Миньор (Перник)-Левски 04.11.2012 14:30

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Миньор (Перник)-Левски 04.11.2012 14:30

Мнениеот v.r.s. » 23 ное 2012 18:26

plamen_ch написа:Е още следващата година няма да е защото сега съществува "гранда" Миньор. Ако ще мачовете да ви ги свири Никифор Вангелов Пирин пак ще е преди вас.А на ред за изпадане има още подобни на вас подлоги на тима от Герена -Монтана, Ботев Вр.Като прибавим и неслучилите на собственици Етър и Локо Сф то месата за изпадане май са заети...
Само дето Своге повече прилича по държание и поведение на вас отколкото на Пирин. А Миньоро след изпадане в "Б" група ще изпадне и във "В".


Ще видим, все още не сте сигурни оставащи в групата. Преди години и Академик уж си бяха осигурили място в групата с натрупаните точки след есенният полусезон, но след края на първенството се озоваха сред изпадащите.
Миньор е изграден от добри футболисти, има фенове, които може да го мотивират и само липсата на финансовата сигурност е причината за негативните резултати. Намери ли се сериозен спонсор съм сигурен, че отбора няма да изпадне. Но кокто ти казах дори и да изпаднем феновете на отбора ще бъдат с отбора дори и при аматьорите и няма да бъдат фенове на друг отбор, както е с теб и вероятно с останалите фенове на Пирин-Гоце Делчев. Защото този отбор е еднодневка, ще играе една или максимум две години в А група и ще си се върне там където винаги си е бил, в Б и В група.
Миньор не е гранд и никога не е претендирал за това, но в сравнение с отбора на Гоце Делчев може да се нарече и такъв, защото сте много малки и никога няма да станете някакъв фактор в българският футбол, какъвто е Миньор.
За теб важи поговорката:- "Кога стана калайджа, кога му почерня задника".
Ако се погледнеш отстрани ще разбереш колко смешно изглеждаш.
Последна промяна от v.r.s. на 23 ное 2012 22:34, променено общо 1 път.

BOSS
Мнения: 314
Регистриран на: 27 юни 2012 17:29
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Миньор (Перник)-Левски 04.11.2012 14:30

Мнениеот BOSS » 23 ное 2012 22:18

v.r.s. , не му обръщай внимание вече . Четох му изказвания по други теми във форума и вече съм сигурен , че човека нещо не е добре с главата . Грехота е да убиждаме болни хора . Аз вече съжалявам че го нагрубих няколко пъти , но от къде да знам че не е наред .

plamen_ch
Мнения: 627
Регистриран на: 11 май 2008 14:48
Местоположение: гр.Гоце Делчев
Контакти:

Re: Миньор (Перник)-Левски 04.11.2012 14:30

Мнениеот plamen_ch » 24 ное 2012 11:16

Не ми "обръщайте внимание" ,но запомнете прогнозите ми! Това ,че ще изпаднете ви го предрекох още на 15.09.2012.г.
Ако имате парички може да заложите!


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта