Защо от Btv Action пренебрегват мачовете на Сливен?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

angelblood
Мнения: 16
Регистриран на: 20 апр 2009 18:10
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Защо от Btv Action пренебрегват мачовете на Сливен?!

Мнениеот angelblood » 08 май 2011 19:05

Абе те всички в този форум са много голяма работа ;) Да не говорим, че повечето се подиграват, а са фенове на отбори, които от години наред средата на таблицата си им отива....и като я достигнат - вече може да продават ли продават.....
Вместо да спрем да взимаме разни "футболисти" с трудни имена и с неясен произход - можем да дадем път и самочувствие на такива млади момчета, които играят сега в Сливен, а и не само там.
Ама ние сме прост народ с уникален манталитет....нямам думи просто. И само забележете колко "остроумни" коментари ще има след моя ;)
Ако разполагаш с достатъчно пари, не влизай тук - http://realmoneyforyou.alle.bg/

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Защо от Btv Action пренебрегват мачовете на Сливен?!

Мнениеот vaskonti » 08 май 2011 19:07

ivocska написа:Незнам на някой дали му е направило впечатление, но през този сезон мачовете на Сливен не се предават по телевизията... Изключение са мачовете с Левски и ЦСКА, но като цяло се забелязва някаква такава тенденция... Защо според вас е така?

Да, на мен ми направи впечатление, че ТАЗИ година не дават мачовете на Сливен. Да се чуди човек защо е така, след като до сега в предните години винаги са им предавали мачовете... :roll:
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
arekusanderu
Мнения: 886
Регистриран на: 30 авг 2009 18:47
Контакти:

Re: Защо от Btv Action пренебрегват мачовете на Сливен?!

Мнениеот arekusanderu » 08 май 2011 19:08

и защо трябва да се предава мач на двата наи слаби БГ отбора...заради фенски интерес,заради гледана реклама или курвенски номера на Бат Венци...
FORZA CESENA !!!

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Защо от Btv Action пренебрегват мачовете на Сливен?!

Мнениеот petrof » 08 май 2011 19:09

angelblood написа:Глупости липса на интерес.....Това да не ви е Премиършип ?!?!?!?!

Ми то и на Левски - ЦСКА няма интерес.... А специално днес.....НЕВЕРОЯТЕН И НЕБИВАЛ ИНТЕРЕС относно мача Черно Море - Монтана ?!?!?!? Айде моля ви ....... Идва края на сезона - на върха е ясно, интересно е на дъното, а те ми дават средняци....
Но в случая може би виновен е бат' Венци - сигурно вече му е неудобно да му гледат цирковете по телевизията.

И пак - не е до интерес! До интерес е - ама финансов ;) И гледайте Ман Ю - Челси да видите футбол, не се занимавайте с простотии ;)

Знаеш колко ми дреме на чепа за Манчестър Юн и Челси.... Гледай си го ти... :evil:
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
nikita33
Мнения: 649
Регистриран на: 30 авг 2010 15:01
Контакти:

Re: Защо от Btv Action пренебрегват мачовете на Сливен?!

Мнениеот nikita33 » 08 май 2011 19:33

Нищо че не го предават,Сливен вече води на Славия!!!
Най - голяма представа за безкрайността ни дава глупостта....

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Защо от Btv Action пренебрегват мачовете на Сливен?!

Мнениеот FCH » 08 май 2011 19:34

Трябваше да излъчат култовото градско дерби :roll:
Хебър - Бенковски 3:5

Потребителски аватар
richi
Мнения: 24
Регистриран на: 30 яну 2010 17:53
Контакти:

Re: Защо от Btv Action пренебрегват мачовете на Сливен?!

Мнениеот richi » 08 май 2011 19:39

petrof написа:
angelblood написа:Глупости липса на интерес.....Това да не ви е Премиършип ?!?!?!?!

Ми то и на Левски - ЦСКА няма интерес.... А специално днес.....НЕВЕРОЯТЕН И НЕБИВАЛ ИНТЕРЕС относно мача Черно Море - Монтана ?!?!?!? Айде моля ви ....... Идва края на сезона - на върха е ясно, интересно е на дъното, а те ми дават средняци....
Но в случая може би виновен е бат' Венци - сигурно вече му е неудобно да му гледат цирковете по телевизията.

И пак - не е до интерес! До интерес е - ама финансов ;) И гледайте Ман Ю - Челси да видите футбол, не се занимавайте с простотии ;)

Знаеш колко ми дреме на чепа за Манчестър Юн и Челси.... Гледай си го ти... :evil:

+1

angelblood
Мнения: 16
Регистриран на: 20 апр 2009 18:10
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Защо от Btv Action пренебрегват мачовете на Сливен?!

Мнениеот angelblood » 08 май 2011 19:50

petrof написа:
angelblood написа:Глупости липса на интерес.....Това да не ви е Премиършип ?!?!?!?!

Ми то и на Левски - ЦСКА няма интерес.... А специално днес.....НЕВЕРОЯТЕН И НЕБИВАЛ ИНТЕРЕС относно мача Черно Море - Монтана ?!?!?!? Айде моля ви ....... Идва края на сезона - на върха е ясно, интересно е на дъното, а те ми дават средняци....
Но в случая може би виновен е бат' Венци - сигурно вече му е неудобно да му гледат цирковете по телевизията.

И пак - не е до интерес! До интерес е - ама финансов ;) И гледайте Ман Ю - Челси да видите футбол, не се занимавайте с простотии ;)

Знаеш колко ми дреме на чепа за Манчестър Юн и Челси.... Гледай си го ти... :evil:


Хахаха гледам си го, а ти си гледай Черно море - Монтана хахахахах ;)
Ако разполагаш с достатъчно пари, не влизай тук - http://realmoneyforyou.alle.bg/

Потребителски аватар
ivocska
Мнения: 13
Регистриран на: 19 апр 2011 12:39
Skype: ivayloilievkanev
Контакти:

Re: Защо от Btv Action пренебрегват мачовете на Сливен?!

Мнениеот ivocska » 08 май 2011 20:18

angelblood написа:Абе те всички в този форум са много голяма работа ;) Да не говорим, че повечето се подиграват, а са фенове на отбори, които от години наред средата на таблицата си им отива....и като я достигнат - вече може да продават ли продават.....
Вместо да спрем да взимаме разни "футболисти" с трудни имена и с неясен произход - можем да дадем път и самочувствие на такива млади момчета, които играят сега в Сливен, а и не само там.
Ама ние сме прост народ с уникален манталитет....нямам думи просто. И само забележете колко "остроумни" коментари ще има след моя ;)

+1

Потребителски аватар
puhisamolevski
Мнения: 573
Регистриран на: 20 май 2008 23:06
Skype: PuhiSamoLevski
Контакти:

Re: Защо от Btv Action пренебрегват мачовете на Сливен?!

Мнениеот puhisamolevski » 08 май 2011 20:27

Защото Слива са на последно място и са безумно слаби
ТАМ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА "ГЕРЕНА", ГОНЗО ЩЕ ДЪРЖИ В РЪЦЕ КУПАТА ОКЪРВАВЕНА!

http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=46&t=26149


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта