Йордан Лечков:А група от 10 или 12 отбора още от новия сезон

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Йордан Лечков:А група от 10 или 12 отбора още от новия сезон

Мнениеот PFC Litex » 02 яну 2010 17:25

ЕМИЛ написа:Да Милене.България е 101% футболна нация.В това бъди сигурен.

Не, не мога да се съглася и личното ми мнение трудно ще се промени.
За 120 мача през есента средната посещаемост е 300 000 зрители, което прави по 2 500 средно на мач, кое и е футболното?
Преди да ме обориш с мотива слаб футбол вземи в предвид Южната конференция на Англия, на коя наша група се равнява не зная. В тази конференция едва ли играят по-добър футбол, но средната посещаемост е около 4 000 мач.

Защо така?
Изображение

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Йордан Лечков:А група от 10 или 12 отбора още от новия сезон

Мнениеот ЕМИЛ » 02 яну 2010 17:26

PFC Litex написа:
ЕМИЛ написа:Да Милене.България е 101% футболна нация.В това бъди сигурен.

Не, не мога да се съглася и личното ми мнение трудно ще се промени.
За 120 мача през есента средната посещаемост е 300 000 зрители, което прави по 2 500 средно на мач, кое и е футболното?
Преди да ме обориш с мотива слаб футбол вземи в предвид Южната конференция на Англия, на коя наша група се равнява не зная. В тази конференция едва ли играят по-добър футбол, но средната посещаемост е около 4 000 мач.

Защо така?

Защото живеем в тежки времена,хората са наплашени от хулигани и качеството е ниско.

Потребителски аватар
joysl1
Мнения: 102
Регистриран на: 09 сеп 2009 09:45
Контакти:

Re: Йордан Лечков:А група от 10 или 12 отбора още от новия сезон

Мнениеот joysl1 » 02 яну 2010 17:27

metodito написа:Не знам само у нас, но особено у нас е пълно с хора, които казват кое как да е без да имат качествата да разсъждават правилно и бъркат функциите си. Добутан до "А" група, отбора на Лечков и най-вече самият президент почна много да разбира. С 10 отбора, тимче като неговото посмъртно няма да влезе в групата на майсторите. Корупцията в "Б" групите ще се завиши многократно със завишаването на мизата за влизане в по-горната група. Отделно, ако отбора на "Левски" да речем е бил два пъти с 5-6 на 0 отбора на някой новак, колко хора ще отидат на 3-ия и 4-ия мач? Къде е интригата? Единствено Ред Бул отсрами австрийския футбол, които нямат значителен успех в Европа не знам откога и не се знае дали ще продължат въпреки привидно лекия жребий. Лечков има нещо друго предвид с тези исказвания. Всички го знаят. В Шотландия откъм интрига е плачевна работата. Англия и Испания с колко отбора са? А това да има ценз за числеността на градовете... Т'ва без коментар. Търси се под вола теле в цялата тая работа, а някои от вас явно ги държи от 31-ви и не могат да вдянат това! :|


1.Отборчето на Лечков го "добутаха" играчите които сега са гръбнака на 2 -ия в класирането ЦСКА
2.Ако в групата останат отбори които имат стадиони и бази,то "отборчето" на Лечков ще има запазено място до 2030 г.хахах...мислете преди да пишете
:) :mrgreen: :)

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Йордан Лечков:А група от 10 или 12 отбора още от новия сезон

Мнениеот PFC Litex » 02 яну 2010 17:30

ЕМИЛ написа:Защото живеем в тежки времена,хората са наплашени от хулигани и качеството е ниско.

Страхотен аргумент :roll:
Това което сподели въобще няма допирни точки като причини за ниска посещаемост.
Изображение

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Йордан Лечков:А група от 10 или 12 отбора още от новия сезон

Мнениеот petrof » 02 яну 2010 17:34

Имам въпроси към тези, които казват да се намали групата и да останат най-качествените отбори. 1. Кои аджеба са тия най-качествени отбори? 2. Кои отбори не трябва да ги има в елита и защо? 3. Кои отбори толкова ви пречат? Писна ми да слушам, че видите ли трябвало да останат само силните и богати отбори. Ама въобще има ли такива? Отборите са ни почти на едно ниво и игрово и финансово.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

ultra_shark
Мнения: 242
Регистриран на: 16 окт 2008 11:19
Контакти:

Re: Йордан Лечков:А група от 10 или 12 отбора още от новия сезон

Мнениеот ultra_shark » 02 яну 2010 17:35

Черноморец отбор със 20 фена ли е бе кретени? Отбор, който има над 25 сезона в А група не му е мястото там ли? Зависта е лошо нещо :oops:

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Йордан Лечков:А група от 10 или 12 отбора още от новия сезон

Мнениеот Parmalat » 02 яну 2010 17:39

Хора държава като Франция ще намаля отборите от 20 на 16 след няколко сезона !!!Представете си България и Франция с еднакакъв брой отбори!?Първо на първо нито сме голяма държава като тях нито имаме такива богати отбори като техните.Французите не са глупави да си намалят отборите.Както казах и аз по-нагоре 10 за малка страна като България е идеално!Някой каза че Ред Бул отстрамили Австрия? Видя ли какъв коефициент натрупаха австрийските отбори този сезон в Европа?Ако не знаеш аз ще ти кажа 9.125 !Повече отколкото Левски игра 1/4 финал в УЕФА Литекс 1/16 ,а ЦСКА игра в групите.
А Ред Бул може да вдигне този коефициент.

8.750 Толкова беше коефициента ни.
Последна промяна от Parmalat на 02 яну 2010 17:43, променено общо 1 път.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Йордан Лечков:А група от 10 или 12 отбора още от новия сезон

Мнениеот maldin1 » 02 яну 2010 17:39

ultra_shark написа:Черноморец отбор със 20 фена ли е бе кретени? Отбор, който има над 25 сезона в А група не му е мястото там ли? Зависта е лошо нещо :oops:
25 сезона има Дражевия Черноморец ,Събевия има 2-3 сезона.
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Йордан Лечков:А група от 10 или 12 отбора още от новия сезон

Мнениеот PFC Litex » 02 яну 2010 17:49

Parmalat, нещата са много относителни и трябва да се вземат крути мерки без изключения и на някой само заради името да не му се разминава.

За тези които не знаят. В Гърция не си спомням годината, но първенството не започна докато не предприемат мерки по оправяне на стадионите.
Във Франция има строга трансферна политика, както и такава по отношение на бюджетети.
Разровете си информация под път и над път.

Приемам факта, че намаляваме групата, което автоматично води до увеличаване броя на мачовете и имайки в предвид състоянието на стадионите и при най-малкия сняг и дъжд какво се случва то няма кога да ги изиграят. Следователно трябва да се мине на сезон пролет-лято, което лично според мен е тъпо и докато се насади в съзнанието ни интереса ще спадне още.

Сега при 30 кръга последният ще е 15.05.
При 12 отбора кръговете ще станат 40 или +10 (кога ще се играят не зная)
При 10 отбора кръговете ще станат 36 или с +6 ( също кога ще ги изиграят и на иде си нямам)
Изображение

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Йордан Лечков:А група от 10 или 12 отбора още от новия сезон

Мнениеот Parmalat » 02 яну 2010 18:03

PFC Litex написа:Parmalat, нещата са много относителни и трябва да се вземат крути мерки без изключения и на някой само заради името да не му се разминава.

За тези които не знаят. В Гърция не си спомням годината, но първенството не започна докато не предприемат мерки по оправяне на стадионите.
Във Франция има строга трансферна политика, както и такава по отношение на бюджетети.
Разровете си информация под път и над път.

Приемам факта, че намаляваме групата, което автоматично води до увеличаване броя на мачовете и имайки в предвид състоянието на стадионите и при най-малкия сняг и дъжд какво се случва то няма кога да ги изиграят. Следователно трябва да се мине на сезон пролет-лято, което лично според мен е тъпо и докато се насади в съзнанието ни интереса ще спадне още.

Сега при 30 кръга последният ще е 15.05.

Няма какво да му мислиш толкова.Какво ни пречи тези 6 мача да се изиграят както в Австрия или Швейцария?
При 12 отбора кръговете ще станат 40 или +10 (кога ще се играят не зная)
При 10 отбора кръговете ще станат 36 или с +6 ( също кога ще ги изиграят и на иде си нямам)


Просто тези + 6 мача ще се изиграят както в Австрия и Швейцария.Защо сами да чертаем схеми когато можем да си ги вземем начертани ?Забрави да отбележеш и че ще има Плейаут и Плейоф за европейските турнири(евентуално)
Последна промяна от Parmalat на 02 яну 2010 18:07, променено общо 1 път.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта