mnogo mi e kef

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

catanha
Мнения: 1
Регистриран на: 18 юни 2008 09:04
Контакти:

mnogo mi e kef

Мнениеот catanha » 18 юни 2008 09:08

ne 4e sum za italy ama tia pa tolko da draznat Rumanci kirlivi
TVA E darjavata s nai mnogo MANGALI na tova evropeisko
dobre 4e otpadnaha :D :D :D :D :D

Avelon
Мнения: 13
Регистриран на: 05 апр 2008 13:04
Местоположение: 255.255.255....
Контакти:

Re: mnogo mi e kef

Мнениеот Avelon » 18 юни 2008 09:40

Може да са всякакви, но румънците си оправиха държавата и сега са европейци, докато такива като вас catanha са пещерняци и живеят със закърняло съзнание :!:

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: mnogo mi e kef

Мнениеот samobotev » 18 юни 2008 09:59

Може да са всякакви, но румънците си оправиха държавата и сега са европейци, докато такива като вас catanha са пещерняци и живеят със закърняло съзнание :!:

Aбсолютно съм сагласен с тебе,тази тема само доказва,че за нас българите е по важно съседа да е зле а не ние да сме добре.

Потребителски аватар
TROMA
Мнения: 22
Регистриран на: 18 юни 2008 14:43
Контакти:

Re: mnogo mi e kef

Мнениеот TROMA » 18 юни 2008 14:58

Abe sladuri, mnogo ste zle dushici malki! Romanskite mangali se klasiraha s kupeni, uredeni, sudiiski podpreni i fsjakakvi dr. izvun futbolni metodi i samo zalosta na holandcite ne gi razkriha napulno s oshte 4 gola !!! V nikakuv sluchei ne sa po-dobri ot nas ( dori i s H.Stoichkov trenior) ! A za durzavata im otnosno futbola vse oshte sa na nashija hal ta njama kakvo da mi gi hvalite ! s dve dumi gledaite realno na neshtata , stiga s tova porazenchesko mislene , edno im priznavam i im pravja evala, golemi nacionalisti sa i tova im pravi chest , snoshti vsichki futboleri na romanskia otbor derjaha gurlo na himna si za razlika ot nashte zvezdi koito obiknovenno munkat edin dvama tam ili mestjat ustni kakto i sled tova igrajat !!!


Върни се в “Euro 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта