Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
caci
Мнения: 1203
Регистриран на: 12 сеп 2009 21:17

Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот caci » 10 ное 2010 17:16

Дуци изригна: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

10 ноември 2010 16:40
http://www.***.eu/news104058.html

"Футболистите ми си намериха идеалния дразнител за Купата", заяви Симонович

Главният мениджър на Сливен Драголюб Симонович изригна по адрес на ЦСКА, заявявайки, че забаванията на трансферните траншове от Борисовата градина, е главната причина за финансовата криза в неговия тим. Днес жребият за Купата на България отреди на тима на Дуци да срещне именно червените на 1/16-финала.

"Ако в някой има вина за това, защото има забавяне на плащанията в Сливен, то това е в ЦСКА. Ако футболистите на Сливен търсят някакъв дразнител ще го намерят най-вече в ЦСКА. Заради всичките тези финансови отношения футболистите ще бъдат много по-амбицирани да играят. Когато Йордан Лечков си прави бюджета, разчита на тези плащания. Нормално е, след като има забавяне повече от година на плащанията да има проблеми и с бюджета. Когато се правят бюджетите, се правят сметки, откъде ще дойдат парите.", избухна Дуци.

"Преди жребия си пожелах да играем като домакин на ЦСКА или да гостуваме в Банско, че да идем малко на планина. Смятам, че това е добър жребий за нас - когато наближава мач с ЦСКА се тренира и работи по-различно". допълни още Симонович.

Ето,че и Сливен напомня,че цска не са им платили.
Интервю на ген. Джуров:
-Армейският спортен клуб беше и остава носител на социалистическия морал и един от символите на успеха на Народната власт. Затова създадохме нашия ЦСКА.Това не беше грешка!
А аз мразя тази грешка цска!

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3982
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот UltraBlue » 10 ное 2010 17:29

caci написа:Дуци изригна: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

10 ноември 2010 16:40
http://www.***.eu/news104058.html

"Футболистите ми си намериха идеалния дразнител за Купата", заяви Симонович

Главният мениджър на Сливен Драголюб Симонович изригна по адрес на ЦСКА, заявявайки, че забаванията на трансферните траншове от Борисовата градина, е главната причина за финансовата криза в неговия тим. Днес жребият за Купата на България отреди на тима на Дуци да срещне именно червените на 1/16-финала.

"Ако в някой има вина за това, защото има забавяне на плащанията в Сливен, то това е в ЦСКА. Ако футболистите на Сливен търсят някакъв дразнител ще го намерят най-вече в ЦСКА. Заради всичките тези финансови отношения футболистите ще бъдат много по-амбицирани да играят. Когато Йордан Лечков си прави бюджета, разчита на тези плащания. Нормално е, след като има забавяне повече от година на плащанията да има проблеми и с бюджета. Когато се правят бюджетите, се правят сметки, откъде ще дойдат парите.", избухна Дуци.

"Преди жребия си пожелах да играем като домакин на ЦСКА или да гостуваме в Банско, че да идем малко на планина. Смятам, че това е добър жребий за нас - когато наближава мач с ЦСКА се тренира и работи по-различно". допълни още Симонович.

Ето,че и Сливен напомня,че цска не са им платили.


Да бяха напомнили, като се решаваше дали ще вземат лиценз... сега и да хленчат, никаква полза 8-)
Последна промяна от UltraBlue на 10 ное 2010 17:30, променено общо 1 път.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
mon1nho
Мнения: 279
Регистриран на: 05 авг 2010 06:13
Контакти:

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот mon1nho » 10 ное 2010 17:30

В ЦСКА има проблеми с бюджета заради АЛАНИЯ или Блекпул.

Mръсник
Мнения: 54
Регистриран на: 19 окт 2010 22:12

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот Mръсник » 10 ное 2010 17:34

След като сайта не може да бъде отворен това означава,че вероятността тази новина да е вярна клони към едни 3,4 процента:)

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот Гуу » 10 ное 2010 17:38

По-нелепо нещо не бях чувал скоро. Какво излиза, че цял един клуб зависи от няколко трансфера ? Какво щеше да стане, ако тези трансфери не се бяха осъществили, може би сега Сливен щеше да е фалирал ? :lol:

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот veseo » 10 ное 2010 17:42

Гуу написа:По-нелепо нещо не бях чувал скоро. Какво излиза, че цял един клуб зависи от няколко трансфера ? Какво щеше да стане, ако тези трансфери не се бяха осъществили, може би сега Сливен щеше да е фалирал ? :lol:


Може и да ти звучи "нелепо", но по целия свят има отбори, които разчитат на трансферите като основен приход на пари - най-гръмкия такъв пример е Аякс (с разликата, че те парите които очакват са на съвсем друго, по-високо ниво). Когато има нередовни платци като вас, клубът (най-често) не фалира, но има забавяния на заплати и/или се нарушава селекцията му.

Иначе леко страничен въпрос - те още парите за Коста Янев и другите ли си чакат, или имате и нови неплатени трансфери :shock:
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот PFC Litex » 10 ное 2010 17:47

Гуу написа:По-нелепо нещо не бях чувал скоро. Какво излиза, че цял един клуб зависи от няколко трансфера ? Какво щеше да стане, ако тези трансфери не се бяха осъществили, може би сега Сливен щеше да е фалирал ? :lol:

не е така.
Всеки си залага в бюджета приходи и въз основа на тях си прави програмата и разходите.
В един момент от компанията "Х" не идват приходите, които са заложени и това автоматично се явява като основен виновник за финансовите проблеми и преди да кажете, че примерно ЦСКА пък чакали от еди къде си, това Сливен не ги интересува, защото те има вземане даване с ЦСКА и никой друг, а думи от типа ще чакате да ни платят просто не минават ;)

Тъй като статията е копирана от Дон галфоните, преди малко слушах с аудио това по дарик радио, която значи, че е вярно.
Изображение

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот Гуу » 10 ное 2010 17:55

veseo написа:
Гуу написа:По-нелепо нещо не бях чувал скоро. Какво излиза, че цял един клуб зависи от няколко трансфера ? Какво щеше да стане, ако тези трансфери не се бяха осъществили, може би сега Сливен щеше да е фалирал ? :lol:


Може и да ти звучи "нелепо", но по целия свят има отбори, които разчитат на трансферите като основен приход на пари - най-гръмкия такъв пример е Аякс (с разликата, че те парите които очакват са на съвсем друго, по-високо ниво). Когато има нередовни платци като вас, клубът (най-често) не фалира, но има забавяния на заплати и/или се нарушава селекцията му.

Иначе леко страничен въпрос - те още парите за Коста Янев и другите ли си чакат, или имате и нови неплатени трансфери :shock:


PFC Litex написа:не е така.
Всеки си залага в бюджета приходи и въз основа на тях си прави програмата и разходите.
В един момент от компанията "Х" не идват приходите, които са заложени и това автоматично се явява като основен виновник за финансовите проблеми и преди да кажете, че примерно ЦСКА пък чакали от еди къде си, това Сливен не ги интересува, защото те има вземане даване с ЦСКА и никой друг, а думи от типа ще чакате да ни платят просто не минават ;)

Тъй като статията е копирана от Дон галфоните, преди малко слушах с аудио това по дарик радио, която значи, че е вярно.



Добре де, а ако не се осъществят трансфери, какво става ?
Ето случаят със Сливен, ако не бяха ЦСКА да ги купят тези играчи (за да са при нас е ясно, че не е имало никакъв интерес от чужбина), то какво щеше да се случи със Сливен ? Едно е трансферите да са основен приход на средства в даден клуб, друго е издръжката на клуба да зависи изцяло от тях.

Тук просто Симонивич е искал да бъде оригинален, да се заяде в стил "Моуриньо" с някого, ама нещо не му се получило много.

Колкото до въпроса на veseo, не знам, ние други футболисти от Сливен освен въпросните четирима нямаме.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот PFC Litex » 10 ное 2010 18:05

Гуу написа:Добре де, а ако не се осъществят трансфери, какво става ?
Ето случаят със Сливен, ако не бяха ЦСКА да ги купят тези играчи (за да са при нас е ясно, че не е имало никакъв интерес от чужбина), то какво щеше да се случи със Сливен ?

Нали не искаш да ме убедиш, че ако не са били от ЦСКА, Сливен никога няма да могат да си трансферират добрите футболисти?

В момента вече имаме осъществена сделка, за която ЦСКА трябва да платят, а Сливен не ги интересува какви проблеми имат червените, като са ги вземали да са си правили сметка.

Все едно аз да си взема кола на лизинг, да не правя вноски, да продам колата, обаче и мен ме бавят и да кажа, а ще чакате, като ми преведат парите, е повярвай ми няма стане, ще те изнесат са се леглото.

Когато има неуредици не е хубаво същите да бъдат оправдавани, защото това не прави добро на клуба ти.
Изображение

Потребителски аватар
hisara
Мнения: 49
Регистриран на: 13 дек 2009 17:48
Контакти:

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот hisara » 10 ное 2010 18:06

Вместо да плачат само за пари и да "лягат" всеки мач на червените, да вземат да ги отупат сега 5:0 и да им олекне!


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта