Литекс-Миньор 2:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот v.r.s. » 07 апр 2012 19:43

gilento93 написа:Шъ ма извинявате миньорци,ама да се дадеш в последните 5-6 минути от мача е егати и глупостта.Все пак поздравления,че почти сте били настоящия шампион на България. :)


Не резулта е важен в случая, тъй като ние нито имаме шанс за по-горно класиране, нито ни застрашава изпадане и най-вероятно ще завършим на мястото на което сме в момента. Горчи тенденцията от страна на арбитъра, който свиреше всяко единоборство в полза на Литекс и то на места от които Янев попринцип бележи. Също така при подобна ситуация в полза на Миньор той не даде дузпа, а жълт картон за симулация на Том. Литекс просто нямаше как да стигнат до равенството ако не се беше намесил съдията и заради това и Стойчо Стоев след мача беше бесен, нещо което е неприсъщо за него и за пръв път го виждам такъв.

Потребителски аватар
gilento93
Мнения: 2884
Регистриран на: 06 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот gilento93 » 07 апр 2012 19:51

Ей,сега точно на светофара пред блока ми спря вашия клубен автобус.Гати и смеха. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
aleks751226
Мнения: 130
Регистриран на: 28 авг 2008 10:47
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот aleks751226 » 07 апр 2012 19:57

Заприличахте на СЛАВИЯ НАВРЕМЕТО ,падате у дома навьн биете.Все пак поздравления
!. Научих, че животът е корав, но аз сьм по-корав от него. Научих,че трябва да съм дявол, за да не ме пращат по дяволите..НАУЧИХ ГО, НО ПО ТРУДНИЯ НАЧИН!!!!И помнете - не е важно какъв е човек отвън, ако е пълен боклук отвътре...!
промени

Потребителски аватар
kokorz
Мнения: 300
Регистриран на: 09 апр 2011 15:04

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот kokorz » 07 апр 2012 20:00

Bourgas написа:Аз гледах мача. По-скоро второто полувреме. Миньор играха много добре, детинска постъпка на вашия и заслужен червен картон. Имахте после шанс за 3:0, не можахте обаче от чиста позиция да вкарате. За дузпата... Какво да кажа, падна много леко Светльо Тодоров, чакам от някъде някакво повторение, защото от тази камера ми се струва, че нямаше дузпа. Жалко, стисках ви палци, както и на Ботев Враца, но и там е смешно положението откъм съдии :roll: Сега като прочетох горния коментар се и сетих. Не стана с фаловете около пеналта, че се наложи да дава дузпа :)


Ти като не си гледал Лудогорец - Ботев Враца не го коментирай, че дървени професори като теб колкото щеш.Коментирай си мача на Миньор.
Прочети думите на Сухия : http://www.blitz.bg/sport/article/123443
Последна промяна от kokorz на 07 апр 2012 20:07, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот petkan » 07 апр 2012 20:05

зеления написа:Отвратен съм от съдиите. Браво на Миньор!

Аз пък съм най-отвратен от Светльо Тодоров! Не само заради симулацията му за дузпата. От няколко кръга не е спрял да симулира! Как пък за толкова години в Англия поне малко не се научи на джентълментство :(
А съдията определено си подпираше яко ловчанлии. И тук не става въпрос само за червения картон и дузпата в 94-тата минута. Всяко едно докосване и дори и недокосване се свиреше фаул за Литекс...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот Blagoy » 07 апр 2012 20:07

Момчета, току-що гледах и репортажа от ТВ7. Знам, че сте пристрастни (може и аз да съм), но ми се струва, че по-скоро има дузпа- вашият играч закача опорния крак на Светльо. Гледах го няколко пъти, за мен има нарушение.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот petkan » 07 апр 2012 20:08

Blagoy написа:Не успях да гледам мача, но гледайки най-интерсните положения в Лайвспорт, мога да кажа, че изобщо не сме заслужавали и точка. Безобразна игра, почти никакви положения. Явно нашите мислят вече за сряда и логично един приличен отбор като Миньор е способен да измъкне нещо, било то и в Ловеч. На първо четене ситуацията за дузпата по-скоро ми се струва, че няма нарушение. Но едва ли ще видим по-добро повторение. Може пък и съдията да е видял по-добре от нас. Така или иначе, не виждам смисъл съдията да ни подпира поръчков при положение, че точката не ни върши работа. Дали ще е загуба или равен, за нас е все едно- отдалечаваме се от титлата.

Хм, отдалечавате се от титлата, но се бетонирате в четворката ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот Blagoy » 07 апр 2012 20:11

petkan написа:Хм, отдалечавате се от титлата, но се бетонирате в четворката ;)


Как се бетонираме по-точно, след като Левски утре може да се изравни с нас, а Черноморец да ни мине?
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот зеления » 07 апр 2012 20:24

Blagoy написа:
petkan написа:Хм, отдалечавате се от титлата, но се бетонирате в четворката ;)


Как се бетонираме по-точно, след като Левски утре може да се изравни с нас, а Черноморец да ни мине?


За Левски изобщо не ми се коментира, но и Литекс вече не пада по-долу. Неприятни, съдийски отбори. Само факта, че Черноморец играят утре с нас ми пречи да им пожелая от душа и сърце да ви минат в класирането! Но какъвто и да е резултата утре, смятам че акулите са почти сигурен участник в ЕКТ. И им го пожелавам!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот Blagoy » 07 апр 2012 20:31

зеления написа:
За Левски изобщо не ми се коментира, но и Литекс вече не пада по-долу. Неприятни, съдийски отбори. Само факта, че Черноморец играят утре с нас ми пречи да им пожелая от душа и сърце да ви минат в класирането! Но какъвто и да е резултата утре, смятам че акулите са почти сигурен участник в ЕКТ. И им го пожелавам!


Дали сме ти приятни или не, няма голямо значение. Но ти гледа ли изобщо повторение на ситуациите, или просто така си пишеш? А какво се вижда на повторенията. Първо- за червения картон играчът на Миньор е застанал пред топката и пречи на изпълнението. Нарисуван жълт картон, какво повече искате? Второ- за дузпата, след няколко повторения се вижда, че играчът на Миньор закача десния крак на Светльо Тодоров, който тъкмо се готви да бие или да тръгне с топката. За мен това е дузпа. Или, за да сте доволни аз викам да се въведе правило, че дори и да счупят на някой наш футболист крак в наказателното, дузпа да не се дава...
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост