Как се казват талисманите на първенството?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fakta
Мнения: 10
Регистриран на: 01 май 2008 20:05
Контакти:

Как се казват талисманите на първенството?

Мнениеот fakta » 08 юни 2008 11:30

Как се казват талисманите на първенството?

Фред и Барни

Чоко и Боко

Трикс и Фликс

ХаХаХахАхахаха. Нема такъв смях. Добре, че има някой да измисли тази игра, наистина се посмях добре. Чоко и Боко руллзз



Martin Ivanov
Мнения: 28
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Ekipa na GONG omete EVRO 2008

Мнениеот Martin Ivanov » 20 юни 2008 17:41

Da ste jivi i sdravi i da ometete konkurencijata i sa Olimpiadata i sa svetovnoto vv JUAR .

Da vi e sladko !

Njamam vasmojnost da vi slusham v Germanija , kadeto pravja praktika v edna konkurentna na Darik medija v Hannover no ne se samnjavam che pokraj sladkoto ste omeli konkurencijata i sega

Posdravi na celija ekip Martin

Hannover :D

nait
Мнения: 1
Регистриран на: 22 юни 2008 21:17
Контакти:

ЕВРО 2008 - предавания на Дарик

Мнениеот nait » 22 юни 2008 21:44

Понеже не виждам тема за коментарите на Дарик от европейското, мисля, че е крайно време да се кажат някои неща в прав текст.
Искам да уточня, че не съм от хората, които постоянно следят спортните предавания, но европейското е нещо, което се случва на 4 години, така че то прави изключение. Още повече след тоталната глупост сътворена от БНТ, която лиши 35% от зрителската аудитория от възможността да гледа мачовете на живо. Е, аз също се числя към тези 35%, но успокоен, че мачовете се предават на живо от Дарик, реших, че донякъде това е компенсация.
Да, ама не, както казваше Петко Бочаров. С неприятна изненада установих, че няма директни предавания от стадионите. Водещите си гледат мача в студиото и коментират. Коментират, но как? Да ви кажа, ако бях помолил мои приятели, които са се събрали на бира да гледат мача да го коментират - щеше да е по-интересно. Засягат се всякакви теми, но това, което става на терена остава загадка за нас - слушателите. Понякога водещите до такава степен се заплесват, че изпускат важни смени, че дори и голове. Да не говорим, че в началната фаза, когато играеха отборите на Австрия и Швейцария на някои от техните мачове "коментаторите" не знаеха имената на футболистите и се поправяха взаимно. Разбира се, слушахме глупости от рода на какво означавало Лихтщайн и Швайнщайгер - нещо, което ако знаеха малко немски щяха да знаят. Но кой го интересува, след като не се знаеше какво става на терена. Е, вече знам, че г-ца Ралица Караджова не обича мъже с коремчета и целият екип тръпнеше дали ще намери някой запалянко от полския отбор без коремче. Друг е въпросът, че като чуех гласа и веднага получавах да сменя Загорката, която пия по време на мач с плодово мляко. :) Щеше да е смешно, ако не беше жалко. Като се започне с началния сигнал - "Европейското по Дарик. Всеки ден от 17 - до полунощ..." Придружено с бодри МЕКСИКАНСКИ тромпети, та се свърши с коментара на Хърватия - Турция, когато просто нищо не се чу от мача... Да, господа от ГОНГ и Дарик. Печелите награди на конкурсите в Албена (не че ГОНГ спечели, де), но мога да ви кажа по случая една поговорка: "В царството на слепите и едноокия е цар". Надявах се да има професионален радиокоментар от четвъртфиналите и полуфиналите поне - директно от кабина на стадиона, както е нормално според мен. Надявах се, но не. Спомних си за Митко Чуков - смеехме му се понякога заради лапсусите, но според мен той е непостижим за вас.
Много съжалявам, ако съм обидил някой, но мисля, че високото самочувствие не винаги е добър съветник.
И така - до нови срещи на диванчето пред телевизора, господа. И гледайте да не ви се стопля бирата. А слушателите - те какво разбират - да бодат салатата и да не мислят много.

Martin Ivanov
Мнения: 28
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Плакат на Евро 2008

Мнениеот Martin Ivanov » 27 юни 2008 11:35

[quote][/quote]Феновете на ЦСКА продължават с протестите

Последна редакция: 27.06.2008, 11:23

Публикуване: 27.06.2008, 10:59

Размер на шрифта: a a a
ат

Снимка:
интернет

Феновете на ЦСКА издигнаха знаме - (Томов е ...) на мача между Испания и Русия (3:0).
Още по тамата

* Томов избяга зад граница
* Фен храни ЦСКА, ако осъди Томов
* Вуцов: Томов е левскар
* Томов: Моля ви, аз съм почтен човек!
* Разследват Томов и Гарибов заради 5 милиона евро

Протестите на феновете на ЦСКА нямат граници. Тяхна трибуна стана дори полуфиналната среща от Евро'08 Русия - Испания (0:3). На трибуните на стадион "Ернст Хапел" във Виена се видя българският трибагреник, но не само това. На знамето ни имаше и напдис. "Томов е ...".

Говори се, че Александър Томов е присъствал на стадиона, но дали е видял надписа...

Потребителски аватар
silver_sky_boy
Мнения: 513
Регистриран на: 09 апр 2008 21:04
Контакти:

Re: Плакат на Евро 2008

Мнениеот silver_sky_boy » 02 юли 2008 11:17

маи ще излязат прави западноевропеиците като казват че сме страна от престъпници.Жалко че и ние свесните хора ни слагат в броиката


Върни се в “Euro 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта