Нови екипи през сезон 2010/2011

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Нови екипи през сезон 2010/2011

Мнениеот MoNteS_07 » 04 юни 2010 13:05

Отборът на Миньор (Перник) смени екипировката си за новия сезон, съобщиха за Novsport.com oт клуба. „Чуковете” са подписали с немската фирма за екипировка JAKO, като договорът е за една година с опция за продължение.

Отборът ще заплаща всичко, което ще използва, което означава, че договорът не е на спонсорски принцип, както направиха от Левски.

Екипите са с черни ръкави и рамене, жълто черно вертикално райе, черни гащета и жълти чорапи. Първият резервен екип е изцяло в бяло, а третият екип чисто черен.

Очаква се на новите екипи да блесне логото на голяма компания, с която отборът от Перник води преговори за спонсорство, но на този етап нищо не е сигурно.

Всички формации на клуба ще играят с екипировката на JAKO в официалните срещи, но тренировъчните облекла остават на фирмата Sportika. Само представителният отбор ще тренира с немската фирма.

Екипите може те да видите тук: http://www.novsport.com/news98051_1067.html

На мен ми се сруват доста добри :)
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА

Потребителски аватар
batbozho
Мнения: 447
Регистриран на: 25 апр 2009 23:19
Контакти:

Re: Нови екипи през сезон 2010/2011

Мнениеот batbozho » 04 юни 2010 14:03

Фирмата е качествена.Макар и не толкова популярна,доста отбори вече се обличат с нея:
http://www.jako.de/jako_site_germany/ja ... by_country
И ние преговаряме с тази фирма.
"Футболистите на Локомотив Пловдив също както "Смърфовете" са еднакви на терена и точно като "Смърфовете" - накрая винаги печелят!"
Атанас Драмов

Потребителски аватар
mnts
Мнения: 59
Регистриран на: 21 май 2010 11:57
Контакти:

Re: Нови екипи през сезон 2010/2011

Мнениеот mnts » 04 юни 2010 14:10

Като по-малък тренирах с екип на същата фирма, който ни беше пратен от Германия. Бяха доста удобни и издръжливи. Два сезона изкарахме с него. Колкото до модела показан в novsport, не съм особено очарован, ама честно казано и предишните не бяха нещо особено.Лично мен нещо такова би ме израдвало доста повече.
БЪЛГАРИЯ НЕ СЕ ПРЕДАВА, БЪЛГАРИЯ НЕ СЕ ПРОДАВА, БЪЛГАРИЯ Е МОЯТА РОДИНА И ЗА НЕЯ ВСИЧКО АЗ ЩЕ ДАМ!

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Нови екипи през сезон 2010/2011

Мнениеот Parmalat » 27 юни 2010 14:24

Най-вероятно екипите ви ще са като тези на белгийския Лиерс :arrow:
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта