Румънски канали

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mundial82
Мнения: 32
Регистриран на: 02 юни 2008 14:21
Контакти:

Румънски канали

Мнениеот mundial82 » 02 юни 2008 14:26

Извинявам се, че отварям специална тема за това. Нямам кабелна телевизия, и нямам желание да си слагам. Това означава, че не мога да гледам европейското. Понеже живея на Дунава, хващам ефирно няколко румънски канала. Някой има ли информация по кой румънски канал ще дават Евро 2008 ?


VarnaCrew
Мнения: 126
Регистриран на: 02 юни 2008 17:19
Контакти:

Re: Румънски канали

Мнениеот VarnaCrew » 02 юни 2008 17:22

Euro 2008, transmise în exclusivitate în România la TVR 1 şi TVR 2

Ще се предават по националните ТВР 1 и ТВР 2.Предполагам ,че ги приемаш.

kkatan
Мнения: 355
Регистриран на: 16 май 2008 19:23

Re: Румънски канали

Мнениеот kkatan » 02 юни 2008 18:40

пич,ти и баба Вуна останахте последните без кабел.може ли така?да не си левскарче???

Avelon
Мнения: 13
Регистриран на: 05 апр 2008 13:04
Местоположение: 255.255.255....
Контакти:

Re: Румънски канали

Мнениеот Avelon » 02 юни 2008 19:59

Е то пък кой знае каква работа са БЪЛГАРСКИТЕ кабеларки.
Предлагат най-смотаните канали.
Правилно, че човека не се интересува от кабелни телевизии, Булсат, мулсат, itv БайТиВи и тем подобни оператори.
:!:
Като искате да зяпате НАД 7000 ТВ канала от цял свят на ВИСОКО КАЧЕСТВО си купете един DVB-S приемник с LINUX операционна система, изтегляте си ключовете от Интернет и ще гледате всички кодирани и платени канали. :!: :lol: :lol: :lol:

tombakos
Мнения: 10
Регистриран на: 03 юни 2008 19:21
Контакти:

Re: Румънски канали

Мнениеот tombakos » 03 юни 2008 19:22

Като искате да зяпате НАД 7000 ТВ канала от цял свят на ВИСОКО КАЧЕСТВО си купете един DVB-S приемник с LINUX операционна система, изтегляте си ключовете от Интернет и ще гледате всички кодирани и платени канали. :!: :lol: :lol: :lol:

Моля те дай повече подробности,малко съм трап,но искам да се възползвам.
Благодарности

Потребителски аватар
roskovas
Мнения: 32
Регистриран на: 03 юни 2008 21:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Румънски канали

Мнениеот roskovas » 03 юни 2008 23:23

tombakos написа:Като искате да зяпате НАД 7000 ТВ канала от цял свят на ВИСОКО КАЧЕСТВО си купете един DVB-S приемник с LINUX операционна система, изтегляте си ключовете от Интернет и ще гледате всички кодирани и платени канали. :!: :lol: :lol: :lol:

Моля те дай повече подробности,малко съм трап,но искам да се възползвам.
Благодарности

Сложи си един Булсатком и за 12лв. на месец ще си гледаш всичко, което ти трябва! Просто е излишно да се набутваш с толкова пари за цифрови приемници, антени и т.н. Накрая ще имаш 7000 канала, за които си дал един куп пари и пак интереса ще се върти около 20-тина програми, които би получил и от Булсатком(или ITV Partner)! За мен е неефективно!

Avelon
Мнения: 13
Регистриран на: 05 апр 2008 13:04
Местоположение: 255.255.255....
Контакти:

Re: Румънски канали

Мнениеот Avelon » 05 юни 2008 20:13

roskovas написа:Сложи си един Булсатком и за 12лв. на месец ще си гледаш всичко, което ти трябва! Просто е излишно да се набутваш с толкова пари за цифрови приемници, антени и т.н. Накрая ще имаш 7000 канала, за които си дал един куп пари и пак интереса ще се върти около 20-тина програми, които би получил и от Булсатком(или ITV Partner)! За мен е неефективно!

:twisted:
Осъзнавате ли каква глупост сте написали.
Нито с Булсатком нито с ITV Partner имате ПЪЛНА свобода какво ще гледате.
Цаката е да инвестирате тия пари във апаратура която и след години ще Ви върши безотказна работа. Приемник със Lunux операционна система!
Приемниците на Bulsatcom, и ITV Partner предлагат скромно като количество програми, пък и като прибавим и месечните такси... Айде моля моля!
Тук говорим за DVB-S приемници със емулатори т.е. чрез тях винаги да може човек да актуализира списъците със ключове за кодираните/платени канали и да ги гледа все едно е абонат на този DTH оператор като свърже приемника със компютъра и update-не key-овете. ;)
Ето тук можете да се ориентирате ценово като по принцип най-доброто е от Dream Multimedia
:!: :!: :!: :!:

Потребителски аватар
silver_sky_boy
Мнения: 513
Регистриран на: 09 апр 2008 21:04
Контакти:

Re: Румънски канали

Мнениеот silver_sky_boy » 08 юни 2008 09:50

в gledaitv.com виж там има много ТВ

mundial82
Мнения: 32
Регистриран на: 02 юни 2008 14:21
Контакти:

Re: Румънски канали

Мнениеот mundial82 » 09 юни 2008 08:41

Мерси на всички за съветите и информацията. Аз си реших проблема. Европейското го дават по един от ефирните румънски канали, хващам го с кристално качество, но спирам говора и пускам Дарик за коментара. Само не знам защо радиокоментара закъснява със 7-8 секунди, не знам момчетата откъде гледат мача...


Върни се в “Euro 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта