СЛИВЕН-какво е да си в А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sepahan
Мнения: 141
Регистриран на: 29 мар 2009 16:05
Контакти:

СЛИВЕН-какво е да си в А група

Мнениеот sepahan » 14 юни 2009 11:03

Май нищо ново под слънцето.Голямата еуфория в малкия провинциален град се смени с безразличие и апатия.Големия футбол в същност е нещо като пътуващ цирк и истинските мачове,които отбора играеше в по-долните групи се изгубиха като кредит за строителство.Публиката се насити на простотии от съдии,от своите и гостуващите така наречени футболисти и предпочете да инвестира в домашен алкохолизъм ,вместо да мръзне на стадиона.Кой какво е купил и продал,кому точка взел или точка дал-СЛИВЕН остава в А група.Знае ли някой защо?И какво от това?Някой мисли ли да ходи да ги гледа?Фен съм на СЛИВЕН-нека всички фенове ми отговорят-защо обичат своя отбор.Аз си мисля,че всичко излиза от вътре,от душата и сърцето и те кара да си фен на този отбор.Нашите футболисти играха добре,но можеше и повече.А дали в Б група няма повече истински мачове?А във форума има ли фенове СЛИВЕН?Май нищо ново подслънцето.Сливен е в А група а феновете му още са в Б.До кога така?

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: СЛИВЕН-какво е да си в А група

Мнениеот brossy » 14 юни 2009 11:09

sepahan написа:Май нищо ново под слънцето.Голямата еуфория в малкия провинциален град се смени с безразличие и апатия.Големия футбол в същност е нещо като пътуващ цирк и истинските мачове,които отбора играеше в по-долните групи се изгубиха като кредит за строителство.Публиката се насити на простотии от съдии,от своите и гостуващите така наречени футболисти и предпочете да инвестира в домашен алкохолизъм ,вместо да мръзне на стадиона.Кой какво е купил и продал,кому точка взел или точка дал-СЛИВЕН остава в А група.Знае ли някой защо?И какво от това?Някой мисли ли да ходи да ги гледа?Фен съм на СЛИВЕН-нека всички фенове ми отговорят-защо обичат своя отбор.Аз си мисля,че всичко излиза от вътре,от душата и сърцето и те кара да си фен на този отбор.Нашите футболисти играха добре,но можеше и повече.А дали в Б група няма повече истински мачове?А във форума има ли фенове СЛИВЕН?Май нищо ново подслънцето.Сливен е в А група а феновете му още са в Б.До кога така?

Играхте страхотно, но не успяхте да направите ЦСКА шампион.Сливен е най-продажният отбор от ерата на Олимпик (Галата) насам

sepahan
Мнения: 141
Регистриран на: 29 мар 2009 16:05
Контакти:

Re: СЛИВЕН-какво е да си в А група

Мнениеот sepahan » 14 юни 2009 11:17

Може и така да е.Това е България-всичко е менте-храната,алкохола,водата,парите,правителството,футбола,живота.Само смъртта ни е истинска.Жалко.Ако някога нещо се промени,нека да е смъртта-тя само да си остане менте,нали?

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: СЛИВЕН-какво е да си в А група

Мнениеот brossy » 14 юни 2009 11:22

sepahan написа:Може и така да е.Това е България-всичко е менте-храната,алкохола,водата,парите,правителството,футбола,живота.Само смъртта ни е истинска.Жалко.Ако някога нещо се промени,нека да е смъртта-тя само да си остане менте,нали?

Дано така стане, но едва ли.Пожелавам ви да изживеете отново 1978г.

sepahan
Мнения: 141
Регистриран на: 29 мар 2009 16:05
Контакти:

Re: СЛИВЕН-какво е да си в А група

Мнениеот sepahan » 14 юни 2009 11:24

Хиляди благодарности.Да се връща и на вас само успехи.

Потребителски аватар
green man
Мнения: 132
Регистриран на: 28 мар 2008 20:53
Местоположение: Стара Загора и в Събота на храма!!!!!!!!!
Контакти:

Re: СЛИВЕН-какво е да си в А група

Мнениеот green man » 14 юни 2009 11:39

Успех Ви пожелавам и Аз, но докато този продажник Лечков е там ,така ще е!
Другия сезон очаквайте неочакваното както се казва,
Имаме и мач с Вас в Сливен. Ще има преселение на народите ми се струва за този мач!За разлика от Вас ние ходим на мачове.
Успех!
НЯМА МОЕ , НЯМА ТВОЕ , СВЕТЪТ Е БЕРОЕ !

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 594
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: СЛИВЕН-какво е да си в А група

Мнениеот jembajemba » 14 юни 2009 11:58

Ако прибавим 3 точки на ЦСКА от съдийската тесла в Сливен, класирането леко се променя, нали?

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: СЛИВЕН-какво е да си в А група

Мнениеот Ticha » 14 юни 2009 12:56

Отборът спечелил приза за fairplay продаде поредния си мач при коефицент между 8 и 9 в различните букмейкърски къщи. Made in BG. :lol:

Потребителски аватар
peho
Мнения: 403
Регистриран на: 30 юли 2008 16:36
Контакти:

Re: СЛИВЕН-какво е да си в А група

Мнениеот peho » 14 юни 2009 12:58

jembajemba написа:Ако прибавим 3 точки на ЦСКА от съдийската тесла в Сливен, класирането леко се променя, нали?

Слагаме 3 за мача в Сливен и махаме 6 от мачовете с Ботев и Славия (има и други мачове в които сте подпирани и ощетявани разбира се).Няма какво да ревеш.Да бяхте били в дербито и щеше да сте първи с поне 7 точки разлика! :mrgreen:
През първата година от брака мъжът се бори за надмощие, през втората за равноправие, през останалите за оцеляване!!!

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 594
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: СЛИВЕН-какво е да си в А група

Мнениеот jembajemba » 14 юни 2009 14:07

Да бяхте били в дербито и щеше да сте първи с поне 7 точки разлика!
------------------------------------------------
Това си е така, за Ботев и Славия според мен пак щяхме да ги бием и без съдиите.


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта