SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
etgecata1
Мнения: 374
Регистриран на: 29 ное 2009 13:38
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот etgecata1 » 05 апр 2010 23:34

Абе неразбирачо я ми кажи след като за теб няма дузпа в гореспоменатите ситуации , защо не плака като монахиня за .....й когато дадоха дузпа за ЦСКА срещу Левски след като Лазаров се строполи каточели са му отрязали краката, или тогава според теб фаула беше 100% ?[/quote]

Няма смисъл да споря с такъв капацитет като теб.
Ако почна да изброявам вашите измислени дузпички няма да ми стигне цяла нощ.
Факт е че пролетта постояно ви бутат съдиите , добре е че срещу нас не можахте да влезнете и в наказателното поле, че пак щеше да има някоя ПЕПЕЛЯШКА.
То не беше Мтел, КГБ, Гъзпром, Булгартабак, ГЕРБ що пари се изляха и тия фанаха коча за мъдете. А стадиона с формата на полумесец най им отива на 31 кратните сребърни медалисти.
Европодвизи на Еврогранда от Подуене:
http://vbox7.com/play:5e0c8033

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот PFC Litex » 05 апр 2010 23:36

burchill написа:Грешки стават навсякъде по света,но тенденциозно съдийство има само при нас.Просто по незнайни причини/корупция,страх или нареждане ''отгоре''/реферите излизат с нагласата кой в крайна сметка трябва да спечели!

Че тенденциозно така е, но пък това на Манчестър ако го определяш за грешка здраве му кажи.

Аз като фен казвам, че засада има
Червенков казва, че засада има

Нека питат сега страничния защо не е вдигнал същата.
Изображение

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот ros » 05 апр 2010 23:39

Аз пак да си питам на кого ще пратим записа в УЕФА, на Боби ли?
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
burchill
Мнения: 1712
Регистриран на: 22 дек 2009 00:33
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот burchill » 05 апр 2010 23:47

ros написа:Аз пак да си питам на кого ще пратим записа в УЕФА, на Боби ли?

Необходимо е да се направи от телевизия,някой друг освен канал 3 едва ли ще се наеме,те имат необходимата техника.Ако се прати там запис със всички досегашни скандални отсъждания,това със сигурност ще значи цялостно разследване на българския футбол и много кирливи ризи ще излезнат наяве.

bobybolla
Мнения: 23
Регистриран на: 05 апр 2010 23:45
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот bobybolla » 05 апр 2010 23:49

Информация от сигурен източник. Тони напуска Перник в посока Черноморец, Балъков остава като директор на клуба. От ЦСКА също са го търсили. За Миньор се спряга името на завърналия се от чужбина Костадин Ангелов.

Потребителски аватар
batbozho
Мнения: 447
Регистриран на: 25 апр 2009 23:19
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот batbozho » 05 апр 2010 23:50

ros написа:Аз пак да си питам на кого ще пратим записа в УЕФА, на Боби ли?

Абе вие ташак си правите с тая работа ама днеска са Миньор,утре ще е друг и така ще си я караме до без край.
То ако сме фенове все нещо ще се измисли.Явно оправия няма,ама организирани всички може и нещо да стане.Може да се преведе и да се разпрати освен към Уефа и всички водещи западни медии.Нека всички видят за какво става въпрос тук.
"Футболистите на Локомотив Пловдив също както "Смърфовете" са еднакви на терена и точно като "Смърфовете" - накрая винаги печелят!"
Атанас Драмов

Потребителски аватар
burchill
Мнения: 1712
Регистриран на: 22 дек 2009 00:33
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот burchill » 05 апр 2010 23:52

batbozho написа:
ros написа:Аз пак да си питам на кого ще пратим записа в УЕФА, на Боби ли?

Абе вие ташак си правите с тая работа ама днеска са Миньор,утре ще е друг и така ще си я караме до без край.
То ако сме фенове все нещо ще се измисли.Явно оправия няма,ама организирани всички може и нещо да стане.Може да се преведе и да се разпрати освен към Уефа и всички водещи западни медии.Нека всички видят за какво става въпрос тук.

+1

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот ros » 05 апр 2010 23:54

batbozho написа:
ros написа:Аз пак да си питам на кого ще пратим записа в УЕФА, на Боби ли?

Абе вие ташак си правите с тая работа ама днеска са Миньор,утре ще е друг и така ще си я караме до без край.
То ако сме фенове все нещо ще се измисли.Явно оправия няма,ама организирани всички може и нещо да стане.Може да се преведе и да се разпрати освен към Уефа и всички водещи западни медии.Нека всички видят за какво става въпрос тук.

Въобще не си правя та..к с тази работа. Борислав Михайлов, като заместник шеф на съдийската комисия на УЕФА ще е оторизиран да гледа такава или подобна на нея жалба... Не ме разбирайте погрешно. И аз съм за вземане на мерки НО В НАШАТА СИ КЪЩИЧКА. Като (ако) се махне Михайлов, може да го махнат и оттам, а тогава може и да не се налага да пращаме записи. Нашата риба си е вмирисана от главата - това е
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
ebaef
Мнения: 551
Регистриран на: 22 окт 2008 01:57
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот ebaef » 06 апр 2010 00:03

Добра организация,определя се кръг от първенството,нито един човек на стадионите ..само едни и същи плакати.
Протест. И Уефа се е сезирала...най малкото ще пита - защо?

Потребителски аватар
burchill
Мнения: 1712
Регистриран на: 22 дек 2009 00:33
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот burchill » 06 апр 2010 00:08

ebaef написа:Добра организация,определя се кръг от първенството,нито един човек на стадионите ..само едни и същи плакати.
Протест. И Уефа се е сезирала...най малкото ще пита - защо?

Браво,супер идея,нека я подкрепим всички!


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта