Отново силен и безкомпромисен футбол от СЛИВЕН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sepahan
Мнения: 141
Регистриран на: 29 мар 2009 16:05
Контакти:

Отново силен и безкомпромисен футбол от СЛИВЕН

Мнениеот sepahan » 23 апр 2009 21:11

Сега няма как да се говори,че Лечков е уговорил мача,или че Сливен и Ботев са в схема заради ЦСКА.Червените определено са най-силния отбор в България за момента.Жалко за Ботев-много са ми симпатични и играха добре.На някои от колегите в сайта все им се привиждат призраци и фантазират уговорени мачове,но едва ли са прави.Има нещо гнило,но не и в мачовете на СЛИВЕН.САМО СЛИВЕН.

Потребителски аватар
tqnata78
Мнения: 67
Регистриран на: 18 сеп 2008 21:26
Контакти:

Re: Отново силен и безкомпромисен футбол от СЛИВЕН

Мнениеот tqnata78 » 23 апр 2009 21:20

Хахахаха айде лягай си
АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ ОБИЧАМ НАЩЕ ПЛАНИНИ ЗЕЛЕНИ,ЦЕСЕКАР ДА СЕ НАРИЧАМ ПЪРВА РАДОСТ Е ЗА МЕНЕ

Потребителски аватар
BLaNCo_NeGrO
Мнения: 199
Регистриран на: 22 апр 2009 02:05
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ!
Контакти:

Re: Отново силен и безкомпромисен футбол от СЛИВЕН

Мнениеот BLaNCo_NeGrO » 23 апр 2009 21:22

Сливен е най-наредения отбор в България!Лечков купува и продава мачове като побеснял!И това не е тайна за никой...за жалост тва е действителноста!Какъвто градът,такъв и отбора... :o :o :o :o :o :o :o :o
ИГРАЙТЕ ЗА НАС, ЩЕ СЕ БИЕМ НИЙ ЗА ВАС, ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ ДО ПОСЛЕДЕН ДЪХ!

sepahan
Мнения: 141
Регистриран на: 29 мар 2009 16:05
Контакти:

Re: Отново силен и безкомпромисен футбол от СЛИВЕН

Мнениеот sepahan » 23 апр 2009 21:41

Може и да си легна ,но не разбирам защо се нервите толкова и пишете простотии?Градът не е лош,отбора е добър,извинявай а ти от кое селце или паланка си?Майка ти не носи ли случайно потури и фередже?А татенцето какви фесове носи?

Потребителски аватар
tqnata78
Мнения: 67
Регистриран на: 18 сеп 2008 21:26
Контакти:

Re: Отново силен и безкомпромисен футбол от СЛИВЕН

Мнениеот tqnata78 » 23 апр 2009 21:55

Ами аз съм от Бургас,и да баща ми вдига потурите на майкати каракачанин мазен
АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ ОБИЧАМ НАЩЕ ПЛАНИНИ ЗЕЛЕНИ,ЦЕСЕКАР ДА СЕ НАРИЧАМ ПЪРВА РАДОСТ Е ЗА МЕНЕ

sepahan
Мнения: 141
Регистриран на: 29 мар 2009 16:05
Контакти:

Re: Отново силен и безкомпромисен футбол от СЛИВЕН

Мнениеот sepahan » 23 апр 2009 22:04

Личи си,че си от Бургаските резаци,но от по-изпедерастелите.Ако правиш хубави свирчици из КОМЛУКА или Меден рудник стягай си дупето,че и вас ще прегазиме с два-три гола.Отиди на джамия за да прогониш стреса си.Толкова си я окъсал,че ако ти отнемат една точка от теста за интелигентност ще си като стайно растение,селяко дрипав от Бургас....

Потребителски аватар
Kobra666
Мнения: 624
Регистриран на: 16 ное 2008 21:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отново силен и безкомпромисен футбол от СЛИВЕН

Мнениеот Kobra666 » 23 апр 2009 23:35

Тцтц тука лъха на интелект :) А за Сливен-продадоха 7 мача накуп-ще могат да си вземат лиценза и да имат още някой лев за мачове като с Вихрен/онзи отбор,който изора терена срещу Беласица И левски например..а на Лечков даде дупарата . :) Мисля,че 99,9% от хората в този форум разсъждават така ...и слепите го видяха.
ЛЕВСКАР до гроб!

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Отново силен и безкомпромисен футбол от СЛИВЕН

Мнениеот child in time » 24 апр 2009 00:59

Силен? Ти кой мач гледа ако не е тайна? Играхте срещу раздирания от проблеми отбор на Ботев , ако това ви е критерия за силен футбол, предлагам следващата седмица да цъкнете едно мачле с Бресник,Куклен,Коматево а ако хванете равен срещу тях да се пробвате с Марица и Спартак! Автора на темата явно е на 10 и не е виждал отбора му преди този полу сезон! :D :D :D
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Отново силен и безкомпромисен футбол от СЛИВЕН

Мнениеот plamen etov » 24 апр 2009 07:43

sepahan написа:Сега няма как да се говори,че Лечков е уговорил мача,или че Сливен и Ботев са в схема заради ЦСКА.Червените определено са най-силния отбор в България за момента.Жалко за Ботев-много са ми симпатични и играха добре.На някои от колегите в сайта все им се привиждат призраци и фантазират уговорени мачове,но едва ли са прави.Има нещо гнило,но не и в мачовете на СЛИВЕН.САМО СЛИВЕН.

Астига бе ,това което си написал ,май наистина си вярваш :mrgreen: :mrgreen:
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.

sepahan
Мнения: 141
Регистриран на: 29 мар 2009 16:05
Контакти:

Re: Отново силен и безкомпромисен футбол от СЛИВЕН

Мнениеот sepahan » 24 апр 2009 08:03

Ботев си ходи с тези проблеми от години и те са си едни и същи.Даже си мисля,че може би така им харесва-ако нямаха тези проблеми кой ли щеше да се позаинтересува за тях?А срещу СЛИВЕН играха добре-но просто и очевидно не можаха да ги надиграят.Локомотив си легна на съименника от Пловдив не за пари,а за много пари.Това беше добър цирк,нали?СЛИВЕН в предишните мачове нямаше и за какво да играе-а без мотивация не се печели.Ще ги видим и в следващите мачове победители.САМО СЛИВЕН.


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта