защо Ангел Ангелов няма да свири дори и в лига европа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

защо Ангел Ангелов няма да свири дори и в лига европа

Мнениеот kiko75 » 07 мар 2010 19:53

защо Ангел Ангелов няма да свири дори и в лига европа 8-) ало господа от гонг каде ви днешната дисекция на съдята или става въпрос за ващо левски
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: защо Ангел Ангелов няма да свири дори и в лига европа

Мнениеот greenlandia » 07 мар 2010 20:05

kiko75 написа:защо Ангел Ангелов няма да свири дори и в лига европа 8-) ало господа от гонг каде ви днешната дисекция на съдята или става въпрос за ващо левски



И Аз това пита?
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Потребителски аватар
palante
Мнения: 475
Регистриран на: 09 юли 2008 16:23
Местоположение: хасково
Контакти:

Re: защо Ангел Ангелов няма да свири дори и в лига европа

Мнениеот palante » 07 мар 2010 20:05

Миро Антонов го познавам, знам как гърдира топката. Бях с вдигнати ръце, бутнах го и той падна на земята. Не знам, видях му обувката, но не знам как стана това.

това е от интервюто на Даниел Златков... е как така го е бутнал пак е нямало контакт между двамата....?!?!?
"Хем знам, че с три жени е тъпо, ама кво да ги правя, като били приятелки и движели навсякъде заедно"

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: защо Ангел Ангелов няма да свири дори и в лига европа

Мнениеот Sagittarius » 07 мар 2010 20:10

Бутане тяло в тяло,рамо в рамо е позволено и не знам защо изобщо се хващате за това като удавник за сламка,като престъпник за индулгенция.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
blue SASHO77
Мнения: 467
Регистриран на: 07 дек 2009 10:28
Местоположение: София
Контакти:

Re: защо Ангел Ангелов няма да свири дори и в лига европа

Мнениеот blue SASHO77 » 07 мар 2010 20:19

А Левски шампион, а Левски шампион, а Левски шампион але але!!!!!
САМО ЛЕВСКИ

plovdivesamona6
Мнения: 528
Регистриран на: 28 юли 2008 20:29
Контакти:

Re: защо Ангел Ангелов няма да свири дори и в лига европа

Мнениеот plovdivesamona6 » 07 мар 2010 20:20

има едно голямо разминаване в тезата ,че имало дузпа-
Ако се приеме,че е имало настъпване отзад футболиста трябва да падне с цялото си тяло едновременно,но на повторението се вижда,че той пада с горната част на тялото си към земята(може да има съмнения за бутане,а не за настъпване),но също така на повтореята се вижда ,че ръцете на миньореца са в страни.така,че дузпа няма.
пп:от мн гледане на сашо диков и аз станах голям капацитет по тези работи? :lol: 8-)

Потребителски аватар
palante
Мнения: 475
Регистриран на: 09 юли 2008 16:23
Местоположение: хасково
Контакти:

Re: защо Ангел Ангелов няма да свири дори и в лига европа

Мнениеот palante » 07 мар 2010 20:21

Sagittarius написа:Бутане тяло в тяло,рамо в рамо е позволено и не знам защо изобщо се хващате за това като удавник за сламка,като престъпник за индулгенция.

честно страшна логика извади щом е тяло в тяло или рамо в рамо нарушение няма дори да го вади от равновесие и не може да играе с топката...... по твоята логика всички тогава ще се бутат с рамена и други "според теб" позволени части от тялото...
"Хем знам, че с три жени е тъпо, ама кво да ги правя, като били приятелки и движели навсякъде заедно"

Потребителски аватар
stoichokrasi
Мнения: 64
Регистриран на: 27 сеп 2009 21:36
Контакти:

Re: защо Ангел Ангелов няма да свири дори и в лига европа

Мнениеот stoichokrasi » 07 мар 2010 20:25

А как му падна обувката,сам ли я свали...? Защо скочихте срещу Левски не разбирам?! Още първия жълт картон трябваше да е червен,а за постоянно лежащите на тревата,симулиращи ОРКИ,не трябваше ли да се дават жълти картони? На носачите им пораснаха ръцете.а те веднага скачаха,може би докторите им са много добри...? Защо даде само 1 Мин. продължение на първото полувреме,след като имаше 4-5 мин разправий само за картона?Попедата си е реална и ако за лежане и бавене на топка викате мъжка игра...! А вие от морето май забравихте как си взехте мачовете с ЛЕВСКИ и Монтана...? Но това че ни мразите ме радва,когато сме сами сме най-силни...!

krasi733999
Мнения: 7
Регистриран на: 06 фев 2010 16:16
Контакти:

Re: защо Ангел Ангелов няма да свири дори и в лига европа

Мнениеот krasi733999 » 07 мар 2010 20:26

защто е некъдърник иподлога. такава дуспа може да сесвири са мо на левски.тоз никъдърник негледали футбол по диема .докато има такива убитаци футбол няма да имаДОЛУ ЛЕВСКИ,СВОБОДА ЗА ФУТБОЛА

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: защо Ангел Ангелов няма да свири дори и в лига европа

Мнениеот Sagittarius » 07 мар 2010 20:32

Ами точно чрез рамо в рамо и тяло в тяло успяваш да спечелиш спорни топки,или да извадиш от равновесие съперника с който си в борба за топката.И пак повтарям-това е разрешен и напълно чист прийом във футбола.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта