Дали се игра 4естно този ма4

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

bot1
Мнения: 16
Регистриран на: 24 сеп 2008 16:18
Контакти:

Re: Дали се игра 4естно този ма4

Мнениеот bot1 » 10 май 2009 23:13

ЧОВЕК КАТО НЕ НАМЕРИ Ч-ТО НА КЛАВИАТУРАТА НЕ ЗНАЧИ ЧЕ Е НЕГРАМОТЕН -КАЖИ НЕЩО ПО ВЪПРОСА ЗА МАЧА ,И ТРЯБВА ЛИ ДА СИ ЗАТВАРЯМЕ ОЧИТЕ ЗА УГОВОРЕНИ МАЧОВЕ -КАКВИТО ИМАШЕ И НА СЛАВИЯ,КОИТО ПРЕЦАКВАТ БОТЕВ

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дали се игра 4естно този ма4

Мнениеот slavia_forever » 10 май 2009 23:19

bot1 написа:ЧОВЕК КАТО НЕ НАМЕРИ Ч-ТО НА КЛАВИАТУРАТА НЕ ЗНАЧИ ЧЕ Е НЕГРАМОТЕН -КАЖИ НЕЩО ПО ВЪПРОСА ЗА МАЧА ,И ТРЯБВА ЛИ ДА СИ ЗАТВАРЯМЕ ОЧИТЕ ЗА УГОВОРЕНИ МАЧОВЕ -КАКВИТО ИМАШЕ И НА СЛАВИЯ,КОИТО ПРЕЦАКВАТ БОТЕВ

Прочети мненията ми назад и ще забележиш, че аз съм се обявявал против уредените мачове и съм визирал, както някои дербита между Левски и ЦСКА, така и за много мачове на Славия. Това "почивай в мир" не ми харесва, както не ми харесва, че не си си прочел правилата и пишеш с главни букви. Това, че не си си намерил "ч-то" на клавиатурата, не е мой проблем. Продължавай да ме дразниш в същия дух и да не стане така, че почивката на дойде, но за теб.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

bot1
Мнения: 16
Регистриран на: 24 сеп 2008 16:18
Контакти:

Re: Дали се игра 4естно този ма4

Мнениеот bot1 » 10 май 2009 23:45

Добре ваша светлост но ти ме предизвика,не може да се обижда човек по първо впечатление

govedo
Мнения: 58
Регистриран на: 03 май 2009 22:27
Контакти:

Re: Дали се игра 4естно този ма4

Мнениеот govedo » 11 май 2009 00:17

Големи са смешки тия истории с уговорените мачове. На някой като не му хареса резултата и веднага мача бил уговорен. Баш за 93 минута се уговарят всички мачове и за тва, че е уговорен, футболистите подивяха после. Стига сте търсили глупави оправдания. Наистина с такъв президент има бая защо да се съмнявате, ама в кокретния случай е без никакво покритие.

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Дали се игра 4естно този ма4

Мнениеот Ticha » 11 май 2009 01:10

Teмата е излишна.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дали се игра 4естно този ма4

Мнениеот slavia_forever » 11 май 2009 02:32

bot1 написа:Добре ваша светлост но ти ме предизвика,не може да се обижда човек по първо впечатление

Не съм те обиждал, а съм изразил мнение по отношение на грамотността ти, в контекста на правилата на форума. Същите са обосновани. С "Ваша светлост", ще се обръщаш на друго място. Това е второ предупреждение. Не ме интересува първото, или 201-то ми/ти впечатление. Аз оценявам конкретния пост, който си написал, така както си го написал и съм се обосновал, защо ми пречи. Когато искаш да пишеш във форум с други потребители, се съобразяваш с правилата на този форум. Това, че си открил четворка, вместо "ч" и не си си направил труда да прочетеш, че не се пише с главни букви, не е мой, а твой пропуск.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

stanimir750826
Мнения: 3
Регистриран на: 11 май 2009 07:17
Контакти:

Re: Дали се игра 4естно този ма4

Мнениеот stanimir750826 » 11 май 2009 07:23

разбира се че мача се игра честно, ако не беше съдията който през цялото време тикаше с картони сливен в неговата половина а преди гола имаше игра с ръка на футболист на ЧМ мача БЕШЕ РАВЕН ОТ ВСЯКАДЕ.


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта