Можем ли да се уважаваме?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Можем ли да се уважаваме?

Мнениеот stramberk » 11 окт 2008 14:44

Всеки иска да каже нещо и за това е и форума.Някои допускат правописни грешки-други дори не знаят правописа.Не мисля,че това е най-важното.Всеки си има образованието и културата и именно тук показва и казва каквото знае и може.Един може и знае повече-друг нищо не знае,но мисли,че може.Трябва ли да се псуваме и обиждаме.Трябва ли да завиждаме и да се реализираме с псувни?Май форума не е много добро място за това?И още нещо.Мислю си,че ако се уважаваме ще стигаме по-лесно до истината.Всеки може да ни научи на нещо,от всеки можем да вземем по нещо.Само на глупака нищо не можем да дадем-а ние не сме глупаци,нали?

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Можем ли да се уважаваме?

Мнениеот Blue_Lion » 11 окт 2008 15:23

Евалата брато за темата ! В крайна сметка в спора се ражда истината,не в безмисленото псуване ;)
Изображение

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Можем ли да се уважаваме?

Мнениеот MoNteSo » 11 окт 2008 15:42

Blue_Lion написа:Евалата брато за темата ! В крайна сметка в спора се ражда истината,не в безмисленото псуване ;)


Ти ли си за дума ?
В крайна сметка аз си мисля, че е по-добре да се избиват комплексите тука, от колкото на стадионите!Ако не друго, то поне е по-безопасно.

Потребителски аватар
aa2121
Мнения: 219
Регистриран на: 02 авг 2008 19:08
Контакти:

Re: Можем ли да се уважаваме?

Мнениеот aa2121 » 11 окт 2008 15:45

Прав си,много си прав!Но аз лично се съмнявам,че тези които псуват и обиждат ще разберат за какво става дума.Това са 14-15 годишни (максимум) хлапета,които знаят само да псуват,поради простата причина,че няма какво друго да правят и това е начина им на забавление :|

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Можем ли да се уважаваме?

Мнениеот stramberk » 11 окт 2008 16:17

Защо да се псуваме?Няма смисъл.Всеки анонимник го прави.Защото няма как да приеме отговорността за постъпката си.Всеки може да прави каквото си иска стига да може да си понесе последствията.Когато наистина започне човек да разсъждава и действа според тази максима идва и уважението и комплексите изчезват.


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта