Славия - Миньор

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия - Миньор

Мнениеот Viktor4o_Rs » 11 мар 2012 17:59

Очаквано се получи нервен и оспорван мач. Второто полувреме бяхме надиграни от Миньор и си просехме изравняването ... Селски и просташки трансперант на феновете от Перник към Дани Златков ;)
Изображение

Потребителски аватар
pesho_1913
Мнения: 6785
Регистриран на: 24 фев 2011 20:28
Контакти:

Re: Славия - Миньор

Мнениеот pesho_1913 » 11 мар 2012 19:58

Пичове, що не пяхте? Няколко пъти скандирахте "Миньор, Миньор" и това беше. :?
СЛАВИЯ е любов, а не бизнес - ВЪН боклуците от любимия отбор !
[offtopic][wrapimg=]http://orig07.deviantart.net/a121/f/2013/147/3/b/bvb_by_syndikata_np-d66tj6i.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Славия - Миньор

Мнениеот v.r.s. » 11 мар 2012 20:08

pesho_1913 написа:Пичове, що не пяхте? Няколко пъти скандирахте "Миньор, Миньор" и това беше. :?


Да, така е защото по-голямата част от агитката беше извън стадиона заради цената на билетите, не е нормално да обявиш цена от 5 лева, а на касите да ти искат 10 лева, заради това ги нямаше и знамената. Но чичо Венци не може да ме изненада с нищо, той си е типичен селски тарикат.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия - Миньор

Мнениеот Viktor4o_Rs » 12 мар 2012 00:26

Е щом 5 лева за някои хора са по-важни от това да гледат отбора си, не знам за какви фенове говорим ;) Не че оправдавам постъпката на Венци, той си е наистина селски тарикат ...
Изображение

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Славия - Миньор

Мнениеот ivo_gf » 12 мар 2012 08:38

Не става въпрос за 5-те лева, просто хората в днешно време нямат пари и е нормално като си предвидиш 5 лв за мач и ти поискат 10 а ги нямаш така да се получи...

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Славия - Миньор

Мнениеот v.r.s. » 12 мар 2012 11:41

Viktor4o_Rs написа:Е щом 5 лева за някои хора са по-важни от това да гледат отбора си, не знам за какви фенове говорим ;) Не че оправдавам постъпката на Венци, той си е наистина селски тарикат ...


Не е въпроса за 5-та лева, аз си платих 10 лева и си гледах мача. Но примерно съм дошъл със семейството си и съм предвидил по 5 лева на човек за билети и сумата за пътуване, като си взема и 10 лева да си имам за да си купим нещо (защото повече не са ми нужни) и когато отида пред касите разбирам, че ми трябват още 20 лева за да влезнем четримата, откъде да ги взема.
А и доста от феновете също са предвидили колко им трябват за да гледат мача и с другите пари са се почерпили преди него и отивайки на касите разбират, че парите не им достигат за билет. Все пак и разстоянието е близко и не ни е необходимо да носим допълнително пари. Също така имаше и фенове които не влезнаха заради постъпката на ръководството на Славия и подигравката с всички нас. Нямам нищо против цената от 10 лева, но да беше казано предварително, а не да се обяви цена от 5 лева и пред стадиона да ти искат 10 лева, не мисля, че е нормално.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия - Миньор

Мнениеот MCMXIII » 12 мар 2012 12:44

С тези цени на билетите има нещо сбъркано. Миналият кръг на нас във Враца ни ги удвоиха, сега двойни цени за перничани. Венци че е гад, гад е, ама тея от ТВ- та, сайтове и т.н. що не питат, колко ще струват билетите? Малоумна работа.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия - Миньор

Мнениеот Viktor4o_Rs » 12 мар 2012 16:50

Голяма декларация са направили перничаните, голямо нещо :lol: :lol: :lol: Ако Славия е отборче, вие трябва да сте отборченценце :mrgreen: Не се чудете тогава защо навсякъде ви се подграват и ви викат "орки" и "селяни", естествено не казвам че всички сте такива, но заради отделни индивиди ще си страдате всички, включително и свестните ;)
Изображение

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Славия - Миньор

Мнениеот v.r.s. » 12 мар 2012 17:22

Viktor4o_Rs написа:Голяма декларация са направили перничаните, голямо нещо :lol: :lol: :lol: Ако Славия е отборче, вие трябва да сте отборченценце :mrgreen: Не се чудете тогава защо навсякъде ви се подграват и ви викат "орки" и "селяни", естествено не казвам че всички сте такива, но заради отделни индивиди ще си страдате всички, включително и свестните ;)


Дай линк към тази декларация да разберем за какво става въпрос, защото никъде не я намирам в нета.


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта