Литекс-Миньор 2:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот grasiani » 08 апр 2012 11:54

Ще е интересно как ще играе Миньор срещу Цска ,май ще е като с Ботев ще ги подценят.

BR 98.75
Мнения: 43
Регистриран на: 05 апр 2012 20:52
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот BR 98.75 » 08 апр 2012 20:23

grasiani написа:Ще е интересно как ще играе Миньор срещу Цска ,май ще е като с Ботев ще ги подценят.

+1

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот v.r.s. » 08 апр 2012 20:32

BR 98.75 написа:
grasiani написа:Ще е интересно как ще играе Миньор срещу Цска ,май ще е като с Ботев ще ги подценят.

+1


Попринцип срещите с Лудогорец, Черноморец и ЦСКА могат да завършат по всякакъв начин и това няма да е изненада, тъй като тези отбори са сериозни и играят добър футбол. Най-вече Лудогорец и Черноморец.
Надявам се да покажем играта от последните срещи, пък каквото дойде и да загубим точки и дори мач от тези отбори няма да правим трагедии.

Потребителски аватар
Миньор Пк
Мнения: 99
Регистриран на: 05 ное 2009 04:43
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот Миньор Пк » 12 апр 2012 01:42

grasiani написа:Ще е интересно как ще играе Миньор срещу Цска ,май ще е като с Ботев ще ги подценят.

На мен пък ми е чудно, защо винаги има такива математици като колегата и схеми и т.н. Ако ЦСКА бие в Перник, значи сме им дали мача. То, ако ние можеше да бием всеки, щяхме да се борим за ЕКТ, а не да сме на 9-то място в класирането. Наистина направихме силни мачове с Левски и Литекс, и аз съм много радостен. Искам да играят всеки мач така, но рано или късно ще издишаме. Нямаме резервна скамейка. Бибишков ако не играе поради някаква причина, няма кой да го замени на върха на атаката. Вярно - мача с Ботев Вр. си смърди, но никой не дава за пример, че Морето преди това ни направи за смях в Перник. Така че, с ЦСКА, Лудогорец, Черноморец - тройни мачове. Пожелавам си победи , Ъмъ... не прогнозирам :)


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта