Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

BOSS
Мнения: 314
Регистриран на: 27 юни 2012 17:29
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот BOSS » 14 авг 2012 19:45

АБСОЛЮТНО ! И аз ако бях на мястото на Вангелов , щях да постъпя по същия начин . Даже и някои по-мръсни идеи ми идват в главата в момента , ама хайде от мен да мине ........и това беше достатъчен урок за тъпите чорбари.......имайки предвид , че след това ги изпръцахме на Стадиона на мира с 2:0!!!

plamen_ch
Мнения: 627
Регистриран на: 11 май 2008 14:48
Местоположение: гр.Гоце Делчев
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот plamen_ch » 15 авг 2012 13:16

Да бе Локомотив полегнали на ЦСКА с титулярите.....Те затова едва не се избиха на терена, а в "полягането" сигурно бе включено и полицейската постановка с Присо? Или сигурно ден преди мача Кокъла се е осъзнал и е станал цесекар?
А за това колко Литекс е давал отговори Стоичков точно след последния мач...
Но аз оставам с мнението си ,че наказанието- "Б" група ще застигне Миньор още този сезон.

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот v.r.s. » 15 авг 2012 14:57

plamen_ch написа:Да бе Локомотив полегнали на ЦСКА с титулярите.....Те затова едва не се избиха на терена, а в "полягането" сигурно бе включено и полицейската постановка с Присо? Или сигурно ден преди мача Кокъла се е осъзнал и е станал цесекар?
А за това колко Литекс е давал отговори Стоичков точно след последния мач...
Но аз оставам с мнението си ,че наказанието- "Б" група ще застигне Миньор още този сезон.


То не е задължително всички да знаят, че ще се дават точки и най-вече няма как да го знаят чужденците. А когато е уговорено на ниво президенти, треньора въобще не е важно на кой от конкурентните отбори симпатизира.
Колкото да мача с Литекс, полягането си беше очевадно, особено след като имаше вариянт Г. Ганчев да вземе отбора и Стоичков да е тревьор и само проблемите на Г. Ганчев със съда осуетиха това да стане. Как да се хвърлят и играят на 100 % като плановете са да дойдат в ЦСКА и за тях е по-добре отбора да играе в ШЛ отколкото в ЛЕ.
Миньор може и да изпадне, няма да е за пръв път и дори да стане ние ще сме с отбора, както е било винаги, но това няма да направи ЦСКА по-добър отбор и да реши проблемите му, а те въобще не са малко.

BOSS
Мнения: 314
Регистриран на: 27 юни 2012 17:29
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот BOSS » 15 авг 2012 16:22

plamen_ch написа:Да бе Локомотив полегнали на ЦСКА с титулярите.....Те затова едва не се избиха на терена, а в "полягането" сигурно бе включено и полицейската постановка с Присо? Или сигурно ден преди мача Кокъла се е осъзнал и е станал цесекар?
А за това колко Литекс е давал отговори Стоичков точно след последния мач...
Но аз оставам с мнението си ,че наказанието- "Б" група ще застигне Миньор още този сезон.



А аз защо имам някакво предчувствие , че наказанието - " В " група ще застигне чорбата още този сезон , за всичките им лъжи и мръсотии които извършиха през последните няколко години !!!???

plamen_ch
Мнения: 627
Регистриран на: 11 май 2008 14:48
Местоположение: гр.Гоце Делчев
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот plamen_ch » 15 авг 2012 16:32

Кой е кказал ,че Миньор трябва да решава проблемите на ЦСКА просто като изпаднете в "А" група ще има един корупционен "проблем" по-малко.

BOSS
Мнения: 314
Регистриран на: 27 юни 2012 17:29
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот BOSS » 15 авг 2012 16:54

plamen_ch написа:Кой е кказал ,че Миньор трябва да решава проблемите на ЦСКА просто като изпаднете в "А" група ще има един корупционен "проблем" по-малко.




Пламенчо аре пали чехлите , че вече дразниш .... Бихте с кански мъки отбор с 9 човека и сега се насрахте да давате акъл насам-натам !!! Пожелавам ти да празнувате още няколко дни историческата победа над Великия Миньор Перник , че май с това ще си останете от А група . Най - много още два-три равни да извъртите като домакини и айде догодина , кой от къде е .

plamen_ch
Мнения: 627
Регистриран на: 11 май 2008 14:48
Местоположение: гр.Гоце Делчев
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот plamen_ch » 15 авг 2012 17:38

В най -лошия случай ще сме заедно в "Б" група.Като изритат Титаните от Армията си ги вземете за спонсор!

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот v.r.s. » 15 авг 2012 18:59

plamen_ch написа:Кой е кказал ,че Миньор трябва да решава проблемите на ЦСКА просто като изпаднете в "А" група ще има един корупционен "проблем" по-малко.


Прав си, но не съвсем. Корупционните проблеми в А група са 16, а от догодина ще бъдат 14, ако изпадне Миньор на негово място ще има друг "корупционен проблем" и отново ще си бъдат 14. Иначе от ЦСКА пропищаха почти всички отбори в групата и в момента този клуб е най-големият "корупционен проблем" в нея. От БфС са строги само към определени отбори, а за други се правят компромиси и ако не беше така то "корупционният проблем" ЦСКА отдавна щеше да играе по долните групи.

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот pehopeho » 30 авг 2012 18:55

Миньор Пк написа:
pehopeho написа:...червените картони...са...излизането...юноши...Лудогорец..."директива "...пореже..."дежавю"?!

Тоя па, тоя па... кога свърши мача, кога мина първи кръг, кога за изпадане почна да говори, че и "дежавю"-та му се привиждат вече, а и директивата разплете.
Мач като мач - 2-3 ситуации, резонни картони, загуба. Продължаваме напред. Ние да му мислим как ще окомплектоваме защитата за следващите срещи, а ти си се порадвай на победата още малко, че не се знае още колко ще направите! :oops:

След наказанието от три мача да не започна да виждаш и ти "директивата"?! Днес решиха да няма намаляване. Тази година ще разкажат играта на Миньор!!!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост