Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот v.r.s. » 02 авг 2010 19:49

Интересно ми е,защо в темата за битото момиче от фенове на Левски не сте толкова активни.
Аман от поборници за правда,но само когато се отнася за пострадал техен фен,а когато някой от техните лумпени пребият момиче и се опитват да го съблечат,ги няма никакви. Хайде стига,погледнете си и вашите "селски" постъпки и тогава давайте квалификации за другите.
Защото по голяма част от вас са се заселили в София от разни селца и паланки,но вече сте граждани-столичани.
По голяма част от пиешещите тук сигурно не са и чели разказа на Алеко Константинов-"Пази Боже сляпо да прогледа",но прочетат ли го сигурно ще намерят доста общи неща с героя от него.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23509
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот Thsmith » 02 авг 2010 19:52

Parmalat написа:
Мисля че е добре да се чуе и мнението на другата страна в случая,а именно на феновете на Миньор Перник,защото може да не са виновни те в случая.

Ако Дучето утре излезе и каже, че фенове на цска не са били пенчо или същото направи ГУгутката това така ли ще е ? Този който изкарва тази декларация за всички симпатизанти на даден отбор ли отговаря? Всеки ли го знае кой кво прави?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот Синьо сърце » 02 авг 2010 19:54

Аз лично не искам да обвинявам никого.Факт-той беше вчера на мача със синини и охлузвания.Това със средния пръст е несериозно,не му е в манталитета.Факт-спрели са въпросните коли и са се разправяли с него.Факт-къде е логиката да минаваш за Ловеч през разклона на Бистрица?Постъпката като цяло е долна и жалка-това е абсолютно незлобив човек,винаги дружелюбно настроен и в случая-съвсем беззащитен.
Останалото-на съвестта на "героите"...
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот Parmalat » 02 авг 2010 19:58

Thsmith написа:
Parmalat написа:
Мисля че е добре да се чуе и мнението на другата страна в случая,а именно на феновете на Миньор Перник,защото може да не са виновни те в случая.

Ако Дучето утре излезе и каже, че фенове на цска не са били пенчо или същото направи ГУгутката това така ли ще е ? Този който изкарва тази декларация за всички симпатизанти на даден отбор ли отговаря? Всеки ли го знае кой кво прави?

Трябва да питаш феновете на Миньор.Вчера едва ли не изкарахте Миньор Перник като утайките на агитките в България.Не мисля че перничани са заслужи такова отношение да ги слагате всички под общ знаменател.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот TPAKTOP » 02 авг 2010 20:16

А аз искам да кажа че Ванката не би показал среден пръст на никого! Като се пребирахме от последния ни мач със Славия от Овча Купел минахме оттам с шалчета на ЦСКА. Спряхме да го видим дори се избазикахме с него няколко пъти докато той си жунглираше с топката ама докато не му казахме че сме ние не ни обърна внимание! Човек който не го познава неможе да се изказва така по негов адрес!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
hristov25
Мнения: 1231
Регистриран на: 12 юни 2008 15:03
Местоположение: Една дъжава наречена България. Единствена на света.

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот hristov25 » 02 авг 2010 21:17

Не съм присъствал на това, което е станало, но доколкото разбрах, продавачът е показал среден пръст на нашите и те са спрели и са се разправяли с него. Но в никакъв случай не е бил пребиван.


А какво е било джужески разговор :roll: Значи са били фенове на Миньор, време е за декларация от страна на клуба!
Макар, че е глупаво заради един среден пръст да са се "разправили" както те се изразяват. Ако всеки който ги псува или ги провокира го бият не е ли редно да се замислят за ценносната си система!
Една страна ,един народ. България силна като лъв ,вечна както Христо Ботев и Васил Левски!
[offtopic][center]Червена кръв гори в нашите тела, защото пеем на уста Само ЦСКА!!!
[rimg]http://prikachi.com/images/19/4823019J.jpg[/rimg][/center][/offtopic]

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот vratar4eto » 03 авг 2010 04:47

На мача с цеца съответния фен беше с шина на лявата ръка - т.е. наистина е наранен, но не можах да се приближа до него, за да го питам защо е така. От познати чух , че е казал, че са го били перничани, но аз не съм бил там и не мога да го потвърдя на 100%.

peeps_quiks
Мнения: 2
Регистриран на: 04 авг 2010 11:57
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот peeps_quiks » 05 авг 2010 23:28

Абе какво сте седнали да го жалвате това говедо.Ако мина през некое кафе пълно с говеда със фланелка на Миньор дали няма да ме пребият замислете се малко.Това е лоша постъпка защото са го нарпавили миньорци ако бяха говедата щеше сичко да е ОК.КУР ЗА ЛЕФСКИ

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот MoNteS_07 » 06 авг 2010 01:55

peeps_quiks написа:Абе какво сте седнали да го жалвате това говедо.Ако мина през некое кафе пълно с говеда със фланелка на Миньор дали няма да ме пребият замислете се малко.Това е лоша постъпка защото са го нарпавили миньорци ако бяха говедата щеше сичко да е ОК.КУР ЗА ЛЕФСКИ

Точно така.Поткрепям те!КЗЛ
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот ivo_gf » 11 авг 2010 12:30

Добре бе, отворковци, ко се жалите бе, аз ако попадна с шалче на Миньор на няколко говеда, ко ще се случи бе? Така си говорите и вие. И аз като компиро не съм от тея дето праят зулумите, ама мернат ли ме Левскари сам ще съм бит и това е меко казано, а тогава вече да седнат да ви разправят колко добродушен, миличък, добричък съм бил и незнам какво си още... Така си говорите, колкото да не заспите, винаги е било така между двете публики и винаги така ще бъде, това е положението, В последно време изглежда сме ви по-голям дразнител и от ЦСКА, а и ние, с ръка на сърцето го казвам, не мразим никой отбор както вашия, още от 90-те години съм на стадиона и тогава положението не беше розово, но като че ли омразата не беше толкова голяма, мисля си че това няма да свърши на добре... Жалкото е, че най-вероятно ще страдат още съвсем обикновени наши и ваши фенове...


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост