Има нещо гнило в Сливен

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slivenhools
Мнения: 62
Регистриран на: 24 юни 2008 10:11
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот slivenhools » 30 сеп 2008 11:23

ДО miki85-тебе какво те итересува кмета на Сливен и базата на Сливен ами и вие си изберете кмет като нашия и недей да гледаш в чуждата паница,а относно Левски не виждам ,защо трябва да ги победим задължително в твойте очи нали бихме ЦСКА ,а ЛЕВСКИ трябва да стават шампиони.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 сеп 2008 11:27

miki85 написа:Добре нека бият и Левски и тогава ще повярвам че са добър отбор иначе наистина ще стане ясна картинката. Говорех си с 1 специалист на стадиона и тои ми обясняваше как Сливен ще изпадне. Не само че няма да изпаднат , а ще са в 6цата защото си имат солиден гръб. Е как няма да имат хубав терен и база като президента и е и кмет на Сливен


Е ако не бият Левски какво ? Да не би един мач да определя това, колко е силен един отбор ? Има голяма вероятност да не спечелят срещу сините....и това, няма да е защото Сливен е слаб....нито защото ще лягат ! Най вероятната причина за това ще е навлизането на Левски в оптимална форма, и ( надявам се да не е така ) излизането на Сливен от такава ! За съжеление имам причини да смятам че, победната серия, на съгражданите ми няма да продължи, още дълго....дори на Албиона, водещите отбори след серия от 7-8 силни мача, правят посредствени следвщи срещи....но дано да греша ! ;)
miki85 Мисля че , не от един мач става ясно кой е слаб, и кой не е .
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

gencho
Мнения: 123
Регистриран на: 06 авг 2008 09:27
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот gencho » 30 сеп 2008 11:32

Пак повтарям, че съм левскар но бих желал да обърна внимание на slivenhools относо мача Сливен-Цска. Ако съдията не беше ИЗМИСЛИЛ ДУСПАТА И ЧЕРВЕНИЯ КАРТОН никога ама никога нямаше да биете. Вие имахте 3-4 положения с човек по-вече а те имаха 2-3 положения с човек по-малко

bez
Мнения: 4
Регистриран на: 30 сеп 2008 10:14
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот bez » 30 сеп 2008 11:33

miki85 написа:Добре нека бият и Левски и тогава ще повярвам че са добър отбор иначе наистина ще стане ясна картинката. Говорех си с 1 специалист на стадиона и тои ми обясняваше как Сливен ще изпадне. Не само че няма да изпаднат , а ще са в 6цата защото си имат солиден гръб. Е как няма да имат хубав терен и база като президента и е и кмет на Сливен

От името ти разбирам,че гледаш футбол смислено някъде от 95 г.,но сега вече трябва да виждаш играта по- ясно.Чакам от теб смислен коментар за играта на Сливен в мачовете,които си гледал.Иначе в мача с ЦСКА,освен невероятния гол на Маркес аз друго от чорбата не видях.Докато оправдавате загубите на отборите си с световната конспирация в България Футбол няма да гледаме.

miki85
Мнения: 365
Регистриран на: 18 юли 2008 10:05
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот miki85 » 30 сеп 2008 11:36

Точно от тоя мач се определя.Защото в момента левски са по слаби и от нас така че ако се напънат спокойно могат да ги бият ама ако полегнат пак ви казвам цялата идея е левски да стане шампион тая година на разни отбори се дават точки за да може като дойде мача с левски да полягват дано да се лъжа ама имам такова предчувствие.
Поклон пред 3 звездните ЦСКА завинаги. И предрече мъри синоптика ,сняг и виелици, отложиха кръга слугите от бфс,но пекна ясно слънце 20 градуса и падна голям смях.

Потребителски аватар
slivenhools
Мнения: 62
Регистриран на: 24 юни 2008 10:11
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот slivenhools » 30 сеп 2008 11:44

miki85 напълно си прав с предположенията си Левски е шампион тази година ,догодина пък ЦСКА ще е шампион и т.н.всичко се знае години напред и всичко е наредено.

gencho
Мнения: 123
Регистриран на: 06 авг 2008 09:27
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот gencho » 30 сеп 2008 11:49

За bez : 1. Ако коментара ти за това откога гледам футбол е за мен си в грешка. 2. Ако наистина си видял само гола наистина трябва да свалиш очилата. 3. Никога не съм оправдавал слабите игри на Левски по един или друг начин. Единствено съм се надявал следващия мач да е по добре. Това можеш да го провериш от моите мнения до момента. 4. Обещавам ти, че след мача на Левски със Сливен ще ти направя дисекция на мача по минути за да можеш да си спомняш точно колко полужения са имали единия и другия отбор.

P.S. Само едно предопреждение - доста съм критичен.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 сеп 2008 11:56

bez написа:
miki85 написа:Добре нека бият и Левски и тогава ще повярвам че са добър отбор иначе наистина ще стане ясна картинката. Говорех си с 1 специалист на стадиона и тои ми обясняваше как Сливен ще изпадне. Не само че няма да изпаднат , а ще са в 6цата защото си имат солиден гръб. Е как няма да имат хубав терен и база като президента и е и кмет на Сливен

От името ти разбирам,че гледаш футбол смислено някъде от 95 г.,но сега вече трябва да виждаш играта по- ясно.Чакам от теб смислен коментар за играта на Сливен в мачовете,които си гледал.Иначе в мача с ЦСКА,освен невероятния гол на Маркес аз друго от чорбата не видях.Докато оправдавате загубите на отборите си с световната конспирация в България Футбол няма да гледаме.


miki85 Прочети ли какво е написал човека ? Ако искаш пак ще го напиша, и ще добавя....
Вие феновете на цска, докато оправдавате загубите си, и не добрата игра, със световната конспирация, и Левски....голям и силен цска няма да видите скоро ! Това се отнася и за вашите ръководители.
А що се отнася, до това че, цска са по добри от Левски, и за това Сливен трябва да ги бие....ами по субективно, и аматьорско мнение, скоро не бях чел ! Не се ли сещаш, че евентуална победа на сините, ще е точно заради това, че Левски са по класни....и като игра, и като играчи, от цска....и е само въпрос на време това мое твърдение да се докаже.
Просто се самозаблуждаваш, от временните успехи на цска( постигнати срещу, изключително посредствени съперници, и на практика единственият сериозен отбор, ви нанесе и загуба )
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

exdj_ss
Мнения: 9
Регистриран на: 09 авг 2008 13:05
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот exdj_ss » 30 сеп 2008 12:02

"Големия" отбор на Сливен от гр.Лечково миналата година в "Б" група "подцени"(разбирай не си подготвиха съдиятя)мача в гр. Бяла срещу отбора на токущо, за първи път в историята си влезлият в проф.футбол отбор на "Бенковски"...и знаете ли какво се случи на прехвалените футболисти на Дуци - разбихме ги с 3:0!!!

bez
Мнения: 4
Регистриран на: 30 сеп 2008 10:14
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот bez » 30 сеп 2008 12:05

gencho написа:За bez : 1. Ако коментара ти за това откога гледам футбол е за мен си в грешка. 2. Ако наистина си видял само гола наистина трябва да свалиш очилата. 3. Никога не съм оправдавал слабите игри на Левски по един или друг начин. Единствено съм се надявал следващия мач да е по добре. Това можеш да го провериш от моите мнения до момента. 4. Обещавам ти, че след мача на Левски със Сливен ще ти направя дисекция на мача по минути за да можеш да си спомняш точно колко полужения са имали единия и другия отбор.

P.S. Само едно предопреждение - доста съм критичен.

Цитатът не беше към теб,а към Miki 85 ,Предполагам Михаил роден 1985 год.А ти си толкова левскар колкото аз съм космонавт.


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта