Локо (Мездра) играе контрола с Йънг Бойс

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

georgikn
Мнения: 13
Регистриран на: 24 мар 2008 17:41
Контакти:

Локо (Мездра) играе контрола с Йънг Бойс

Мнениеот georgikn » 29 окт 2009 22:02

След мача от 12-ия кръг на „А” група срещу Монтана, отборът на Локомотив (Мездра) ще направи престижно 5-дневно турне в Швейцария. По време на визитата си, „железничарите” ще премерят сили с лидера в швейцарското първенство Йънг Бойс, както и с 10-ия във временното класиране – Аарау.

Както е известно, през лятото Локомотив проведе престижна подготовка в Холандия, където срещна отборите на Стандарт (Лиеж), френският Лил и турските Сивасспор и Манисаспор.

"Железничарите" продължават подготовката си за мача от 11-ия кръг на "А" група срещу Левски. Капитанът Предраг Пажин и левият бек Здравко Станков са наказани за двубоя с шампионите, а Георги Владимиров и Мартин Дечев се възстановяват от травми.

Потребителски аватар
soundtrack
Мнения: 190
Регистриран на: 26 яну 2009 00:10
Контакти:

Re: Локо (Мездра) играе контрола с Йънг Бойс

Мнениеот soundtrack » 29 окт 2009 22:19

Браво,те май Локо правят най-добрите контроли.Спомням си че играха и срещу Лил мисля че бяха ако не се лъжа и биха с 5 : 0. Може и да ме лъже паметта :)
САМО ДУНАВ РУСЕ И ЮВЕНТУС !


Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Локо (Мездра) играе контрола с Йънг Бойс

Мнениеот Parmalat » 29 окт 2009 22:41

Иънг Бойс са по-добри от Базел в момента(класирането говори краснречиво Иънг води с 10 точки пред Базел);Аарау също са добър отбор.Незнам кой отговаря за лагерите в чужбина на "Железничарите от Мезра",но мисля че много от нашите отбори могат да се обърнат към него.Не само с Лил,Стандарт Лиеж играха Локо Мездра,но ако не се лъжа преди 1 сезон играха и с Висла Краков!
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]


Върни се в “Локомотив Мездра”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта