Миньор напуска "А" група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

BOSS
Мнения: 314
Регистриран на: 27 юни 2012 17:29
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот BOSS » 04 фев 2013 23:15

Може би варианта с В група е за предпочитане , отколкото изпадане във Б група . Ако продължим с юноши и изпаднем в Б , мисля че няма да има никакъв шанс някой да ни купи с такива задължения и във Б група . Ще се шматкаме година-две в Б група без пари , задълженията ще се увеличават и пак ще изпаднем във В гр. Само ще си изгубим времето в безсмислено нервиране с общини кметове и т.н. с надежда да помогнат .
Може би , най-добрия вариант си е чистилището В група . Отиваме си при аматьорите , дълговете си остават да си висят на Минна Компания. Ние сме чисти и ако е рекъл Господ , взима ни някой свестен собственик и пак се връщаме в група -А :) !!!
Според мен това е най-правилния път , след камикадзето Ковачки !!! Дано минем по пътя на Ботев Пловдив . Разбира се всичко това е при положение , че не намерим стабилен спонсор до началото на пролетния полусезон , в което аз вече не вярвам . :( :( :(

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот ivo_gf » 05 фев 2013 00:31

Самия факт че не играем контролни срещи вече е показателен, че се чака може би някаква последна надежда тея дни и ако не се получи преустановяваме тренировки. Доколкото разбрах днес са тренирали, предполагам чакат някакъв вариант за спасение, но от всичко това губи само футбола, при нас вече не опира до играта футбол, а вече половин година се говори само за пари и ще има ли кой да плаща заплати...

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот petrof » 05 фев 2013 09:03

BOSS написа:Може би варианта с В група е за предпочитане , отколкото изпадане във Б група . Ако продължим с юноши и изпаднем в Б , мисля че няма да има никакъв шанс някой да ни купи с такива задължения и във Б група . Ще се шматкаме година-две в Б група без пари , задълженията ще се увеличават и пак ще изпаднем във В гр. Само ще си изгубим времето в безсмислено нервиране с общини кметове и т.н. с надежда да помогнат .
Може би , най-добрия вариант си е чистилището В група . Отиваме си при аматьорите , дълговете си остават да си висят на Минна Компания. Ние сме чисти и ако е рекъл Господ , взима ни някой свестен собственик и пак се връщаме в група -А :) !!!
Според мен това е най-правилния път , след камикадзето Ковачки !!! Дано минем по пътя на Ботев Пловдив . Разбира се всичко това е при положение , че не намерим стабилен спонсор до началото на пролетния полусезон , в което аз вече не вярвам . :( :( :(

Мисля, че това наистина е най-добрия вариант. Ако не стане някакво чудо някой да ни вземе в последния момент, няма смисъл да продължаваме. Да, можем да доиграем първенствато с юноши, но на кой е нужно това? Само ще се излагаме и ще ни бият с двуцифрени резултати. Ще продължим да агонизираме и да правим кефа на феновете на столичните "грандове". Да започваме на чисто и това е.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
Единни Перник!
Мнения: 161
Регистриран на: 05 фев 2012 19:49
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот Единни Перник! » 05 фев 2013 20:46

Днеска са поднови ли тренирвки! А на мен пак ми говорят някакви хубави работи, обаче вече на никой не вярвам!!!

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот v.r.s. » 05 фев 2013 21:32

Единни Перник! написа:Днеска са поднови ли тренирвки! А на мен пак ми говорят някакви хубави работи, обаче вече на никой не вярвам!!!


И аз също не вярвам на никого. Докато не се излезне с някаква официална информация вече приемам всичко казано за слухове, дори и написаното в медиите.

Потребителски аватар
Единни Перник!
Мнения: 161
Регистриран на: 05 фев 2012 19:49
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот Единни Перник! » 07 фев 2013 22:12

Каквоооооооооооо ставаааааааа бееее?!?! :|

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот v.r.s. » 07 фев 2013 22:55

Единни Перник! написа:Каквоооооооооооо ставаааааааа бееее?!?! :|


Какво да става, това което се случва от половин година вече. Заблуждават ни, че нещо се прави и само се дават дати и понедилници, среди и петъци и всичко си продължава до безкрай. Вече не вярвам нито на кмет, нито на Генерал, явно е, че ни заблуждават и постоянно отлагат да съобщят, че няма нови спонсори и собственици и отбора прекратява участитето си в първенството. Дано не сам прав, но вече не виждам шансове за спасение на отбора.

Потребителски аватар
Единни Перник!
Мнения: 161
Регистриран на: 05 фев 2012 19:49
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот Единни Перник! » 07 фев 2013 23:57

Добре де, защо никой не излезе и не каже, че отбор няма да има? Защо само ни мъчат, като ни дават празни надежди?!?

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот petrof » 08 фев 2013 09:49

Единни Перник! написа:Добре де, защо никой не излезе и не каже, че отбор няма да има? Защо само ни мъчат, като ни дават празни надежди?!?

Може би все още се надяват на някакво чудо и за това не се съобщава официално че отбор няма да има. На всички вече ни стана ясно, че нещата се почти безнадеждни. До началото на първенството обаче има още доста време и вероятно все още таят някаква искрица надежда, че ще изскочат пари отнякъде.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
Единни Перник!
Мнения: 161
Регистриран на: 05 фев 2012 19:49
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот Единни Перник! » 09 фев 2013 12:54

Пак не тренират, нищо няма да стане!


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта