Вангелов: Ще играем феърплей до края на сезона.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Вангелов: Ще играем феърплей до края на сезона.

Мнениеот tsonpen » 10 май 2012 23:11

v.r.s. написа:Баш срещу Лудогорец играхме с юношите поради факта, че те са конкурент на ЦСКА, отбор който не спази едни ангажименти, а протеста срещу БФС и съдийската комисия беше само предтекст за това което се случи. Иначе ако целта на Миньор беше да легне на Лудогорец щяха да го направят тихомълком както го правят останалите отбори, без да се разбере. Точно това искаше Вангелов, да стане показно и да покаже на Титан, че те не са тарикати за каквито се мислят и не може постоянно да лъжат и се поставят над всички останали.


Напълно съм съгласен с теб. Целта на занятието беше да е демонстративно. Не мога да съм сигурен дали е било насочено срещу БФС, съдиите или ЦСКА (защо не и трите едновременно), но целта няма как да е била изпълнение на ангажимент в полза на Лудогорец. Такова нещо ако е трябвало да се направи, щеше да се направи съвсем елегантно и дори и да се беше заговорило, досега щеше да е забравено. А и Лудогорец може и да не са били сигурни в победата си, но все пак бяха фаворити в мача. Защо им е таралеж в гащите?
Някои питат защо точно за Лудогорец този подарък. Причини доста - първо, че тази среща е непосредствено след срещата със скандалния завършек в Ловеч. Не съм гледал мача, но всички коментатори казват, че дузпата в самия край на срещата е била повече от спорна. Второ - затоплени отношения между Лудогорец и Миньор може да има и след победата над "Левски" и в очакване на срещата Миньор-ЦСКА. Трето - демонстрация в полза на оспорващия лидерството на ЦСКА е най-въздействаща демонстрация срещу ЦСКА. А и ако го бяха направили (както някой каза) срещу Светкавица, едва ли някой въобще щеше да забележи.
Аз лично съжалявам, че не гледах титулярния ви състав, нищо че на Лудогорец щеше да им е по-трудно. Със сигурност рискуваха поне картони и контузии, умора, а и победата никога не може да бъде сигурна.
Уникално е колко бързо се забрави мача Литекс-Миньор, а мачът Миньор-Лудогорец ми се струва, че ще се помни и след 2 години.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта