Разочарование от Йордан Лечков, президента на Сливен!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
loko-pd-fan
Мнения: 290
Регистриран на: 31 окт 2009 10:57
Контакти:

Re: Разочарование от Йордан Лечков, президента на Сливен!

Мнениеот loko-pd-fan » 30 яну 2010 00:05

italianeca_77 написа:Яворв ако четеш този форум би трябвало да се засрамиш, понеже ая ми кажи как играеш в мачовете????? Аз ако сам на Лечков на мястото и стотинка няма да видиш мой човек, а това че женати иска пак да е в Пловдив излез и си кажи като мъж, мойта нея кефи ж Сливен и ми каза да се махаме, хаиди да знам кои си и как стоят нещата???? сагласен ли си???? само не Плюй по отбора и по града че те те саздадоха, или маи забрави аааа

Кой го е създал бе ,ако не беше дошъл в Локото нямаше никой да знае че се е родил.

difeza
Мнения: 626
Регистриран на: 14 дек 2009 12:55
Контакти:

Re: Разочарование от Йордан Лечков, президента на Сливен!

Мнениеот difeza » 30 яну 2010 00:35

има една много хубава приказка:Сит на гладен не вярва.Ако е вярно всичко това то Лечков не може само да иска а трябва и да дава.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Лечков(Президент на Сливен)

Мнениеот acmilan » 30 яну 2010 00:39

Модератор ЛокоПД написа:
acmilan написа:Лечков беше прекрасен футболист и селски човек като манталитет-характерна черта на поколението САЩ 94.

Прав си за Лечков.Но не и за цялото поколение САЩ 94.Нищо лошо не мога да кажа за Трифон,Ивайло Йорданов,Бончо Генчев,Хубчев,Фара,Кременлиев,Краси Балъков...Обаче някои от това поколение излязоха турбо-диви селяни,алчни за пари и ...а бе няма смисъл да ги коментираме.

Така е,не съм се изразил правилно.Аз всички ги уважавам изключително много и ще им бъда винаги признателен за това,което са направили,но някои от тях не станаха хора.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Goshky
Мнения: 389
Регистриран на: 07 юли 2009 12:05
Контакти:

Re: Разочарование от Йордан Лечков, президента на Сливен!

Мнениеот Goshky » 30 яну 2010 01:42

тия да не реват че ше ги заритам кат ги видя

Потребителски аватар
Kotooshu77
Мнения: 69
Регистриран на: 27 яну 2010 08:56
Контакти:

Re: Разочарование от Йордан Лечков, президента на Сливен!

Мнениеот Kotooshu77 » 30 яну 2010 10:41

Йордан Лечков ексклузивно за Novsport.com: В България футболистите не само, че са слаби, но и прости
http://www.novsport.com/news77937_1.html

Аз бих добавил , голяма част от "златното" поколение станаха едни НАГЛИ и ЛЪЖЛИВИ ...... който теглят още надолу безобразно слабия ни футбол !!!

Потребителски аватар
joysl1
Мнения: 102
Регистриран на: 09 сеп 2009 09:45
Контакти:

Re: Разочарование от Йордан Лечков, президента на Сливен!

Мнениеот joysl1 » 30 яну 2010 21:38

ПРОСТО,КРАТКО И ЯСНО:

СЛАВИЯ И ЛОКО(ПД) ПЛАЩАТ ТРАНСФЕРНИ СУМИ И ВЗИМАТ ИЛИЕВ И ВЪНДЕВ....ВСИЧКО ДРУГО СА ПРОСТОТИИ

всичко друго е игра на думи и интересно само Илийката и Въндата ли не са взимали пари...стига глупости

penkov87
Мнения: 129
Регистриран на: 07 юни 2008 06:41
Контакти:

Re: Разочарование от Йордан Лечков, президента на Сливен!

Мнениеот penkov87 » 31 яну 2010 09:04

незнам ама сегашните футболисти на сливен са трагедия

Goshky
Мнения: 389
Регистриран на: 07 юли 2009 12:05
Контакти:

Re: Разочарование от Йордан Лечков, президента на Сливен!

Мнениеот Goshky » 02 фев 2010 16:54

дуци каза че няма да изпаднем!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
vasko1936
Мнения: 170
Регистриран на: 26 сеп 2008 16:40
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Разочарование от Йордан Лечков, президента на Сливен!

Мнениеот vasko1936 » 28 мар 2010 23:50

Айде стига с простотиите за Лечков, имам само един въпрос: Нормално ли е кмет на голям град в РБ да си хвърла документите за самоличност в пътни полицаи и да им посочва добре познатата конфигурация от три пръста..... :roll: Лечков-ти не можеш да бъдеш кмет на български град.... не си честен, не си лоялен, просто не ставаш и всички го разбраха това...Ти си един селски бек, вкарал победният гол през 1994 с Германия, но излагащ сега българските институции по супер глупав начин... И да не научи европа за твоите подвизи, подай си оставката, каквото и да си направил за Сливен!

Goshky
Мнения: 389
Регистриран на: 07 юли 2009 12:05
Контакти:

Re: Разочарование от Йордан Лечков, президента на Сливен!

Мнениеот Goshky » 31 мар 2010 11:59

кво е направил от една година и половина улицата пред блока ми седи разкопана като окоп от втората световна


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта