Огорчение около сагата с Румен Трифонов в ЦСКА!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
burchill
Мнения: 1712
Регистриран на: 22 дек 2009 00:33
Контакти:

Огорчение около сагата с Румен Трифонов в ЦСКА!

Мнениеот burchill » 28 яну 2010 14:19

Г-н Вангелов,надявам се да прочетете това мое мнение.Изказвам моето огорчение около сагата с Румен Трифонов.Беше декларирано от треньора Велков,че повече пазарлъци няма да има и Трифонов остава в Миньор.Да ама не.Нужно беше само ЦСКА да го поиска и клекнахте.За каква трансферна сума става въпрос?100 000лв?Не е ли смешно ниска цена?Вземете пример от Берое,нямат пари,но не пускат добрите си играчи,като Иванов например без пари.Кой сега ще играе ляво крило,баба ми Пенка ли?Или ще преквалифицирате някой централен защитник в такъв.Сега всички планове за пролетния полусезон отиват по дяволите.Лично аз очаквам сгромолясване на Миньор.Вземате някакви анонимници от Мездра и Спартак Варна,така ли се гонят високите цели?Изпуснахте Дюлгеров,да той беше преотстъпен,но можеше да направите опит да го закупите.Изгонихте Богданов и Валмир,сега нямаме качествен опорен халф.Какво ще става в средата на терена не ми се мисли.Най-голямото богатство на клубовете са феновете.Някога те се чуваха до кв.Ив.Пашов.Днес редиците все повече оредяват.Когато ни няма нас,няма да ви има и Вас,няма да има и Миньор.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Защо така,г-н Вангелов!?!

Мнениеот zlatan » 28 яну 2010 14:34

човече подкрепям те напълно, но и ти се замисли малко все пак момчето иска да се развива ала сумата за която сте го дали е престъпление ако се окажат верни слуховете че Локото ви давали 300хил.лв.


Аз искам да те питам нещо вашето капитанче Господинов по принцип на колко години е.Много хляб има в него харесва ми много като играч,само дано годинките не са му мночко.
LEVSKI_FOREVER

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Защо така,г-н Вангелов!?!

Мнениеот styopa » 28 яну 2010 15:02

zlatan написа:човече подкрепям те напълно, но и ти се замисли малко все пак момчето иска да се развива ала сумата за която сте го дали е престъпление ако се окажат верни слуховете че Локото ви давали 300хил.лв.


Аз искам да те питам нещо вашето капитанче Господинов по принцип на колко години е.Много хляб има в него харесва ми много като играч,само дано годинките не са му мночко.


Господинов е на 30 31години ;)

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Защо така,г-н Вангелов!?!

Мнениеот zlatan » 28 яну 2010 15:07

благодаря ти ,бая са си годинките му,но това не го прави по-малко добър играч.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Защо така,г-н Вангелов!?!

Мнениеот Libera » 28 яну 2010 15:09

Абе какво джафкате - каквото поискат "грандовете" - става...радвайте се, че не го поиска Левски и Батков не уреди някое разтрогване, че да замине без пари! Момчето продължава напред с кариерата си - това е работата на малките отборчета в България...или вие имате някакви цели???

Потребителски аватар
burchill
Мнения: 1712
Регистриран на: 22 дек 2009 00:33
Контакти:

Re: Защо така,г-н Вангелов!?!

Мнениеот burchill » 28 яну 2010 15:31

styopa написа:
zlatan написа:човече подкрепям те напълно, но и ти се замисли малко все пак момчето иска да се развива ала сумата за която сте го дали е престъпление ако се окажат верни слуховете че Локото ви давали 300хил.лв.


Аз искам да те питам нещо вашето капитанче Господинов по принцип на колко години е.Много хляб има в него харесва ми много като играч,само дано годинките не са му мночко.


Господинов е на 30 31години ;)

Господинов е на 31г добър играч е но няма въздух,трудно изкарва цял мач

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо така,г-н Вангелов!?!

Мнениеот crap » 28 яну 2010 15:36

Какво се оплаквате е, с тея 100 000 знайш какви голфове могат са купАт уаа?! :lol: :lol:
Това беше майтап, не се обиждайте :)

Колко е действително трансферната сума на Румен?
YA GUNNERS YA

VoyagerX
Мнения: 78
Регистриран на: 01 дек 2008 16:02
Контакти:

Re: Защо така,г-н Вангелов!?!

Мнениеот VoyagerX » 28 яну 2010 16:01

Ами ето ти цитат от една публикация от 20.12.2009, изводите ги оставям на вас:
"Поради тази причина от Локомотив са се свързали с колегите си в Перник и са изразили готовността си да привлекат Трифонов, като са отправили официално запитване за цената на футболиста. На този етап обаче в Миньор не са склонни да се разделят с него за по-малко от 200 хиляди евро, тъй като е основен състезател, който е неизменен титуляр в селекцията на Антон Велков."

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Защо така,г-н Вангелов!?!

Мнениеот acmilan » 28 яну 2010 16:50

Явно шефовете на Миньор имат различни цени за ЦСКА и за останалите отбори :roll: Абсолютно предателство спрямо феновете на Миньор е това според мен.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
asenkolev
Мнения: 465
Регистриран на: 25 ное 2008 17:32
Местоположение: София, роден на стадион "Миньор"
Контакти:

Re: Защо така,г-н Вангелов!?!

Мнениеот asenkolev » 28 яну 2010 17:01

Айде стига с тоя Трифонов. Като иска, да ходи! Много важно! Аз съм сигурен че трансферната сума не е 100 000лв. Не спря да повтаря, че ЦСКА за него е отбора.Такъв не ни трябва. Дадве много на Миньор за което му благодарим, но от тук нататък му порасна работата и той си иска там! Снощи в Ринг, Петър Жеков добре му го каза, прекарал се е да ходи в ЦСКА. Според мен Димитър Борисов не е по-различен от Ганьо, и скоро румънеца няма да е треньор. И такива играчи като Трифонов ще съжаляват, че са отишли там.Левски и ЦСКА в момента са пагобни за футболистите си докато се управляват от идиоти. Няма незаменими хора, очаквахме сътресения и Дюлгеров като се махна, пък както виждаме всичко е наред. Аз вярвам на Тони Велков.
Изображение
Голфо е за нас, тройката за вас!!!
asenkolev написа:В света има два вида футболни отбори - Барселона и всички останали!


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта