ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот stramberk » 11 окт 2008 08:37

Има много отбори,които са го правили.Не ми минава и за миг мисълта,че това след още няколко кръга няма да се промени.Наистина няма непобедими отбори в нашето първенство.Тово,което в момента е СЛИВЕН вероятно е приятна изненада и за ЛЕЧКОВ-не само за всички нас.А това,че в национала попадат футболисти,които не биха играли даже в Сливен ще се съгласиш,нали?

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот А_У_А » 11 окт 2008 12:18

stramberk написа:Явно някои от вас не могат да преглътнат факта ,чеСЛИВЕН е за сега непобедим.Зависттае лошо нещо.Разбира се че ще има от СЛИВЕН в националния и защо не и от ЛОКОМОТИВ Мездра.Ако ще и от харманли.Само да играе добре.Стоенчо-мамино селско чадо,защо се вреш между мъжете?Ами не ти ходи байовото-стй си при Азис и си слушай педерастии.Това е за теб .Футбола е за мъже.А Лечков не трябва да слага перука-немците се стряскат от него и страхотния му плешив гол.А на теб мога да предложа нещо такова плешиво еднооко.Искаш ли?На всички останали пожелавам победа и удоволствие от мача с жабарите.


ако футбола беше за мъже, щяхте да сте във средата на класирането в "б" група. за жалост българския футбол е само за жени. и за форумни плашипърделници на 16- годинки като тебе ентусиаст. не предлагай плешивата си едноока кожа а предлагай синята минджа на майка си. да не би да имаш плакат на азис или снимка с него пред вторичните суровини та го вмъкваш неглиже в неподредените си мислочни зачатъци? и спри да печелиш активност в закърнелия форум на сливен на гърба на националите. те си могат колкото си могат, ама ванчо стоянов не мое да е национал, да не би лечков да извади кинти както извади на щутгарт?

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот stramberk » 11 окт 2008 13:55

Не исках да те обиждам,но ако си мислиш,че си мъж май си гледал много филми и си започнал да си вярваш.И това ще стане,ако спреш да лапаш разни нещица и престанеш да си мечтаеш за мъже.И не ме ревнувай от Азис не си падам по педали.Може би заради това не ми харесваш.

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот А_У_А » 11 окт 2008 14:45

stramberk написа:Не исках да те обиждам,но ако си мислиш,че си мъж май си гледал много филми и си започнал да си вярваш.И това ще стане,ако спреш да лапаш разни нещица и престанеш да си мечтаеш за мъже.И не ме ревнувай от Азис не си падам по педали.Може би заради това не ми харесваш.


ей амджик мангалски. така ще говориш на братовчедите си, не на мене. аз и ти няма кво да се харесваме, за мене ти си грозното лого на сливен дето ти е аватара. обаче, погледни се. не можеш да ме обориш с футболни доводи, за това ми бръщолевиш за азис и педали, щото явно са ти на дневен ред в циганската главица. пиши си по пикливата тема, бе п****** ямболски..

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот stramberk » 11 окт 2008 14:52

АКО ИСКАШ МИЖЕШ И ДА МЕ ЯДОСАШ.А АЗ ЛЕСНО ЩЕ ТЕ НАМЕРЯ.МОЛИ СЕ ДА НЕ СЕ ЯДОСВАМ НА ТЕБ.БОЛИ ГЛАВА,КРАЙНИЦИ СЕ ТРОШАТ-НЕПРИЯТНО РАЗБИРАШ ЛИ?НА НИВО ФУТБОЛ СИ ПРОФАН-ИГРАЛ СЪМ И В ЧУЖБИНА.СЕЩАЩ ЛИ СЕ ВЕЧЕ?НЕ ИСКАМ ДА СЕ ЯДОСВАМ-ПЕЧЕЛИШ АКО ПРЕСТАНЕШ.ПИША ТИ ЗА ПОСЛЕДНО....

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот А_У_А » 11 окт 2008 15:01

форумен отворко, не ми се прави на мъж, а говори за футбол а не къде си играл, къде си връщаш бакъра и колко хомосексуални са ти наклонностите. ядосвай се колкото искаш, в чужбина може да си играл съпруга на некой заможен възрастен господин. докато не ми дадеш футболни доводи че сливен трябва да има национали а ми пишеш тъпотии, аз ще ти отговарям с тъпотии. набий си го в ръждивата глава. не ме интересува кой си или кой се мислиш че си. и не ми пиши с капс, моля. много плашиш така. направо се страхувам за живота си.

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот stramberk » 11 окт 2008 16:25

НЕ СЕ НАБИРАЙ ОТНОВО-ДАЙ ДА НЕ СЕ ХАПЕМ ЗА КЕФА НА ЛИВАДИТЕ.ЩЕ РАЗБЕРЕШ СЛЕД ВРЕМЕ,ЧЕ НЕ СИ ПРАВ.НЕ ТЕ ПЛАША,КРИВО СИ МЕ РАЗБРАЛ.САМО ТЕ ПОМОЛИХ...

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот А_У_А » 12 окт 2008 19:23

виж какво. нито ти завиждам за отбора нито за стадиона, нито за нищо. моят отбор е по-стар, по-титулован, със страхотна база, един куп проблеми, футболисти без сърце и не знам дали е по-добър от твоя, щото още не сме играли помежду си. имам едно определено мнение, че сливен проби със съдийска подкрепа в "а" група и продължава да се ползва с нея. левскар съм, всички пищят че пък ние сме отбор на "перуката", незнам кой, незнам кво.. забележката дето ти направих та скандала тръгна беше да не слагаш теми за националния отбор във форума на сливен, щото е безкрайно тъпо когато си има отделен форум. на тая тема мнението ми е че футболисти на сливен нямат място в национала и е така. смятах същото и за лусио вагнер и почти цялата линия на защитата но вчера на мача момчетата ме опровергаха. изпонапсувах те обилно, ама аз съм човек на настроенията, признавам не трябваше, но имам убеждението че 70% от форумниците на гонг са неграмотни и разбират само от цинизми, та затова. повтарям, не те смятам нито за неграмотен нито за глупав. ти си си фен на твоя отбор, аз на моя, първенството ни смърди. футболистите трябва да се ядат не ние, феновете. няма кво да ни кипят лайната във форумното пространство, нито е мъжко, нито е нищо. взимам си бележки за хапливостта, вземи си бележки за темите за съответните форуми. нямам лоши чувства, нека сливен стигне докъдето са му възможностите. и да го подпират и да не го подпират, все ми е тая в това първенство дето удари дъното тая година. не можеш да ме обориш че внушителен процент от населението на сливен са цигани, не внушавам "етническа омраза", просто мразя мангалите които не щат да работят, а крадят трошат и смърдят, а на всичкото отгоре един катун ръждивци са по-единни от 7 милиона българи. това е положението. приключвам разприте с тебе, не ми е вече интересно. ти прави квото искаш. не ща да ви цапам форума, както мразя да цапат нашия. просто се грижи в него да има адекватни теми. твойте не са лоши, просто не са на правилното място. това е.

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот stramberk » 12 окт 2008 20:12

АЗ СЪМ БИЛ ДЕТЕ И КОГАТО ИГРАЕХА СЛИВЕН С ЛЕВСКИ БЯХ НА СТАДИОНА.БЕШЕ МНОГО СТУДЕНО И СЕ КРИЕХ В ТУНЕЛА НА СТ.МЛАДА ГВАРДИЯ.ТОЙ Е ДРУГИЯ СТАДИОН НА СЛИВЕН.ФУТБОЛИСТИТЕ СЕ ПРИБИРАХА НА ПОЧИВКАТА И ЕДИН ОТ ТЯХ МЕ ВЗЕ ДА СЕ ПОСТОПЛЯ.ДАДОХА МИ ШОКОЛАД-64 ГОДИНА БЕШЕ,НЯМАШЕ НИЩО ПО-ХУБАВО ОТ ТОЗИ ВНОСЕН ШОКОЛАД.КОГАТО ИЗЛИЗАХА ТОЗИ КЙТО МЕ НОСЕШЕ НА РЪЦЕ МИ ОБЕЩА ДА ВКАРА ГОЛ ЗАРАДИ МЕН.И ВКАРА.КАЗВАШЕ СЕ ГЕОРГИ АСПАРУХОВЯРВАШ ЛИ МИ,ЧЕ МИ СЕ НАСЪЛЗЯВАТ ОЧИТЕ.УВАЖАВАМ ЛЕВСКИ.ОБИЧАМ И УВАЖАВАМ ЛЕВСКИ.НО СЪРЦЕТО МИ Е ЗА СЛИВЕН.ЖИВЕЯ В СОФИЯ И НЕ МИ СЕ ИСКА ДА СЪМ ТУК,НО ТУК СА РОДИТЕЛИТЕ,СЕСТРА МИ.ТОВА Е ПРИЯТЕЛЮ-ЖИВОТА Е МЕСОМЕЛАЧКА.ВСИЧКО В НАШЕТО ПЪРВЕНСТВО Е ВЕЧЕ ПРЕДВАРИТЕЛН ПОДГОТВЕНО.СЦЕНАРИСТИТЕ СА ПОВЕЧЕ И ОТ ШОУТО НА СЛАВИ.

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот SLAVMASTER » 15 окт 2008 00:33

ОТГОВОРА Е ПРОСТИЧЪК!!!!!!!!!! ИЗИГРАНИ СА ОСЕМ КРЪГА,ТРИ ПЪТИ ФУТБОЛИСТ НА ОФК СЛИВЕН Е ИГРАЧ НА КРЪГА! ИМАМЕ ДВА ИЗИГРАНИ МЕСЕЦА- ЯВОР ВЪНДЕВ Е ИГРАЧ НА МЕСЕЦА...............ВИЕ СИ НАПРАВЕТЕ ИЗВОДА!!!!!1ВСЪЩНОСТ ПЛАМЕН МАРКОВ ДА СИ ГО НАПРАВИ!ТУК НЕОПИРАМЕ ДО КЛУБНИ КАВГИ -ЗА ДОБРОТО НА БЪЛГАРИЯ Е-ИВАН СТОЯНОВ,КОСТА ЯНЕВ,КОСТАДИН СТОЯНОВ И ВЪНДЕВ СА ЗА ТАМ!!!!!!!!!! И ОЩЕ МНОГО СА ЗА НАЦИОНАЛНИЯ-ОТ ЛОКО МЕЗДРА,ОТ БОТЕВ,ЧЕРНО МОРЕ............АМА.................!??????


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта