СЛИВЕН-ЩЕ СЕ КЛАСИРА В ШЕСТИЦАТА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6756
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: СЛИВЕН-ЩЕ СЕ КЛАСИРА В ШЕСТИЦАТА

Мнениеот soilwork » 09 юни 2009 11:04

Абе Дуци,та Дуци аман от тия сърби....добре че го махнахте! Сега в края на сезона направихте най-хубавите мачове без Дуци ;) особенно мача с Левски,Пирин,Ботев.Дано Лечков оправи отбора-навремето всички ядяха бой там.

sepahan
Мнения: 141
Регистриран на: 29 мар 2009 16:05
Контакти:

Re: СЛИВЕН-ЩЕ СЕ КЛАСИРА В ШЕСТИЦАТА

Мнениеот sepahan » 09 юни 2009 11:04

Всички отбори без класиралите се за турнирите и Локомотив сф едва кретат и това за СЛИВЕН е добре дошло и ще сме в шестицата.

Потребителски аватар
emo
Мнения: 520
Регистриран на: 25 апр 2009 07:08
Skype: еmil.drenkov
Местоположение: София

Re: СЛИВЕН-ЩЕ СЕ КЛАСИРА В ШЕСТИЦАТА

Мнениеот emo » 09 юни 2009 11:07

sepahan написа:Всички отбори без класиралите се за турнирите и Локомотив сф едва кретат и това за СЛИВЕН е добре дошло и ще сме в шестицата.

искаш да кажеш,че сте по-малко слаби и от слабите ли?

sepahan
Мнения: 141
Регистриран на: 29 мар 2009 16:05
Контакти:

Re: СЛИВЕН-ЩЕ СЕ КЛАСИРА В ШЕСТИЦАТА

Мнениеот sepahan » 09 юни 2009 11:08

Всички и сега си правят добре сметките и не подценяват СЛИВЕН но разликата в класите и рутината си казват думата и в момента класирането реално показва и възможностите ни.Ще трябва години работа за да се доближим по класа с водещите ни отбори.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: СЛИВЕН-ЩЕ СЕ КЛАСИРА В ШЕСТИЦАТА

Мнениеот защо » 09 юни 2009 11:12

Някой може ли да ми обясни каква е разликата между 4-то и 13-то място? Или по добре да питам във форума на Локо Сф?

Марто, кажи за какво го изгониха, бе. Не е друга темата, според мен си е точно за тая, а и всички се интересуваме. Години работа на някой като него може да вкара Сливен в Топ 6 на отборите ни, по принцип.
Последна промяна от защо на 09 юни 2009 12:07, променено общо 1 път.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
emo
Мнения: 520
Регистриран на: 25 апр 2009 07:08
Skype: еmil.drenkov
Местоположение: София

Re: СЛИВЕН-ЩЕ СЕ КЛАСИРА В ШЕСТИЦАТА

Мнениеот emo » 09 юни 2009 11:13

за да бъдете сериозен отбор ви трябва добър треньор.и Лечков да не му се бърка в работата.естесвено и добри попълнения

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6756
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: СЛИВЕН-ЩЕ СЕ КЛАСИРА В ШЕСТИЦАТА

Мнениеот soilwork » 09 юни 2009 11:15

Еми като видиш кой отбор стана шампион,представи си нивото на останалите под него :) Та ЦСКА срещу първите пет има най-слаби показатели! За ква ШЛ и лига Европа говорят!! С този футбол "архаичен" ще ядем бой още дълго-имам предвид всички бълг.отбори.Има нещо сбъркано в нашия футбол.... :) А и в крайна сметка никога не сме били световна футболна сила-стига сме се заблуждавали-едно 4 място преди 15 години и това е.Като видиш и нац.отбор какъв "правилен футбол" играе под ръководството на уж най-проспериращия млад треньор в България ;) Аз още се чудя Гришата как не го изгони с тази селекция която направи-пълен провал

sepahan
Мнения: 141
Регистриран на: 29 мар 2009 16:05
Контакти:

Re: СЛИВЕН-ЩЕ СЕ КЛАСИРА В ШЕСТИЦАТА

Мнениеот sepahan » 09 юни 2009 11:19

Нямам особени впечатления от сериозни треньорски виждания в Сливен и това е една от причините за слабото представяне.А и Лечков мисля че диктува какво да се прави и тук май нещо вреди повече от колкото е нужно.Но и той има най-голям принос да сме в момента въобще на картата на футбола в България и не можем да не му благодарим.

Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: СЛИВЕН-ЩЕ СЕ КЛАСИРА В ШЕСТИЦАТА

Мнениеот MaRTo1233 » 09 юни 2009 11:47

защо написа:Някой може ли да ми обясни каква е разликата между 4-то и 13-то място? Или по добре да питам във форума на Локо Сф?

Марто, кажи за какво го изгониха, бе. Не е друга темата, според мен си е точно за тая, а и всички се интересуваме. Години работа на някой като него може да Сливен в Топ 6 на отборите ни, по принцип.


Не аз знам ама едвам ми го казаха и казаха да не казвам. Затова мисля да не го правя а най-малкото в форум който чете половин БГ ;) Иначе ако е заради това заради което ми казаха е много лошо за Дуци ;)
[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
MuroCSKA
Мнения: 414
Регистриран на: 05 юни 2009 17:18
Контакти:

Re: СЛИВЕН-ЩЕ СЕ КЛАСИРА В ШЕСТИЦАТА

Мнениеот MuroCSKA » 09 юни 2009 11:53

sepahan написа:Защо в източната група-в А група.При това кои провинциални отбори с изключение на ЛИТЕКС и ЧЕРНО МОРЕ иЧЕРНОМОРЕЦ са с по-добри играчи?Или имат по-добри условия?


И като добавиш към тези трите Локо Сф, ЦСКА и Лефски и станаха шест........... :lol:


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта