Съдийската гавра с Миньор продължава с пълна сила!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съдийската гавра с Миньор продължава с пълна сила!

Мнениеот crap » 06 апр 2010 10:51

koi4i написа:
crap написа:Мача между Черно Море и Левски си беше наред! При отменения гол на Левски ИМАШЕ нарушение, просто съдията го свири супер късно! Дори 2рият, редовният гол на Левски бе от засада... Спести доста картони и в крайна сметка изтърва мача, но при всички случаи не повлия на резултата, за разлика от новата комисия която умишлено убива малките отбори, и ЦСКА :)

Ти си за професионална помощ :lol: :lol: :lol: Как цяла България не видя нарушение само ти да :lol: Не е истина :lol:

От повторението не се вижда нарушението, но се вижда много добре, че е нарушен баланса на защитника на ЧМ, и че Дарко Бийтълса минава като влак.
YA GUNNERS YA

koi4i
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 сеп 2008 19:55

Re: Съдийската гавра с Миньор продължава с пълна сила!

Мнениеот koi4i » 06 апр 2010 10:57

Значи казваш,че от повторението не се вижда нарушение,но въпреки това твърдиш,че фал има?Те дори играчите на Черно Море не тръгнаха да протестират и гледаха като ударени,чудейки се какво става ...
ТИТАН ОСТАНИ И ДЕЛОТО СИ ДОВЪРШИ

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съдийската гавра с Миньор продължава с пълна сила!

Мнениеот turbogena » 06 апр 2010 11:01

Играчите на Черно Море също не знаеха защо беше отменен гола :!:
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съдийската гавра с Миньор продължава с пълна сила!

Мнениеот crap » 06 апр 2010 11:02

Добре, може и да е нямало нарушение, според мен има, но съдията трябваше да спре играта моментално... хората които са били на стадиона казват, че е имало чисто нарушение, все пак са си моряци де... по-склонен съм на тях да вярвам :)
YA GUNNERS YA

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Съдийската гавра с Миньор продължава с пълна сила!

Мнениеот stg333 » 06 апр 2010 11:05

Ако някой си въобразява че са сменили човека на черно море с човек на локо сф , в съдийската комисия щото Левски е искал така значи вярва още в дядо Коледа, влиянието на Левски в БФС в момента се измерва с нито един човек. А нека феновете на Миньор да не ми се сърдят но те протестират само и единствено когато е дадено нещо за Левски, никога в случаи с ЦСКА и Ловеч така е и сега, няма проблем.

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съдийската гавра с Миньор продължава с пълна сила!

Мнениеот turbogena » 06 апр 2010 11:05

crap написа:Добре, може и да е нямало нарушение, според мен има, но съдията трябваше да спре играта моментално... хората които са били на стадиона казват, че е имало чисто нарушение, все пак са си моряци де... по-склонен съм на тях да вярвам :)

Е то хората е нормално да кажат ,че има нарушение ,но от 22-ма играчи на терена ,нито един не разбра за какво беше отменен гола ,но както и да е ,не ми се говори повече за тази ситуация ;)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

koi4i
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 сеп 2008 19:55

Re: Съдийската гавра с Миньор продължава с пълна сила!

Мнениеот koi4i » 06 апр 2010 11:08

crap написа:Добре, може и да е нямало нарушение, според мен има, но съдията трябваше да спре играта моментално... хората които са били на стадиона казват, че е имало чисто нарушение, все пак са си моряци де... по-склонен съм на тях да вярвам :)

Е да те остава и да кажат,че гола е бил напълно редовен.Играчите видя ли им реакцията при отменянето на гола?Те са хората,които виждат най-добре нещата и по тяхната реакция може да съдиш какво има и какво не ...
ТИТАН ОСТАНИ И ДЕЛОТО СИ ДОВЪРШИ

Потребителски аватар
el pipita
Мнения: 556
Регистриран на: 18 юли 2009 22:20
Skype: stanislawko7
Местоположение: Троян
Контакти:

Re: Съдийската гавра с Миньор продължава с пълна сила!

Мнениеот el pipita » 06 апр 2010 11:26

Съдията се смаза да подкрепя Миньор! Всяко второ единоборство беше нарушение секи извеждащ пас беше засаса.Като изключим дуспата и гола от засада е смешно да кажете че съдията е свирил против Миньор! Ужасно слаб съдия!

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Съдийската гавра с Миньор продължава с пълна сила!

Мнениеот petrof » 06 апр 2010 11:49

vaskokora написа:Стига сте гледали съдиите , а погледнете вашият отбор , за 90 минути нямахте точен удар във вратата , нити едно голово полужение мача се игра само пред вашата врата

Пишеш пълни глупости. Какво значение има как е играл Миньор? Важното е, че за пореден път ни отрязаха главата по безскрупулен начин. Знаеш ли колко точки загуби Миньор от такива тесли? Сега можеше да сме на 3-то място в класирането.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Съдийската гавра с Миньор продължава с пълна сила!

Мнениеот _RoKi_ » 06 апр 2010 12:11

vaskokora написа:Стига сте гледали съдиите , а погледнете вашият отбор , за 90 минути нямахте точен удар във вратата , нити едно голово полужение мача се игра само пред вашата врата
Така е колега,но това,което правят нашите съдии си е излагация и некадърност от всякъде...То вече толкова явно стана,че не се търпи... 8-) Колко пъти съдията поне веднъж е удрял рамо на тея по-малките отбори срещу големите,нито веднъж...


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта