Защо дерайлира Локомотив Мездра?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
nomeruno
Мнения: 479
Регистриран на: 14 юни 2009 14:07
Контакти:

Защо дерайлира Локомотив Мездра?

Мнениеот nomeruno » 31 авг 2009 11:01

Още от малък съм чувал скандирането: "От Мездра до Мароко - САМО ЛОКО"! Никога не съм си и представял , че ще заиграем в елитната А група. Наредиха се доста фактори , отборът бе в подем и това стана - моята мечта - футболният клуб Локомотив от малкото градче Мездра влезе при майсторите! При отбори с традиции и със слава (слава опозорена от некадърно управление)! Почти нямаше мой познат, който да не ме избъзика, че едва ли не ще бъдем пушечно месо... Аз само казвах - ще видим...
Първи полусезон: ударихме Славия - изненада!На софийските адаши им закарахме 4 вагона в тяхното депо. В края на мача бяха заели стойка "Ф" и не вярваха , че това се случва, а на Гигов не му остана коса за скубане! Пловдивските съименници също го отнесоха! Ботев ни потроши стадиона, но друго не стори! В Пирин колко глоби имаше - не е истина от нашите голове!С малки изключения Миньор, където ги хванехме там ги биехме! Литекс бяха тука-тука от резил! Престижно равенство с ЦСКА!
Направо бях на седмото небе от щастие!
Знам, че някои ще кажат че е имало и уговорки и "Полегнала е Тудора" , но НИКОЙ в първенството ни не е света вода ненапита - няма какво да се заблуждаваме!
Дойде Кризата - с главно К! Почти целият отбор беше сложен на пазара за разпродаване!
Но като гледам никой не прокопса от отишлите си! Всеки в интервютата си казваше: "Искам да играя в еди кой си отбор - това ми е мечтата"! Внимавай какво си пожелаваш - може и да се сбъдне! Освен да получава заплата в любимия си отбор май никой друго не направи!
Но във такава криза думата "заплата" придобива друго значение! Съвсем друго значение! И какво стана накрая - "Сговорна дружина... слепи ги ражда"...
Вторият полусезон го изкарахме на магия! Парите са доста нужни, да! Факт!"За толкоз пари - толкова, за к'во да са потя?!" Но не са само те! Има и нещо друго! И това друго опозорява цялата ни "Майсторска" група! Набедените за точкодарители! Както казах всички сме в кюпа! Не сме открили топлата вода - в световния футбол това го има и ще го има! Цяла България шушнеше преди мача ни с Вихрен , че ще има "Страшни смешки и смешни страшки"! Феновете на всички БГ отбори са виждали своите любимци в "схватка" като нашата с Вихрен. Но когато цялата А група работи на принципа на точкодаряването - ще сме си калидковци докрай! Защо А група да не е с 10 - 12 отбора?! Ами когато някой отбор е в криза и в бой срещу прекия съперник сдаде багажа нали трябва да навакса от някъде!
Та с това последното и с Кризата с главно К май сам си отговорих на въпроса от заглавието!
При нас е малък мащаба - малък град, малък отбор, малки претенции... Но като във същото блато са затънали някогашните наши Грандове с главно Г - ей това е сташно!

Потребителски аватар
shumnaliq
Мнения: 1869
Регистриран на: 29 юни 2009 17:43
Контакти:

Re: Защо дерайлира Локомотив Мездра?

Мнениеот shumnaliq » 31 авг 2009 11:37

ем вие сте се разделили с 16 човека ( мисля ). Явно няма пари
Re: "българин" "журналист" от 7дниСПОРТ плюе по ЦСКА в Румъния!!

Хан Крум написа:Хомо Гереникус ... 8-)

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Защо дерайлира Локомотив Мездра?

Мнениеот stg333 » 31 авг 2009 11:47

явно няма пари а без пари няма как да стане, принципно отбор от 2 дивизия би следвало да влиза в 1 ако има с какво да се издържа

Fichango
Мнения: 1579
Регистриран на: 17 яну 2009 10:08
Контакти:

Re: Защо дерайлира Локомотив Мездра?

Мнениеот Fichango » 31 авг 2009 11:59

Щото няма кинти. Кой да играе? Гладни ганайци и амортизирани ветерани. няма как

Потребителски аватар
nomeruno
Мнения: 479
Регистриран на: 14 юни 2009 14:07
Контакти:

Re: Защо дерайлира Локомотив Мездра?

Мнениеот nomeruno » 31 авг 2009 12:07

Съгласен съм! Не споря! Като нямаме пари - толкова.

"принципно отбор от 2 дивизия би следвало да влиза в 1 ако има с какво да се издържа"
Подкрепям мнението ти , не големея и слагам и моя любим отбор в това число , но на този принцип колко отбори от А група трябва да изхвръкнат като тапи от шампанско...
А и както казах не са само парите... за съжаление...

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Защо дерайлира Локомотив Мездра?

Мнениеот Pride » 03 окт 2009 21:59

nomeruno написа:"От Мездра до Мароко - САМО ЛОКО". ...


:lol: :lol: :lol:

брей то бива плагиатство бива :lol:

нищо против аз се радвам даже за Мездра имаме хора от там, ама някои от вас ...
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
nomeruno
Мнения: 479
Регистриран на: 14 юни 2009 14:07
Контакти:

Re: Защо дерайлира Локомотив Мездра?

Мнениеот nomeruno » 03 окт 2009 22:27

Pride написа:
nomeruno написа:"От Мездра до Мароко - САМО ЛОКО". ...


:lol: :lol: :lol:

брей то бива плагиатство бива :lol:

нищо против аз се радвам даже за Мездра имаме хора от там, ама някои от вас ...


Ами то и за емблемата миналия сезон се джавкахме, но когато ви отупахме с 4-0 - никой нищо не можа да каже!
А този сезон 'се ви бяхме награбили, но съдията явно следваше принципа "Библията ни учи да обичаме ближния, а Кама Сутра как да го обичаме"! Щом теслата беше потвърдена и от левскари и от цска-ри няма какво повече да добавя.

P.S. И аз нямам нищо против софийското Локо (даже имам доста приятели техни привърженици) НО на Футболния Локомотив София , а не на съдийския му изроден двойник!

Потребителски аватар
nomeruno
Мнения: 479
Регистриран на: 14 юни 2009 14:07
Контакти:

Re: Защо дерайлира Локомотив Мездра?

Мнениеот nomeruno » 05 окт 2009 00:55

Еее чак пък 20 - 30... ;)
Сега сериозно - поне според мен ако отбора има нужната игрова класа и му е нужно малко побутване тогава да... титлата е на лице! Не ме разбирай погрешно не казвам, че Локомотив София не е класа и не е един от най - уважаваните отбори, но кажи ми като фен на софийския Локомотив защо играта ви е така на приливи и отливи? Да кажем , че съдиите подпират ЦСКА и Левски и ви отрежат срещу вас - 4 мача за сезон (да не говорим че вече Левски си ги тупате редовно) станаха 2 . В другите мачове раздавайте шамари на ляво и на дясно и тогава мерете сили на върха. Не е ли така?! Може да опонираш - но не само срещу ЦСКА и Левски може да ни режат... ами погледнато от друг ъгъл от последния сезон само името на Камбуров се чува...
нещо като Локо Мездра миналия сезон - Симонович и Левашки, аз имах чувството че в някои мачове само тези двамата са на терена...

П.С. Наречи ме параноик ако искаш но ми се струва странно, че тази тема (която я пуснах дооооста отдавна и я бях позабравил) се активизира точно след мача ви с Ботев Пловдив...

А за прословутото скандиране, за емблемата и за куп други клубни принадлежности има по - висши органи от теб и мен които решават кое нещо чие е.


Върни се в “Локомотив Мездра”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта