Коментара в "Спортно шоу Гонг" ...

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

p4elata_brumze
Мнения: 12
Регистриран на: 07 юни 2008 19:53
Контакти:

Коментара в "Спортно шоу Гонг" ...

Мнениеот p4elata_brumze » 08 юни 2008 22:38

Какво е мнението ви за него? :)

Потребителски аватар
ultra_blue
Мнения: 241
Регистриран на: 04 юни 2008 12:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Коментара в "Спортно шоу Гонг" ...

Мнениеот ultra_blue » 09 юни 2008 00:07

Нямах възможност да слушам коментара... Един добросърдечен съвет от мене -поне обесни какво трябва да се коментира. Иначе темата става безсмислена !
Държавата гние а главния проблем сме НИЕ ???

p4elata_brumze
Мнения: 12
Регистриран на: 07 юни 2008 19:53
Контакти:

Re: Коментара в "Спортно шоу Гонг" ...

Мнениеот p4elata_brumze » 09 юни 2008 00:14

ultra_blue написа:Нямах възможност да слушам коментара... Един добросърдечен съвет от мене -поне обесни какво трябва да се коментира. Иначе темата става безсмислена !


За качеството говоря...сега по-ясно ли ти стана? :)

lilia_popova
Мнения: 1
Регистриран на: 09 юни 2008 00:17
Контакти:

Re: Коментара в "Спортно шоу Гонг" ...

Мнениеот lilia_popova » 09 юни 2008 00:25

Според мен има идея да се коментира коментара на мачовете от еврото! Нали?

Така като слушах в Дарик са решили да има по двама коментатори, но нямам идея дали това ще са постоянни двойки - Иво и Стефан, Светльо и Райчев, Ралица и Веско и Вальо и Пламен. Поне така бяха първите мачове. Предполагам Ники като се върне и той ще коментира, с интерес очаквам и Томислав да се включи.

Иначе за момента най-много ми хареса коментара на Веско и Ралица, за разлика от другите се бяха подготвили с интересни факти за играчите, леко статистика и други ексти. Другите го караха на бъзици и закачки и сухото какво става на терена, това се отнася за Стефчо и Иво, които нищо ново не ни казваха дори и за по-малко известните играчи (надявам се да се поправят, иначе бъзиците ги умеят и е весело). Табаков и Райчев, както и Вальо и Пацо са ми странни в този формат тип "голлиния", но и те не се бяха постарали за техните си мачоте, дори Пацо не успяваше да прочете както трябва полските футболисти в началото.

Има още какво да се желае, очакваме интересни събеседници (този футболист дето играе в Австрия и го пуснаха днес за първи път го чувам).

Иначе ми харесват включванията на Иво Стефанов и Ники, казват интересни неща. Някой знае ли дали само двамата ще са на европейското?

Потребителски аватар
Kloun
Мнения: 16
Регистриран на: 24 мар 2008 17:11
Контакти:

Re: Коментара в "Спортно шоу Гонг" ...

Мнениеот Kloun » 09 юни 2008 10:30

аз слушам много внимателно от началото на мачовете и съм на съвсем различно мнение от тази г-ца или г-жа, която се е изказала преди мен. Мънкането и запъването на Ралица заедно с детския глас не се връзва изобщо с идеята ЕВРОПЕЙСКО ПО ФУТБОЛ. колкото до шегите на Стефан Стоянов и Иво Йовчев - по-добре това отколкото някакви си скучни хора които се мъчат само да размообразяват ама нещо не им се получава.
Харесва ми много студиото на Диема - правят много интересни коментари и раздробяват мачовете на положения.
Клоунът се връща вкъщи уморен!

Потребителски аватар
lioliljon
Мнения: 33
Регистриран на: 09 юни 2008 15:31
Контакти:

Re: Коментара в "Спортно шоу Гонг" ...

Мнениеот lioliljon » 09 юни 2008 15:35

:!: :!: :!: :!: Bezkrajno uvajavam celiq ekip na gong.bg, oba4eeeee...dosega kakvito komentiraniq na ma4 ot evro parvenstvo kato tehnite ne bqh slushal. To si govorqt za strani4ni raboti LEKO svurznani s 2-ta tima ili sys samoto parvenstvo, a suvsem epizodi4ni sa naistina pogledite vyrhu samata igra. Komentiraneto na ma4ovete dosega e pod vsqkakva kritika... nadqvam se zanapred da se suvzemat i da se sysredoto4at vuu samiq ma4 i slushatelite naistina da usetqt trupkata ot ma4a :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

barri
Мнения: 203
Регистриран на: 19 май 2008 12:30
Контакти:

Re: Коментара в "Спортно шоу Гонг" ...

Мнениеот barri » 10 юни 2008 15:26

Диема наистина са вкарали доста пари не само, за да купят първенството, но и сега при отразяването му. То не са компютърни графики и други глезотии...единственото им лошо е че ползват външни коментатори...например вчера на мача на Италия коментираше един, който преди коментираше за Канал 1 и на който не му се разбира нищо.По-добре да си залагат на хората, които са отработени с това да коментират всяка седмица английското първенство и които знаят какво и кога да кажат/

Иначе за Гонг, винаги са ме кефили, че са по-различни и излизат извън клишетата, които са установени..Само една забележка...Айде моля ви преди да пускате новините в сайта ги преглеждайте внимателно, защото има толкова много правописни и граматически грешки че няма накъде повече. Благодаря :)


Върни се в “Euro 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта