Локомотив Мездра - Сливен

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

passatora
Мнения: 1
Регистриран на: 02 май 2010 15:45
Контакти:

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот passatora » 02 май 2010 16:04

Смешно е някой да мисли че Сливен ще падне а локо меzдра ще победи.Та да не се обиждат но нито Меzдра е град като град,нито стадиона им е стадион като стадион,нито отбора им е или е бил отбор като отбор.Единствено ме притиснява че във пресата много се спекулира че съдията щял бил да подкрепи Сливен има много платени писачи юрналисти и форумници които явно гледат на боб и кафе.Мача не е започнал те гадаят а това може да наклони резолтата към меzдра защото съдията ще се притиснява една дyзпа ако заслужават да отсъди за Сливен.Не чесно не е и правилно да има такива спекулации.За мен резолтата е твърд X но Сливен заслужава победата,заради историята си заради стадиона си заради футболистите си и заради реалните обстоятелства в момента.

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот SLAVMASTER » 02 май 2010 20:50

краен резултат 1:1 СЛИВЕН ОСТАВА!!!!!!!!!

Потребителски аватар
controller
Мнения: 602
Регистриран на: 26 ное 2009 16:23
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот controller » 02 май 2010 20:59

Чрез малоумно съдийство Сливен измъкна 1-1 , след неотсъдена дузпа . Иначе едва ли има нормална държава където президент на елитен футболен отбор може да е и зам. президент на националния футболен съюз - това си е очеваден конфликт на интереси , и... тъпо . Ама нищо аз гласът на Михайлов от 2-3 месеца не съм го чул , явно човека си има други проблеми ,че да се занимава с футбол!
Изображение

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот SLAVMASTER » 03 май 2010 08:42

колега не си дошъл тука да видиш как ни режат пред очите му.......най пресен е сучая миналата седмица с Своге..........да не ти говоря за загубата ни от Литекс 94мин-Барт,от Черно море 92мин-Какалов,Локо пд - 94 мин - Кики,мача ни с Славия започна от 2:0...........И.Т.Н., точици които сега ако ги имаше нямаше да треперим!

Goshky
Мнения: 389
Регистриран на: 07 юли 2009 12:05
Контакти:

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот Goshky » 03 май 2010 15:18

controller написа:Чрез малоумно съдийство Сливен измъкна 1-1 , след неотсъдена дузпа . Иначе едва ли има нормална държава където президент на елитен футболен отбор може да е и зам. президент на националния футболен съюз - това си е очеваден конфликт на интереси , и... тъпо . Ама нищо аз гласът на Михайлов от 2-3 месеца не съм го чул , явно човека си има други проблеми ,че да се занимава с футбол!

и кво и кво къв конфликт на интереси ако имаше такова нещо щеше ли да сме 12-ти ,а не в 4-та а, като не знаеш не пиши и си стой на село


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост