За стадиона на Локо Мездра

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

vlado1984
Мнения: 3
Регистриран на: 13 авг 2008 21:51
Контакти:

Re: ЗАЩО БФС ДАДЕ ЛИЦЕНЗ НА СТАДИОН ЛОКОМОТИВ ВЪВ МЕЗДРА????

Мнениеот vlado1984 » 17 авг 2008 10:20

V Mezdra sami 6te vzemat merki ...ako po skoro im e domakinstvoto s botev ili Loko PD....ako minavat zaedno s agitkata na mezdra 6te stane masovo mele...v koeto plovdiv4ani 6te sma4kat publikata na Mezdra...dano sled tova vzemat merki za otdelqneto na agitkite

levski_suport
Мнения: 86
Регистриран на: 28 май 2008 11:02

Re: ЗАЩО БФС ДАДЕ ЛИЦЕНЗ НА СТАДИОН ЛОКОМОТИВ ВЪВ МЕЗДРА????

Мнениеот levski_suport » 17 авг 2008 10:37

не е виновен стадиона а селската организация :|

Потребителски аватар
klamer4o
Мнения: 117
Регистриран на: 31 юли 2008 17:06
Контакти:

Re: ЗАЩО БФС ДАДЕ ЛИЦЕНЗ НА СТАДИОН ЛОКОМОТИВ ВЪВ МЕЗДРА????

Мнениеот klamer4o » 17 авг 2008 11:38

vlado1984 написа:V Mezdra sami 6te vzemat merki ...ako po skoro im e domakinstvoto s botev ili Loko PD....ako minavat zaedno s agitkata na mezdra 6te stane masovo mele...v koeto plovdiv4ani 6te sma4kat publikata na Mezdra...dano sled tova vzemat merki za otdelqneto na agitkite

Е ДА .... ТЪПОТОТО ВИ ПСЕВДО-ХУЛИГАНСКО МИСЛЕНЕ! Какво има да мерите с агитката на Мездра или някой подобен футболен клуб, че да има "масово меле". Ей така - за боя.... скапаната държава сме!

vlado1984
Мнения: 3
Регистриран на: 13 авг 2008 21:51
Контакти:

Re: Защо БФС даде лиценз на стадион Локомотив в Мездра?

Мнениеот vlado1984 » 17 авг 2008 12:58

NE iskam ne6to lo6o da se slu4i ...no znam povedenieto na agitkata na botev i ako dopusnat dvete agitki v blizost e vazmojno tova da se polu4i...bil sam svidetel kak tezi fenove preodolqha 2 ogradi i policiq i se sbiha s publika na drug otbor i to ne edin pat....i az sam protiv tezi ne6ta...vse pak na ma4 se otiva da se podkrepq lubiq otbor ili da se nasladi6 na igrata a ne da se bie6

Потребителски аватар
zenga-go
Мнения: 5
Регистриран на: 16 авг 2008 20:16
Контакти:

Re: Защо БФС даде лиценз на стадион Локомотив в Мездра?

Мнениеот zenga-go » 17 авг 2008 14:09

Поредната престъпна структура в българския футбол ще оцелее поне няколко години в А група, както неотдавна "Олимпик" Галата, Тетевен, че и Стара Загора впоследствие, друг е въпроса, че "Берое" не заслужава да се свързва с такива паразити... Нищо ново под слънцето, като се сетя каква беше обстановката в Мездра преди няколко години на едно дерби във "В" група, и като знам, че нищо не се е променило там от тогава, направо настръхвам. Това място е възможно най-подходящото за феновете от Пловдив, желая им успех в прегазването на тоя цирей от Северозападна България, то няма да им е проблем, като се има предвид,че публиката на домакините може да се изброи поименно... Дано само ръководствата на отборите не се поддадат и да не принудят играчите си да правят шпалири на тия смешници. Ако издържат, Локо Мездра ше яде бой и на футбол, напълно заслужено при това...

Потребителски аватар
Bad_Blue_Boy
Мнения: 3
Регистриран на: 16 авг 2008 00:03
Контакти:

Re: Защо БФС даде лиценз на стадион Локомотив в Мездра?

Мнениеот Bad_Blue_Boy » 17 авг 2008 15:28

Ne znam kuv etoia otbor nito sum hodil v Mezdra ama sum siguren 4e kato sa domakini na botev taa godina fenovete im shte se pokriqt kato mishki.Nqma da se lujem jultite tazi godina shte hodat na gostuvania s cel samo i samo da pravqt zolumi.zaredi tova koeto stava v otbora(te po princip samo za tova hodiat) .oshte pove4e 4e IZGREV BOYS se vurnaha ...4akame gi v sofia dnes>>>>>> SOFIA WEST<<<<<<<<
No One LIke Us We Don't Care!!! Millwall Till I Die

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЗАЩО БФС ДАДЕ ЛИЦЕНЗ НА СТАДИОН ЛОКОМОТИВ ВЪВ МЕЗДРА????

Мнениеот slavia_forever » 17 авг 2008 17:30

NIKIFEN написа:СТАДИОНА СИ Е МНОГО ДОБЪР,ТАКА ЧЕ СТИГА СТЕ РЕВАЛИ,А ПОГЛЕДНЕТЕ СИ СМЕШНОТО ОТБОРЧЕ.А ЗА БИЛЕТИТЕ ЩЕ ВИ КАЖА ЧЕ ВСИЧКИ БЯХА ПО 5лв.А ВИЕ ПО КОЛКО ГИ ДАВАТЕ НА АГИТКИТЕ НА ЛЕВСКИ И ЦСКА?


Да - като "Стадио Олимпико", направо е уникален - Благодарим на Мездра, за невижданото до сега неземно съоръжение, граничещо по инфраструктура с олимпийския стадион в Рим, а да не говорим за организацията на мачовете там. Имам предложение, след като имаме уникалното щастие, в България да притежаваме такъв стадион, най-малко мачовете на националния да се играят там. Не знам само защо, след толкова труд и внесено техническо Ноу Хау от извънземни цивилизации за изграждането на такова космическо съоръжение, билетите са ви толкова евтини?? Все пак вярно, че вчера игра с отборче Славия, но това е КОЛОСАЛИНЯ ОТБОР НА ЛОКОМОТИВ МЕЗДРА!! А И КАКВА ИГРА ПОКАЗА!! КАКВА ОРГАНИЗАЦИЯ САМО!! И КАКВА ЦИВИЛИЗОВАНА ПУБЛИКА - РАЗБИРАЕМО ВСЕ ПАК ТОВА Е МУЛТИКОСМОПОЛИТНИЯ ГРАД МЕЗДРА!!
БУФЕРИ - ЩЕ ВИ ВИДИМ С ТАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ, КАТО ДОЙДАТ БОТЕВ ЛОКО ПЛОВДИВ; ЦСКА И ЛЕВСКИ - ЩЕ СИ ОСТАНЕТЕ И БЕЗ СТАДИОН, И БЕЗ ПОЛИЦАИ И БЕЗ ЛУМПЕНИЗИРАНА ПУБЛИКА!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

ЗАЩО БФС НЕ ОТНЕМА ЛИЦЕНЗА НА СТАДИОН "ЛОКОМОТИВ" В МЕЗДРА?

Мнениеот slavia_forever » 18 авг 2008 23:01

Колеги, фенове на всички отбори в елита. Нашият мач мина, но идват вашите мачове в Мездра. Ако не вземете някакво отношение, по поставения проблем и ако никой не вземе в БФС някакви мерки, ще станат непоправими случаи, тъй като със сигурност колизиите на стадион Локомотив в Мездра предстоят. Призовавам журналистите да присъстват на домакинските срещи там, особено на мачовете с Ботев, Локо Пловдив, Миньор, Левски и ЦСКА. ЗАЩО от БФС не спрете лиценза на въпросното съоръжение в Мездра, където е невъзможно да се отделят агитките на феновете, при подстъпите до секторите. Защо полицаите побягват, когато стане напечено и организацията е съпоставима с никаква. Как точно е лицензиран стадиона? Защото си е сменил дренажа и вероятно е "кихнато" много за този лиценз. Да не стане непоправимото - аз пак казвам - нашия мач там мина, казвам го най-обективно. Не ме е яд на Локо, които ни надиграха. Някой в Мездра ще пострада, от лакомията на някои в БФС, ако това съоръжение продължава да се използва. На "Бончук" в Дупница се минава и на влиане, и на излизане през една полусъборена постройка и се минава през някакъв резервен терен, пълен с крави и овце, НО НЯМАТ ДОПИР АГИТКИТЕ! Е хайде - предупредил съм вече многократно. Това е за последно. :!:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Снимки: Стадион Локомотив след бъдещата му реконструкция

Мнениеот mike28 » 19 авг 2008 19:13

Изцяло подкрепям написаното в статията.Лично аз съм от провинцията и все още не съм виждал с очите си никъде да се влагат такива пари за спортни съоръжения.Единични проблясъци има в Бургас,Сливен,Ловеч и Каварна.Някой има ли представа какво означава да се вложат такива средства за построяването на такъв стадион(който поне на макет изглежда чудесно !),барабар с още 4 игрища около него ? Къде в България го има ? В София ли,в Пловдив ли,къде?
Дано има повече такива хора ,които милеят истински за спорта и влагат огромни средства и усилия без изглед за бърза възвращаемост на вложените пари.

HOUSE
Мнения: 78
Регистриран на: 08 май 2008 19:25
Контакти:

Re: Снимки: Стадион Локомотив след бъдещата му реконструкция

Мнениеот HOUSE » 19 авг 2008 19:29

как ми се ще да има такива стадиони с голям капацитет зрители ако се направят супер ама надали ще има скоро време яд ме е за спорта частност в футбола защо той най добре ни представя направо е жалко че няма ме добри отбори добри футболисти :oops:
[img]http://store.picbg.net/pubpic/47/9F/8fb%20...%20aa479f.jpg][/img]

[img]http://store.picbg.net/pubpic/3C/89/642%20...%20033c89.jpg][/img]


Върни се в “Локомотив Мездра”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост