преди мача на С Л И В Е Н с черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
glarus
Мнения: 223
Регистриран на: 09 окт 2008 23:39
Контакти:

Re: преди мача на С Л И В Е Н с черноморец

Мнениеот glarus » 09 окт 2008 23:43

Мача наистина ще е интересен, дали за феновете или за журналистите все ще е интересен. Само да не стане като с Литекс мача на Черноморец. Ако Черноморец вкарат два гола не знам кой ще ви спва футболистите за да ви свирят дуспи, може и съдията да помага за спъване на футболистите ви.

Относно онези два мача на нафтата с левски го гледах и двата от стадиона и мога да кажа, че това си беше хубав мач с много викане с адски много хора и нищо строшено по стадиона, а сега ... съдията в 5-та минута загрози мача и феновете започват с вандалщините ....

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: преди мача на С Л И В Е Н с черноморец

Мнениеот kartago » 09 окт 2008 23:56

glarus, и аз бях на двата мача, и с ръка на сърцето мога да кажа, че ни изкара бившия юноша на Левски: Веселин Шулев!!!!.... Този човек в тези мачове надмина себе си ( аз по принцип го харесвах този вратар )...... но пак повтарям, това беше много, много силен Левски!!!.....Не както сега!..... По принцип софийските отбори лятото започват да тръбят каква неееевероятна селекция започват да правят, че тази година никой няма да може да ги конкурира..... ( междувпрочем тази година беше много тихо ;) ), та така беше втората година, и след мача, Едуард Папазян мисля, в "24 часа" писа, наистина тази година Левски са направили по-силен отбор! Миналата година паднаха с 5-1 в Бургас, а тази само с 4-1........но това е журналистика!.... Просто и Левски игра, и Нафтата игра....., тогава Нефтохимик отиваше първи кръг в София и биеше 4-1 ЦСКА!!!......

andro___1
Мнения: 52
Регистриран на: 09 авг 2008 07:13
Контакти:

Re: преди мача на С Л И В Е Н с черноморец

Мнениеот andro___1 » 10 окт 2008 07:55

има слух че херо поема левски, това няма начин да несе отрази отрицателно на черноморец.така че сливен имат шанс да спечелят в бургас.колкото до левски те са трагедия и няма защо да ги коментираме,идват в сливен поемат 2-3 и обратно кьм шопия.

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: преди мача на С Л И В Е Н с черноморец

Мнениеот stramberk » 10 окт 2008 08:09

Нефтохимик беше явление в нашия футбол.Режеха ги от всякъде и пак биеха.Всички се съобразяваха с тях.Сега малко и по нашата тема.ЛЕЧКОВ НЕ МОЖЕ ДА КУПИ ВСИЧКО.Вярно е ,ЧЕ НЯМАШЕ ДУЗПА СРЕЩУ ЦСКА.То нямаше и контакт между играчите.Но колко години така се свири само за ЦСКА и ЛЕВСКИ.Ако са толкова силни да бият и с 10 на терена.БАТЕ как ошмули ЛЕВСКИ.На мачове в Сливен и вие сте имали повече публика,и БЕРОЕ.Това си бяха доста оспорвани мачове.Но сега е различно.Сега футбола е някъде извън стадионите.Може да се каже,че в България се играе кабинетен футбол.Аз на този,той на вас,вие на мен.И ЕВРОФУТБОЛ трябва да лапа.Пиша в нета с носталгия и малко искам да не съм между тези,които виждат мачовете и зарад мен,а да поспоря,както преди години се събирахме и спорехме в градинките и в СТАРА ЗАГОРА И БУРГАС И СЛИВЕН.Без значение кой на кого е фен.Нека да стане хубав мач и да победи по-добрия.Да спечели футбола.А ЛЕВСКИ ДО СЕГА ИГРАЕ МНОГО СЛАБО.АКО В СЛИВЕН ОТНЕСАТ САМО 3 ГОЛА КАКТО ПИШЕШ ПРИЯТЕЛЮ ЩЕ СЕ РАДВАТ.С А М О С Л И В Е Н.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: преди мача на С Л И В Е Н с черноморец

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 окт 2008 13:22

Мисля си че мача ще е равен....просто сливналий, досега не са срещали добре тактически подреден отбор.....а и на Черноморец не са лоши футболистите....а за Левски....много трудна прогноза....толкова трудна, колкото ще е и мисията на Сливен да победи !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: преди мача на С Л И В Е Н с черноморец

Мнениеот ntodorov » 10 окт 2008 13:42

Stramberg, виж, нямам спомени от 1974 г., но Гошо Маджаров и Цв. Мутафчиев (мой съсед )бяха хората, които ме вдъхновиха за първите ми мачове на ст.Черноморец. Единствения мач, който не съм гледал в Бургас (съзнателен от 1984 г.) със Сливен беше, когато ни бихте с 4:1, но помня, за слуховете за съмнително поведение на нашите играчи. Вие бяхте военен (ведомствен) отбор, а ние май се водехме като миньорски такъв. Объркани работи, но си бяхте стъбилно отборче. В отбора си имахме преди това Притъргов, но не го помня много добре. Иначе Маджаров, Калушков, Коцев, Делиминков, Т.Райков, Иван Илчев, Мутафчиев си бяха добри играчи. Що се касае за тези години : на мачове ходеха по 30 000 човека (помня този период), така, че не се учудвам да сме си разменяли публика. Аз лично бях зависим от баща си, но съм ходил на мачове във Варна, Ст.Загора, Сливен, Пловдив и т.н. Беше евтино, мачовете истински ( или ние по-наивни), но баща ми не жалеше нито колата си, нито гориво за да напълни жигулката и да ни закара на мач на Черноморец в някой град. Опирали сме и до Плевен ( с Гетов, Лъчо Танев и пр.) Но това са отминали времена и надали ще се върнат скоро. А сега в Бургас дано да бие по-добрия. Все пак си е дерби. Някак си сме си по-близки отколкото с Варненци да речем.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: преди мача на С Л И В Е Н с черноморец

Мнениеот stramberk » 10 окт 2008 13:48

ВИНАГИ Е БИЛО ДЕРБИ.НИКОГА НЕ ПОМНЯ ДА СА НИ БИЛИ ИЛИ ДА СМЕ СЕ БИЛИ С АГИТКАТА НА ЧЕРНОМОРЕЦ.ПАДАЛИ СМЕ И НИЕ В СЛИВЕН БЕЗ ДА Е УГОВОРЕН МАЧА-3:1 НИ БИХТЕ.ИМАХТЕ ПОВЕЧЕ ПУБЛИКА ОТ НАС.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: преди мача на С Л И В Е Н с черноморец

Мнениеот ntodorov » 10 окт 2008 15:57

Kartago, не знам кой от двата мача на Нефтохимик с Левски си гледал и в кой от двата мача нашия вратар Шулев ни е "изкарвал" и то при положение, че Нафтата мачкаше от първата до последната минути. Помня мачовете в детайли. В първия двубой, когато бихме с 5:1 (гола за Левски дойде при второто им и последно положение за гол-Дончо Донев в 81'). Мача се игра през месец февруари 1996 г.Втория мач се игра през април 1997 г.на реконструирания стадион "Нефтохимик" при непрестанен дъжд. В този мач пък си играхме като котка с мишка с отбора на Лафчес. Гола за Левски беше на резервата и дебютант тогава Елин Топузаков. Имахме още две греди и... публика до козирките. Това беше Нефтохимик. Златен отбор, чиито мачове няма да забравя никога. През този период Нафтата нямаха вратар , който да им вадеше мачовете. Мачкаха от раз. Ще добавя и други победи на отбора срещу Левски - 3:0, 1:0 в Бургас 3:2, 2:1, 1:1 в София. Що се касае за времето на НЕФТОХИМИК съм болезнено ревнив, защото отбора беше унищожен с "постановление" с цел да бъде изтръгнат като непослушник и тим дръзнал да си прави гавра с т.нар. грандове от София. :lol: Говориш за силен Левски. Колко силен може да е бил след като инкасира 4-5 гола??? Или ми намирисваш на син фен , който никога не вижда тъмните облаци в "синьото" небе, така както Гонзо и Г.Христов последни в цяла България разбраха, че са загубили от БАТЕ.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: преди мача на С Л И В Е Н с черноморец

Мнениеот stramberk » 10 окт 2008 16:40

ГОНЗО НИЩО НЕ Е ЗАГУБИЛ-ТОЙ СИ ПРИБИРА ПАРИЧКИТЕ.КАТО ИМА КОЙ ДА МУ ДАВА.НАФТАТА БЕШЕ НАЙ СИЛНИЯ ИЗВЪНСТОЛИЧЕН ОТБОР ОТ ОНОВА ВРЕМЕ.


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта