SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
burchill
Мнения: 1718
Регистриран на: 22 дек 2009 00:33
Контакти:

SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот burchill » 05 апр 2010 22:30

Край,стигаІІІВреме е да кажем ''баста'',драги съфорумнициІІІПредлагам да се обединим всички,без значение от клубна принадлежност.Предлагам да се издигне апел към УЕФА от името на българските футболни фенове,срещу безчинствата и рецидивите на унищожителите на българският футбол-българските съдии.Нека изпратим диск-компилация с гаврата на реферите,които тровят футбола ни и обезмислят думата феърплей.Кой и как ще го направи-идея си нямам.Най добре е да се обърнем към Сашо Диков,който може би ще може да сезира УЕФА.Като членове на УЕФА,тя не може да бъде безразлична към ставащото тук,стига да има кой да я сезира.БФС не е способно да се справи с нито един проблем на нашия футбол,нещо повече БФС е главният виновник за слабото съдийство.Нека да покажем нашето отношение към престъпниците-рефери.Нека всеки който е за каузата да даде гласа си за подкрепа тук.Очаквам също и други предложения.

Потребителски аватар
nik_bg1
Мнения: 1040
Регистриран на: 18 окт 2008 13:45
Местоположение: Пловдив (Кючук Париж)
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот nik_bg1 » 05 апр 2010 22:34

burchill написа:Край,стигаІІІВреме е да кажем ''баста'',драги съфорумнициІІІПредлагам да се обединим всички,без значение от клубна принадлежност.Предлагам да се издигне апел към УЕФА от името на българските футболни фенове,срещу безчинствата и рецидивите на унищожителите на българският футбол-българските съдии.Нека изпратим диск-компилация с гаврата на реферите,които тровят футбола ни и обезмислят думата феърплей.Кой и как ще го направи-идея си нямам.Най добре е да се обърнем към Сашо Диков,който може би ще може да сезира УЕФА.Като членове на УЕФА,тя не може да бъде безразлична към ставащото тук,стига да има кой да я сезира.БФС не е способно да се справи с нито един проблем на нашия футбол,нещо повече БФС е главният виновник за слабото съдийство.Нека да покажем нашето отношение към престъпниците-рефери.Нека всеки който е за каузата да даде гласа си за подкрепа тук.Очаквам също и други предложения.


+1

BlueRadiotherapist
Мнения: 423
Регистриран на: 10 ное 2009 09:39
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот BlueRadiotherapist » 05 апр 2010 22:40

Спрете да гледате БГ футбол.Откажете телевизиите,които го предават на вашия оператор.

Потребителски аватар
Qu1cky
Мнения: 277
Регистриран на: 18 фев 2010 17:13
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот Qu1cky » 05 апр 2010 22:42

абе те челси вкараха гол от засада където се решава титлата в Англия където там всичко е на живот и смърт ти тука ми ревеш за наще съдии. ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ СЪДИЯТА Е П*****С
По-древни от Рим , По-големи от всички в България , това е Пловдив - Локомотив Пловдив
Изображение

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот garfild8 » 05 апр 2010 22:42

Много ви се събра колеги миньорци.Прав е автора.Но не съм сигурен,ще се осъществи ли идеята?
Само Черно море.

Потребителски аватар
etgecata1
Мнения: 374
Регистриран на: 29 ное 2009 13:38
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот etgecata1 » 05 апр 2010 22:46

Има три отбора, който са си много доволни от тези чернодрешковци.
Това са Левски, Локо Сф и Литекс.
Пролетта се свири само за тях, то не бяха измислени дузпи, двуметрови засади и какво ли не.
Нали това и беше целта, като смениха съдииската комисия на ония от Герена.
Сега се свири в правилната посока.
То не беше Мтел, КГБ, Гъзпром, Булгартабак, ГЕРБ що пари се изляха и тия фанаха коча за мъдете. А стадиона с формата на полумесец най им отива на 31 кратните сребърни медалисти.
Европодвизи на Еврогранда от Подуене:
http://vbox7.com/play:5e0c8033

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот ros » 05 апр 2010 22:51

Идеята е чудесна, но остана да попитам някой от вас знае ли кой е зам. шеф на съдийската комисия на УЕФА, където ще отиде материала?...
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12459
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот TristaNNN » 05 апр 2010 22:52

etgecata1 написа:Има три отбора, който са си много доволни от тези чернодрешковци.
Това са Левски, Локо Сф и Литекс.
Пролетта се свири само за тях, то не бяха измислени дузпи, двуметрови засади и какво ли не.
Нали това и беше целта, като смениха съдииската комисия на ония от Герена.
Сега се свири в правилната посока.


Аха, така ли било бе хитрец. Значи Левски смени комисията, за да могат Литекс ( или Локо Сф ) да станат шампиони. Ама ти си много прозорлив, евала - конкурентите стават 1 - ви и 2- ри, ама Левски се мъчи на 5-то място ... според мен Левски имат интерес от това :lol:
Моля те ....
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот crap » 05 апр 2010 22:53

etgecata1 написа:Има три отбора, който са си много доволни от тези чернодрешковци.
Това са Левски, Локо Сф и Литекс.
Пролетта се свири само за тях, то не бяха измислени дузпи, двуметрови засади и какво ли не.
Нали това и беше целта, като смениха съдииската комисия на ония от Герена.
Сега се свири в правилната посока.

+1
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12459
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот TristaNNN » 05 апр 2010 22:56

Хубава тема Авторе,
И аз искам да са 100% отсъжданията, или поне 95% точни. Притеснява ме само че в БФС играят много интереси ( дано само да не ревне пак някой чорбар че е синьо). Тоест, УЕФА би изслушала предложение от БФС а не от хората. На Уефа не и се занимава с нашите драми тука, а Сашо Диков го боли фара за цялата схема.
С две дума идеята ти е родолюбива пичага, но .... БФС си е мафия за голяма жалост, и няма да се отървем скоро от нея :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта