Трябва ли да бъде наказан Миньор???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Трябва ли да бъде наказан Миньор???

Мнениеот dodo7271 » 21 апр 2012 12:06

dreben23 написа:Тогава и аз да ви напомням ;) Родопа - Левски 2-0 Милан Коприваров 2гола (забележете юноша на Левски :) Родопа-Левски 2-1 forum.botevgrad.com/viewtopic.php?f=50&t=1285 Родопа -Левски 1-2 novinar.bg/news/nakazaniia-v-levski-sled-pobedata-sreshtu-rodopa_MTc0NDszNw==.html Родопа-Левски Я, пак 1-2... да видим в коя минута... novinar.bg/news/levski-iztragna-21-nad-rodopa_MTU4NDszNw==.html

А сега пак си помислете малко какви ще ги приказвате! :) Все след 90-та минута- о, какво съвпадение!


Да бе, няма проблем. Разликата е, че вие нещо се правите на моралисти и със зелена пяна на устата искате Миньор да бъде изхвърлен и забранен, като забравяте вие как сте станали шампиони по същия начин. А ти иначе си говори за Родопа, всичко е ок.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Трябва ли да бъде наказан Миньор???

Мнениеот fen-fen » 21 апр 2012 12:08

Пернишка Снежанка написа:Според мен трябва да накажат Лудогорец :!: След като цяла България знае,че Миньор ще играят с децата,защо Лудогорец на са отишли и те с юношеската формация 8-)



Аз пък по тъп коментар от този досега не видях!!! От какъв зор Лудогорец да излиза с юношите бе!? Лудогорец отива като гост в този мач, да си изиграе играта. Това първенство се нарича "А - ПФГ". Това, че Миньор имат някакви претенции към някого, с какво задължава Лудогорец? Не одобрявам начина им на протест, защото се хвърля вината върху Лудогорец, че виждате ли те си купиха мача........
Тук въпроса е съвсем друг и аз си имам обяснение за него, а именно:
Практика е клубовете помежду си да се спонсорират, но срещу прекия конкурент. Пример - Миньор има обещана премия от ЦСКА и Лудогорец да се хвърли здраво срещу Левски и Литекс. Така и стана! Миньор изигра много силни мачове тогава. Какво се случва обаче? Лудогорец си изпълнява ангажимента, плаща си премията, а типично за Титан - НЕ ПЛАЩАТ обещаното. Какво следва? Наказателна акция срещу Титан показно! Изиграва се мач на пародията, който по всички правилници на БФС не е наказуем! Защо срещу Лудогорец? Защото именно Лудогорец дишат във врата на ЦСКА! Това е.....като те цакат - цакаш!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Трябва ли да бъде наказан Миньор???

Мнениеот dodo7271 » 21 апр 2012 12:20

fen-fen написа:
Пернишка Снежанка написа:Според мен трябва да накажат Лудогорец :!: След като цяла България знае,че Миньор ще играят с децата,защо Лудогорец на са отишли и те с юношеската формация 8-)



Аз пък по тъп коментар от този досега не видях!!! От какъв зор Лудогорец да излиза с юношите бе!? Лудогорец отива като гост в този мач, да си изиграе играта. Това първенство се нарича "А - ПФГ". Това, че Миньор имат някакви претенции към някого, с какво задължава Лудогорец? Не одобрявам начина им на протест, защото се хвърля вината върху Лудогорец, че виждате ли те си купиха мача........
Тук въпроса е съвсем друг и аз си имам обяснение за него, а именно:
Практика е клубовете помежду си да се спонсорират, но срещу прекия конкурент. Пример - Миньор има обещана премия от ЦСКА и Лудогорец да се хвърли здраво срещу Левски и Литекс. Така и стана! Миньор изигра много силни мачове тогава. Какво се случва обаче? Лудогорец си изпълнява ангажимента, плаща си премията, а типично за Титан - НЕ ПЛАЩАТ обещаното. Какво следва? Наказателна акция срещу Титан показно! Изиграва се мач на пародията, който по всички правилници на БФС не е наказуем! Защо срещу Лудогорец? Защото именно Лудогорец дишат във врата на ЦСКА! Това е.....като те цакат - цакаш!


Това е истината. ЦСКА сами се прецакаха, щото смятат, че всички са им длъжни.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

stefst
Мнения: 4
Регистриран на: 30 мар 2012 15:47
Контакти:

Re: Трябва ли да бъде наказан Миньор???

Мнениеот stefst » 23 апр 2012 13:25

Няма за какво да ги накажат.Ако искат могат да излязат в някой от срещите и с кадети,но това не е феърплей

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Трябва ли да бъде наказан Миньор???

Мнениеот dreben23 » 23 апр 2012 19:13

dodo7271 написа:
Това е истината. ЦСКА сами се прецакаха, щото смятат, че всички са им длъжни.


ЦСКА е вече шампион! Освен това се надявайте да ви класираме в Европа, че зависите изцяло от нас, сладури. ;) А Миньор трява да бъде наказан- покажете една причина, за да не бъде. Изложиха се пред цяла България, видяха го всички по телевизията.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Трябва ли да бъде наказан Миньор???

Мнениеот Old_death » 23 апр 2012 20:12

dodo7271 на 21 Апр 2012 12:20

fen-fen написа:
Пернишка Снежанка написа:
Според мен трябва да накажат Лудогорец След като цяла България знае,че Миньор ще играят с децата,защо Лудогорец на са отишли и те с юношеската формация



Аз пък по тъп коментар от този досега не видях!!! От какъв зор Лудогорец да излиза с юношите бе!? Лудогорец отива като гост в този мач, да си изиграе играта. Това първенство се нарича "А - ПФГ". Това, че Миньор имат някакви претенции към някого, с какво задължава Лудогорец? Не одобрявам начина им на протест, защото се хвърля вината върху Лудогорец, че виждате ли те си купиха мача........
Тук въпроса е съвсем друг и аз си имам обяснение за него, а именно:
Практика е клубовете помежду си да се спонсорират, но срещу прекия конкурент. Пример - Миньор има обещана премия от ЦСКА и Лудогорец да се хвърли здраво срещу Левски и Литекс. Така и стана! Миньор изигра много силни мачове тогава. Какво се случва обаче? Лудогорец си изпълнява ангажимента, плаща си премията, а типично за Титан - НЕ ПЛАЩАТ обещаното. Какво следва? Наказателна акция срещу Титан показно! Изиграва се мач на пародията, който по всички правилници на БФС не е наказуем! Защо срещу Лудогорец? Защото именно Лудогорец дишат във врата на ЦСКА! Това е.....като те цакат - цакаш!


Това е истината. ЦСКА сами се прецакаха, щото смятат, че всички са им длъжни.

Пак се очертават 16 точки и явно това те побърква!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

redpride
Мнения: 1391
Регистриран на: 19 сеп 2009 12:01
Контакти:

Re: Трябва ли да бъде наказан Миньор???

Мнениеот redpride » 25 апр 2012 17:33

Миньор сам се изложи и тези седем гола са достатъчно наказание. Щеше да ми е много тежко ако бях фен на чуковете в този момент. Тъпото е, че сега хората си мислят, че Миньор нарочно е легнал на Лудогорец. Така всичко хубаво свършено в Разград изведнъж става подозрително и грозно. Дано не съм прав, но след пачките за Ч.Море в съблекалнята на Армията започвам да не харесвам Лудогорец. Домусчиев не трябва да тръгва по-стъпките на ранния Гриша Ганчев с копуване на мачове, хващане на съдии и отбори. Гришата видя, че така не става и затова започна да плаща за играчи, а на за съдии. И Литекс игра силно в Европа. Лудогорец е още нов отбор и трябва да изчака докато стане лидер. Всички негативи остават за Миньор, защото от симпатичен отбор се превърнаха в продажници. Цонко легна на Левски в Каварна и сега отборчето му заминава за Б група. ЦСКА идва в Перник след няколко кръга и там ще затвърди първото си място. Да видим, с какъв състав ще излезе Миньор и колко пари ще има в съблекалнята?

Потребителски аватар
Alex-Plovdiv
Мнения: 97
Регистриран на: 20 апр 2012 15:35
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Трябва ли да бъде наказан Миньор???

Мнениеот Alex-Plovdiv » 22 май 2012 12:03

[offtopic]Миньор вече е наказан - със земетресение :lol:[/offtopic]

vlade
Мнения: 198
Регистриран на: 02 апр 2008 13:45
Контакти:

Re: Трябва ли да бъде наказан Миньор???

Мнениеот vlade » 30 май 2012 20:59

... вече не сте у Агрупа подлоги , ...ае честито ...



Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост