Мач между Фенове и ОФК.Сливен 4:4

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Мач между Фенове и ОФК.Сливен 4:4

Мнениеот SLAVMASTER » 28 авг 2010 08:57

Футболисти срещу фенове на Сливен завършиха при резултат 4:4 първия по рода си мач, провел се днес на тренировъчното игрище на "Хаджи Димитър". В ролята на главен съдия влезе Дуци Симонович, а в игра се включиха абсолютно всички футболисти от представителния тим на "войводите". Професионалистите бързо взеха превес, като на два пъти излизаха напред в резултата с голове на Адриано Миранда. Лекото начало явно подведе Симонович, който се обърна към феновете с "Абе вие сте по-слаби и от нас" и извади от игра най-опасното си оръжие в мача Миранда. Това подценяване изигра лоша шега на "войводите" и феновете успяха да обърнат резултата до 4:2. Пред угрозата от неочаквана загуба и притиснат от професионалистите, които на няколко пъти опитаха физическа саморазправа с него заради отсъдени фаулове в полза на феновете, в главно действащо лице на терена се превърна Симонович. Реферът отмени редовен гол на феновете, а впоследствие сам изпрати топката в тяхната мрежата и за всеобщо учудване зачете "попадението" на сметката на футболистите. След края на срещата феновете решиха да не подават контестация до БФС за скандалното съдийство на Дуци Симонович, изпяха няколко песни на играчите и им пожелаха успех в неделното домакинство на ЦСКА.

Потребителски аватар
LUBOLSFC
Мнения: 137
Регистриран на: 05 юни 2009 11:23
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач между Фенове и ОФК.Сливен 4:4

Мнениеот LUBOLSFC » 28 авг 2010 09:08

Лекото начало явно подведе Симонович, който се обърна към феновете с "Абе вие сте по-слаби и от нас"

тц тц тц...каква мисъл само :roll: :roll: :roll:
Последна промяна от LUBOLSFC на 28 авг 2010 09:22, променено общо 3 пъти.
"Има една страна България,и в тази страна България има един отбор Левски.В този отбор съм се родил,в този отбор ще умра!" Г.АСПАРУХОВ-ГУНДИ

http://vbox7.com/play:0f41a68e

Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: Мач между Фенове и ОФК.Сливен 4:4

Мнениеот MaRTo1233 » 28 авг 2010 09:09

Слав пусни и снимките ;)
[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]


donchev76
Мнения: 1
Регистриран на: 28 авг 2010 11:33
Skype: donchev76
Контакти:

Re: Мач между Фенове и ОФК.Сливен 4:4

Мнениеот donchev76 » 28 авг 2010 12:00

baleikin припомни си мача за първенство в софия по миналия сезон пусни си го на запис ,
изгледаи го , след това намери Сливен - Левски от миналата есен изгледаи и него и след това ела да дращиш в форума от както Сливен се завърна в а група левски няма победа в сливен !!!
0:0 и 1:0 и със съдиска помощ левски победи в софия в сезона в които станахте шампиони т.е по миналата година ! радващто е че батков отстрани сираков и стоилов големите "селекционери" та да се изгради един по стоиностен отбор които да подобава на името което носи !

Потребителски аватар
plovdivchanina
Мнения: 524
Регистриран на: 22 юли 2009 15:59
Контакти:

Re: Мач между Фенове и ОФК.Сливен 4:4

Мнениеот plovdivchanina » 28 авг 2010 14:21

Е това не е първия по рода си мач, защото миналата зима феновете играха срещу футболистите и при нас в Ботев!!!
Изображение

Потребителски аватар
LUBOLSFC
Мнения: 137
Регистриран на: 05 юни 2009 11:23
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач между Фенове и ОФК.Сливен 4:4

Мнениеот LUBOLSFC » 28 авг 2010 16:43

donchev76 написа:baleikin припомни си мача за първенство в софия по миналия сезон пусни си го на запис ,
изгледаи го , след това намери Сливен - Левски от миналата есен изгледаи и него и след това ела да дращиш в форума от както Сливен се завърна в а група левски няма победа в сливен !!!
!


на големи успехи се радваш пич :lol: че ЛЕВСКИ нема победа в Сливен най-много те радва,кво ти пука че се борите да не изпаднете,нали?.... :) :lol: :lol: :lol:
"Има една страна България,и в тази страна България има един отбор Левски.В този отбор съм се родил,в този отбор ще умра!" Г.АСПАРУХОВ-ГУНДИ

http://vbox7.com/play:0f41a68e

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Re: Мач между Фенове и ОФК.Сливен 4:4

Мнениеот SLAVMASTER » 29 авг 2010 00:19

на колегата от Ботев искам да поясня че става въпрос че е единствения по рода си за Сливен........а на Любчо:уточни се накрая към кого си,ела да ти дам една фланелка ,стига се дърпа :)

Потребителски аватар
LUBOLSFC
Мнения: 137
Регистриран на: 05 юни 2009 11:23
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач между Фенове и ОФК.Сливен 4:4

Мнениеот LUBOLSFC » 29 авг 2010 15:26

Мнение Thu Aug 26, 2010 7:01 pm Отговорете с цитат
Всеки да заповяда на мача, кой (кога) ще играе или не ще се реши на място. Аз лично съм пас защото не мога да избягам повече от 10 метра, пък на вратата хич не ми се застава (освен ако не се играе с плажна топка). Very Happy Важното е да има хора, да не излезе наяве, че Сливен има повече футболисти отколкото фенове.

това е цитат от форума на сливен :) :lol: :lol: :lol:
"Има една страна България,и в тази страна България има един отбор Левски.В този отбор съм се родил,в този отбор ще умра!" Г.АСПАРУХОВ-ГУНДИ

http://vbox7.com/play:0f41a68e

Потребителски аватар
Azz
Мнения: 220
Регистриран на: 02 сеп 2009 00:57
Контакти:

Re: Мач между Фенове и ОФК.Сливен 4:4

Мнениеот Azz » 10 сеп 2010 13:55

LUBOLSFC написа:Мнение Thu Aug 26, 2010 7:01 pm Отговорете с цитат
Всеки да заповяда на мача, кой (кога) ще играе или не ще се реши на място. Аз лично съм пас защото не мога да избягам повече от 10 метра, пък на вратата хич не ми се застава (освен ако не се играе с плажна топка). Very Happy Важното е да има хора, да не излезе наяве, че Сливен има повече футболисти отколкото фенове.

това е цитат от форума на сливен :) :lol: :lol: :lol:



ти си поредния лумпен в синьо, който повече мрази другите, отколкото да обича своите...

какво лошо видя в това, че в България има отбори, които виждат феновете си не само на мачове? хората са си направили един футболен празник, а ти остроумничиш...

жалка работа...


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост