Сливен изпадна от "А" група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kap40
Мнения: 199
Регистриран на: 28 сеп 2008 17:34
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот kap40 » 29 май 2011 00:04

Не съм сигурен дали тоя плешив олигофрен Лечков ще има пари да остави отбора в "Б" група или направо ще идат във "В".

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот brossy » 29 май 2011 00:10

Идват кметски избори.А Лечков май няма да спечели.Ето затова праща Сливен в "Б" група,защото няма да има общински пари за крадене.Много е хитър Данчо.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот tiamat » 29 май 2011 00:14

Иначе жалко, Сливен има добра база и школа, и разчита предимно на българи. Лечков май прецака нещата, както прецаква и града. Да не се забравя и че ЦСКА спомогна доста с тези неплатени трансфери.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот POPCORN » 29 май 2011 00:22

Cesc Fabregas написа:Споко, на мене никой няма да ми е виновен, както никой отбор не е виновен сега :roll: ;)

на тебе може да не ти е виновен, ама на тия където насраха темата с изрази от рода на супер, яко е, ебати якото и тн, пак тези неща ще са виновни!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
joysl1
Мнения: 102
Регистриран на: 09 сеп 2009 09:45
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот joysl1 » 29 май 2011 00:23

Сливен и Академик играха честно и затова и си отпадат! Видима и Калиакра,че и Пирин(мача с ЦСКА) се скъсаха да си уреждат мачовете и......кво следва?
Видима ще яде бахура от Етър най-вероятно на баража,а Калиакра и Пирин следващия сезон пак ще са там където сега бяха......и за какво?

Потребителски аватар
Dzheff
Мнения: 676
Регистриран на: 20 юни 2010 22:53
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот Dzheff » 29 май 2011 00:36

Когато някой ме попита кой ми е любимият отбор от България - отговарям, че това е Левски... След като изчетох коментарите в тази тема за пореден път получавам повод да се срамувам от този факт! Между другото спрях да се наричам ФЕН на Левски и да казвам, че само симпатизирам на този отбор откакто видях как "големите фенове" на Левски викаха ОСАННА по адрес на Мъри Стоилов, когато правеше чудеса в отбора и после същите тези "големи фенове" викаха РАЗПНИ ГО, когато се появиха първите лоши резултати... аз с подобни хора не мога да се отъждествявам...
п.с. Пожелавам на Сливен да се завърнат скоро отново в елита - този град заслужава това!
[center]ИзображениеИзображениеИзображение
Walk on with hope in your heart and YNWA! YNWA!!![/center]

Потребителски аватар
Синият Болярин
Мнения: 659
Регистриран на: 17 апр 2010 17:42
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот Синият Болярин » 29 май 2011 01:25

Сливен, Черно море, Ботев Враца, Ботев Пловдив и Миньор са петте лъча на петолъчката. Съчувствам на автора за болката от изпадането на любимия му отбор, но нито един от изброените тимове не би липсвал на левскар. Изключение правят единствено местните.

От друга страна времето заличава дори най-неприятните спомени и емоции, така че честно казано не се вълнувам особено от изпадащите. Стига ми да знам, че е имало феърплей и друг отбор заслужено е останал.

Пожелавам на автора Сливен да си вземе парите, които има да получава от доказано най-неизрядния и непочтен отбор в България, за да си изплати дълговете към държавата и така да се спаси от разпадане. След това ще има предпоставки за развитие.

gonzo_levski
Мнения: 57
Регистриран на: 06 фев 2010 10:59
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот gonzo_levski » 29 май 2011 01:35

Според мен цска има голяма вина за отпадането. Взеха 4-те ви звезди преди време и какво платиха за тях ?. Някакви вноски ей тей заради лиценза. Цялата работа е, че има 1 отбор, който го мразя адски много и заради този отбор бая клубове са финансово застрашени. И то заради вземане на футболисти без да се плаща за тях :)

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6749
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот soilwork » 29 май 2011 02:18

gonzo_levski написа:Според мен цска има голяма вина за отпадането. Взеха 4-те ви звезди преди време и какво платиха за тях ?. Някакви вноски ей тей заради лиценза. Цялата работа е, че има 1 отбор, който го мразя адски много и заради този отбор бая клубове са финансово застрашени. И то заради вземане на футболисти без да се плаща за тях :)
:mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот ЕМИЛ » 29 май 2011 07:47

Няма да ми липсват без това не ги харесвах


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта