Има нещо гнило в Сливен

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

miki85
Мнения: 365
Регистриран на: 18 юли 2008 10:05
Контакти:

Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот miki85 » 30 сеп 2008 09:25

Някои може ли да ми обясни как за 7 мача в А група в 5 от мачовете гонят човек на противниковия отбор. Такова нещо не се е случвало на Левски и ЦСКА а на Сливен се случва :roll: Доста е съмнителна работата май после защо са на второ място. Почвате да се превръщате в съдийски отбор което ме дразни само да не полегнете на левски че тогава ще ми паднете съвсем в очите :!:
Поклон пред 3 звездните ЦСКА завинаги. И предрече мъри синоптика ,сняг и виелици, отложиха кръга слугите от бфс,но пекна ясно слънце 20 градуса и падна голям смях.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот POPCORN » 30 сеп 2008 10:11

miki85 написа:Някои може ли да ми обясни как за 7 мача в А група в 5 от мачовете гонят човек на противниковия отбор. Такова нещо не се е случвало на Левски и ЦСКА а на Сливен се случва :roll: Доста е съмнителна работата май после защо са на второ място. Почвате да се превръщате в съдийски отбор което ме дразни само да не полегнете на левски че тогава ще ми паднете съвсем в очите :!:

Добър ден!Какво повече се чудите бе хора, даже и защитавате отбора!Такива отбори не трябжа да играят в А група!!1-2 мача може, айде ще го преглътнеме, ама 7 кръга всеки мач противника да се оплаква от тебе?То е ясно, че Лечков има пръст в тая работа!Дано се върнат там откъдето са дошли , ама се съмнавам!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

gencho
Мнения: 123
Регистриран на: 06 авг 2008 09:27
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот gencho » 30 сеп 2008 10:26

Ало колега, за този който защитава Сливен, свали малко сливенските очила, незнам какъв цвят са. Не знам за другите мачове но този срещу цска беше направо брутален. Аз съм левскар но такова чудо никога не съм виждал. Гледах още три-четери репортажа от дуги мачове горе-долу същата работа, ти на това грешки ли му викаш? А и идруго нещо, как така наказанието от една година се намали на няколко месеца?!?!? Радвайте се на полужението защото ако махнат Лечков тогава дупе да ви е яко. А че имате можеби най-хубавия стадион и база за това евала ви правя.

P.S. Стягайте се, че синята лавина идва. Тогава ще видим кои е по силен Наско или Лечков?!?!?

bez
Мнения: 4
Регистриран на: 30 сеп 2008 10:14
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот bez » 30 сеп 2008 10:30

Първо много се радвам,че ТВ2 предава мачовете в А група,за да можем да добием ясна представа за футбола в България.Досега съм гледал два мача на Сливен(ЦСКА и Вихрен) и в двата Сливен ги надигра тотално и съвсем заслужено спечели.Но в България е практика когато отборът ти загуби да се оправдаваш със съдията.А българските журналисти гледат и коментират мачовете по-пристрсно от Дучето и Тепсиев,когато гледат мачове на Левски или Цска.Да не говорим че повечето от тях(журналистите) никога не са играли футбол или като са играли са били некъдърни и сега си го изкарват на зрителите и слушателите.

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот Angoff » 30 сеп 2008 10:40

gencho написа:Ало колега, за този който защитава Сливен, свали малко сливенските очила, незнам какъв цвят са. Не знам за другите мачове но този срещу цска беше направо брутален. Аз съм левскар но такова чудо никога не съм виждал. Гледах още три-четери репортажа от дуги мачове горе-долу същата работа, ти на това грешки ли му викаш? А и идруго нещо, как така наказанието от една година се намали на няколко месеца?!?!? Радвайте се на полужението защото ако махнат Лечков тогава дупе да ви е яко. А че имате можеби най-хубавия стадион и база за това евала ви правя.

P.S. Стягайте се, че синята лавина идва. Тогава ще видим кои е по силен Наско или Лечков?!?!?

Ти хубаво им правиш евала за базата и терена но се поинтересувай как са дадени и придобити ... Мафия братя мафия , вижте Лечков в каква компания движи и тогава си правете изводите.

Венци Стефанов говори за Младен Михалев-Маджо като за месия и като за 2-ри Исус ... това е мафиата оправлява футболът и ние неможем нищо да направим , а който тръгне да прави го застига коршума като Георги Стоев... хубаво е да се сещаме за тоя човек !
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

bez
Мнения: 4
Регистриран на: 30 сеп 2008 10:14
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот bez » 30 сеп 2008 10:46

POPCORN написа:
miki85 написа:Някои може ли да ми обясни как за 7 мача в А група в 5 от мачовете гонят човек на противниковия отбор. Такова нещо не се е случвало на Левски и ЦСКА а на Сливен се случва :roll: Доста е съмнителна работата май после защо са на второ място. Почвате да се превръщате в съдийски отбор което ме дразни само да не полегнете на левски че тогава ще ми паднете съвсем в очите :!:

Добър ден!Какво повече се чудите бе хора, даже и защитавате отбора!Такива отбори не трябжа да играят в А група!!1-2 мача може, айде ще го преглътнеме, ама 7 кръга всеки мач противника да се оплаква от тебе?То е ясно, че Лечков има пръст в тая работа!Дано се върнат там откъдето са дошли , ама се съмнавам!

Незнам кой трябва и кой не трябва,но щом събират по 5 хил. стредно на мач значи трябва,Защото публиката е най-верния критерий затова колко честно играе един отбор.Отбори като Берое,Черно море,Локомотив Пд,Ботев Пд,Сливен,Левски,ЦСКА,трябва винаги да играят в групата за да има посещаемост.Даже БФС,ако искат да направят първенството интересно,да направят така,че при равни точки да се гледа средната посещаемост,щото с циркове стадион не се пълни(Славия,Беласица,Спартак Вн.)

Потребителски аватар
slivenhools
Мнения: 62
Регистриран на: 24 юни 2008 10:11
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот slivenhools » 30 сеп 2008 11:00

Зависливите мозъци ви са гнили лешояди смотани на мача СЛИВЕН-ЦСКА3-1 освен 3.те гола домакините пропуснаха още 3-4 голови положения за какви съдйи ми дрънкате приемете истината че Сливен се опитва да играе футбол и засега успява и отборът не пълен с некадърни чужденци като футболни недоразумения Ж.КАРЛОШ и ЗЕ СОАРЕШ,МАРКИНЬОВЦИ и още колко смешници се изредиха през годините,а за състава на Вихрен няма да говоря 2-ма от 11 и 4-ма от 18 съотношението българи чужденци.

THE G.A.M.E
Мнения: 49966
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 сеп 2008 11:05

Пичове, няма нищо гнило в Сливен ! Защо ли ? Написах го вече веднъж....не мога да разбера, защо когато нещо хубаво се случи в България, повечето гледат, почти веднага да го сасипят, или оплюят !
И какво е гнилото в Сливен ? Стадионът, базата ли ? ( всичко било направено с мафиотски пари ) ? ? ? Дори така да е....дано повече мафиотски пари, отиват за стадиони и бази !
А можеби е гнило, това че 90% от състава на Сливен е от млади ( 22-23 г. ) и месни момчета, тоест: сливналии, ако в това е гнилоста, то дай боже, повече подобни " гнили " отбори в България !
Относно картоните....ами в едно от предхождащите мнения, правилно се изрази човекът....отборите, все още не могът да се нагодят към играта на Сливен, а това в никакъв случай не е проблем на Сливен нали ? Ето вчера....за какво говорим ? Нарисуван червен картон на Моке ( удар без топка ) ! А Генов, показва жълт ? ? ?
Но иначе Сливен е съдийски отбор....не ви ли писна ? Лечков го каза....та тези момчета са от Б Група.....какво искате ? И това че печелят, за какво трябва да говори ?
А сега едно напълно реално мнение....защо Сливен още е без загуба, и показва, доста приятен футбол ? Ами няма експерименти, играчите са наредени, според възможностите си, и играят опростен но ефикасен футбол....Всички останали български отбори имат проблем с топката....но не и, Сливен ! Това е истината...от която някои ги боли !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

miki85
Мнения: 365
Регистриран на: 18 юли 2008 10:05
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот miki85 » 30 сеп 2008 11:14

Добре нека бият и Левски и тогава ще повярвам че са добър отбор иначе наистина ще стане ясна картинката. Говорех си с 1 специалист на стадиона и тои ми обясняваше как Сливен ще изпадне. Не само че няма да изпаднат , а ще са в 6цата защото си имат солиден гръб. Е как няма да имат хубав терен и база като президента и е и кмет на Сливен
Поклон пред 3 звездните ЦСКА завинаги. И предрече мъри синоптика ,сняг и виелици, отложиха кръга слугите от бфс,но пекна ясно слънце 20 градуса и падна голям смях.

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3337
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот crazy_one » 30 сеп 2008 11:15

THE G.A.M.E , напълно съм съгласен с теб.

Трабва да се гледа обективно на нещата,може да има мафия в българския футбол, но Сливен си играят хубаво и смело и надиграха ЦСКА отвсякъде.
LIVERPOOL RULZZ


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта