БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

dakota
Мнения: 118
Регистриран на: 07 апр 2009 11:41
Контакти:

БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Мнениеот dakota » 03 май 2009 22:18

МОИТЕ поздравления за отбора на сливен,бориха са мъжки,но защо точно сега срещу левски се сетиха че трябва да играят.не искам победи като срещу бела искам такива мачове като със сливен,но г-н лечков това ли ви учиха в хамбург.7 ПОРЕДНИ ЗАГУБИ 7 ПОРЕДНИ И ПОСЛЕ ИЗРИГВАМЕ.ДА ЛЕВСКИ е слаб това е истина не го отричам ,вярно е че имаше дузпа за сливен,но и другото е вярно че този сливен в първите 7 кръга беше много много странен.АЗ няма да се заяждам с колегите от цска,но пичове помнете ние вече ставахме шампиони със сателити и бъдете сигурни че европа е много далеч и от вас,там лечков и балъков няма как да ги срещнете.

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Мнениеот sedem_!_dva » 03 май 2009 22:23

Много ми харесаха мачовете Сливен-Спартак ВН и Сливен-Миньор Перник...
NON MOLLARE MAI

пешо пешо
Мнения: 17
Регистриран на: 03 май 2009 17:23

Re: БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Мнениеот пешо пешо » 03 май 2009 22:27

ми то лефскиту са толкова зле че то се виде - само съдята може да ги спаси

Smart_za_govedata
Мнения: 55
Регистриран на: 28 яну 2009 12:11

Re: БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Мнениеот Smart_za_govedata » 03 май 2009 22:30

скрии се пич.Сигурно мачът на ЦСКА в Сливен беше уреден и сигурно те тогава ни бяха сателити нали? И стига сте търсили уговорки на ЦСКА!Ще ви покажем и ще плачете в събота,ще плачете,защото тогава ще видите как играе ЦСКА! Виждам страха ви,отчаянието ви,и виждам колко сте жалки,то вие винаги сте били жалки,но преди ве крепяха "победите" на Наско и както казваш сателитите ви!Но истината излиза винаги наяве,но тя понякога боли,ама вие вместо да се скриете,мучите!Мучете до събота,после ще си пасете кротко!!!

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Мнениеот sedem_!_dva » 03 май 2009 22:34

Smart_za_govedata написа:скрии се пич.Сигурно мачът на ЦСКА в Сливен беше уреден и сигурно те тогава ни бяха сателити нали? И стига сте търсили уговорки на ЦСКА!Ще ви покажем и ще плачете в събота,ще плачете,защото тогава ще видите как играе ЦСКА! Виждам страха ви,отчаянието ви,и виждам колко сте жалки,то вие винаги сте били жалки,но преди ве крепяха "победите" на Наско и както казваш сателитите ви!Но истината излиза винаги наяве,но тя понякога боли,ама вие вместо да се скриете,мучите!Мучете до събота,после ще си пасете кротко!!!


Верваш ли си на тва, което пишеш. Стига като назидание ни дава мача Сливен-ЦСКА ... Ебати смеха, тогава беше Лупи и тренер беше чича ти от Мировяне, а сега са мафиотите от Титан, мислещи че на всяка цена трябва да вземат титлата и Супата, приятел добър на Данче Лече... :D :D :D
Последна промяна от sedem_!_dva на 03 май 2009 22:35, променено общо 1 път.
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
kiko3
Мнения: 369
Регистриран на: 04 юни 2008 20:38
Контакти:

Re: БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Мнениеот kiko3 » 03 май 2009 22:34

dakota написа:МОИТЕ поздравления за отбора на сливен,бориха са мъжки,но защо точно сега срещу левски се сетиха че трябва да играят.не искам победи като срещу бела искам такива мачове като със сливен,но г-н лечков това ли ви учиха в хамбург.7 ПОРЕДНИ ЗАГУБИ 7 ПОРЕДНИ И ПОСЛЕ ИЗРИГВАМЕ.ДА ЛЕВСКИ е слаб това е истина не го отричам ,вярно е че имаше дузпа за сливен,но и другото е вярно че този сливен в първите 7 кръга беше много много странен.АЗ няма да се заяждам с колегите от цска,но пичове помнете ние вече ставахме шампиони със сателити и бъдете сигурни че европа е много далеч и от вас,там лечков и балъков няма как да ги срещнете.

Сливен си играе само за себе си.Беше ясно че няма кой да ги пусне да играят в Европа,няма и как да изпаднат.От тия 7 поредни загуби сигорно 4-5 са продадени. Престанете да гледате на другите в паницата.
п.п. Ако Сливен е сателит на ЦСКА на дали щеше да ги бие с 3:1
[rimg]http://i.imgur.com/HEQSaT5.jpg[/rimg]
[rimg]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/998827_10151661794992860_969718475_n.jpg[/rimg]

dakota
Мнения: 118
Регистриран на: 07 апр 2009 11:41
Контакти:

Re: БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Мнениеот dakota » 03 май 2009 22:37

пич мога да ти кажа че ако требва терена ще изорем но на 9ти май ще ви победим,победим победим, победим победим,победим победим,написах го само седем пъти.да ние сме слаби ,но вие се насирате като чуете левски,на 9ти те искам тук на ринга аз ще бъда тук прасчо.

kic159
Мнения: 10
Регистриран на: 03 май 2009 22:36
Контакти:

Re: БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Мнениеот kic159 » 03 май 2009 22:43

Не срещу ЛЕВСКИ а веднага след мача на цска.

BASTARDO
Мнения: 21
Регистриран на: 16 фев 2009 14:25
Контакти:

Re: БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Мнениеот BASTARDO » 03 май 2009 22:45

ХАйде и аз да кажа 2 думи.
Първо за "синия" сайт.Знам че повечето журналисти от Гонг са левскари,ама то бива бива ,ама никъде не прочетох по заглавията ,че съдията подари мача на Левски.
ДОсега отворих десетина други сайтове ,където основната тема беше от рода "Гонзо и безобразно съдийство дадоха победата на Левски" ...
А сега за играта на Сливен.
След поредния уреден мач миналата седмица с Черноморец ( в който футболистите на Сливен не отправиха и удар към вратата на съперника) ,с приятел си говорихме ,че сега вече Сливен е ясен ,че остава в А група и догодина и нищо чудно сега освободени психически и ПОДТИСНИЧЕСКИ ( визирам деспота дерибей ЛЕЧКОВ ,който не оставя момчетата да играят футбол ) да вземат 3 точки от София.
Ами мога смело да твърдя ,че познах момчетата излязоха да си ги вземата друг е въпроса ,че някои хора не им позволиха.
Как да се играе честен футбол в БГ ,когато ситуациите са ясно предварително.
То добре ,че Левски вкараха гол рано иначе бях предрекъл ,че ще станем свидетели на доста по комични отсъждания на поръчковия рефер.
Ами ей затуй ще ги псуват и бият съдиите.
А по-слаб ЛЕВСКИ ,като за цял сезон отдавна не съм виждал.
Да не пророкувам ,но ако всико е ОК с съдийството мисля ,че ЦСКА ще ги отнесе най-малко с 3-4 гола.
И последно продължавам да твърдя ,че фуболистите на СЛИВЕН имат голям потенциал,жалко ,че някои хора не им дадоха право да го разгърнат.
Един добър треньор ,какъвто беше ДУЦИ Симонович,много интересно как беше изпъден от отбора само и само господин кмета да не му плати глобите.
А оже би има и друго май взеха един мач есента ,който не трябваше да вземат ,че Данчо го беше продал.Вие ще кажете кой..

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Мнениеот sedem_!_dva » 03 май 2009 22:54

Тва ако са две думи, значи аз преди мача не съм пил, а и в момента също не пия. :D :D :D
NON MOLLARE MAI


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта