Въпроси за всякакъв вид компютърни игри, конзоли и т.н.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
d-o-d-o
Мнения: 464
Регистриран на: 19 яну 2009 23:59
Контакти:

Re: Въпроси за всякакъв вид компютърни игри, конзоли и т.н.

Мнениеот d-o-d-o » 12 авг 2011 14:39

Няма какво да ми благодариш,от 6 месеца играя отрепи ме не знам как са вкарват някой път връзва и влиза но просто не знам.Ако имаш друг въпрос, питай ако мога да помогна[/quote]

Човечееее, съпругата ми подари PS3 за Коледа,демек и аз от 8 месеца играя и нямам идея как се насочват,иначе когато съм с вратаря лесна работа десния скролер и съм аз,даже съм доста добър всяка 2-ра дуспа съм я хванал. Жалко ще се мъчиме значи още докато излезе ФИФА'12 някъде около Ноември месец. Мерси все пак.
IF YOU CAN'T SUPPORT US WHEN WE LOSE OR DRAW,DON'T SUPPORT US WHEN WE WIN !!! Bill Shankly

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Въпроси за всякакъв вид компютърни игри, конзоли и т.н.

Мнениеот mormona » 12 авг 2011 14:41

Viktor4o_Rs написа:Имам на компа FIFA 2006 World Cup и редовно играя на нея :) Смея да кажа, че съм прилично добър :mrgreen: Въпросът ми е как да играя в Интернет с други потребители, трябва ли да си инсталирам програмата hamachi или ... ?

Аз трябва да ти кажа , че играх тази ФИФА преди година и победих сички държави І удариха ми печатчето І , НО искам да питам има ли начин да играя на компа в къщи последната ФИФА 2010 Световното :?: :?:
Изтеглих и инсталирах нещо които се води ФИФА 2010 Световното, обаче всъщност си е просто ФИФА 10. Същото меню , само няма клубове а има сички държави играли квалификации. Но видах по нета , че оригиналната ФИФА 2010 за Световното е по-различна. И като дизаин на терените , публика, дори изписване на резултат. Въпроса е мога ли да дръпна от някъде оригинала и да пробвам да я инстална... :?: :?:
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Hakercheto
Мнения: 1642
Регистриран на: 13 юли 2011 19:16
Контакти:

Re: Въпроси за всякакъв вид компютърни игри, конзоли и т.н.

Мнениеот Hakercheto » 12 авг 2011 15:56

fr3ak_boy написа:Някой може ли да ми препоръча готино рпг подобно на dragon age2, което не изисква много мислене и занимаване? :?

world of warcraft :mrgreen: :mrgreen:
Само Левски!
You'll never walk alone!

Потребителски аватар
Hakercheto
Мнения: 1642
Регистриран на: 13 юли 2011 19:16
Контакти:

Re: Въпроси за всякакъв вид компютърни игри, конзоли и т.н.

Мнениеот Hakercheto » 12 авг 2011 15:57

shotgun blues написа:а аз да попитам как да си изтегля Counter-strike 1. 6
имах играта ,но нещо се развали изчезна и менюто и я изтрих но след това не мога да я изтегля

от замунда пробва ли ?
Само Левски!
You'll never walk alone!

Потребителски аватар
Hakercheto
Мнения: 1642
Регистриран на: 13 юли 2011 19:16
Контакти:

Re: Въпроси за всякакъв вид компютърни игри, конзоли и т.н.

Мнениеот Hakercheto » 12 авг 2011 15:58

Л^Геша написа:Имам един много важен въпрос за ФИФА 11
значи... :) когато вляза в менюто всичко е перфектно ..също така и когато КАКА дриблира с топката но когато започна мача ми сече...защо така дали е от процесора?!

значи един мой фр има същия проблем.Като изгаси интернета няма никакъв лаг,бъг,слоуване и секфи други глупости. ;)
Само Левски!
You'll never walk alone!

Потребителски аватар
Hakercheto
Мнения: 1642
Регистриран на: 13 юли 2011 19:16
Контакти:

Re: Въпроси за всякакъв вид компютърни игри, конзоли и т.н.

Мнениеот Hakercheto » 12 авг 2011 16:08

pepsi 1914 написа:И аз имамам един малко глупав въпрос за фифа 11 .Не ми е много по вкуса тая игра ,но се опитвам да я играя,та питам следното ,с кое копче от клавятурата се тича по-бързо .Аз играя само с бутоните A,S.D никой друг бутон от клавятурата не отговаря?

слушай сега.
цакаш 2 пъти на виртуалния диск на ФИФА 11.
После натискаш Играй/play/
там ти излиза друг прозорец
натискаш game configuration
и оттам си настройваш кое си искаш с кое копче да е ;)
Само Левски!
You'll never walk alone!

Потребителски аватар
stifler
Мнения: 114
Регистриран на: 17 юли 2010 16:16
Skype: bullshit_re
Контакти:

Re: Въпроси за всякакъв вид компютърни игри, конзоли и т.н.

Мнениеот stifler » 12 авг 2011 16:14

Бог на фифа 10 :) :oops: като си взема новия комп съм готов за схватки :devil:
‎"Някои хора вярват че футболът е въпрос на живот и смърт. Много съм разочарован от това твърдение. Мога да ви уверя че е много, много по-важно от това."
[offtopic][/offtopic]
[wrapimg=]http://i.imgur.com/Vw72B.jpg:[/wrapimg]

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Въпроси за всякакъв вид компютърни игри, конзоли и т.н.

Мнениеот soad » 12 авг 2011 16:36

mormona написа:
Viktor4o_Rs написа:Имам на компа FIFA 2006 World Cup и редовно играя на нея :) Смея да кажа, че съм прилично добър :mrgreen: Въпросът ми е как да играя в Интернет с други потребители, трябва ли да си инсталирам програмата hamachi или ... ?

Аз трябва да ти кажа , че играх тази ФИФА преди година и победих сички държави І удариха ми печатчето І , НО искам да питам има ли начин да играя на компа в къщи последната ФИФА 2010 Световното :?: :?:
Изтеглих и инсталирах нещо които се води ФИФА 2010 Световното, обаче всъщност си е просто ФИФА 10. Същото меню , само няма клубове а има сички държави играли квалификации. Но видах по нета , че оригиналната ФИФА 2010 за Световното е по-различна. И като дизаин на терените , публика, дори изписване на резултат. Въпроса е мога ли да дръпна от някъде оригинала и да пробвам да я инстална... :?: :?:

Мисля, че оригиналът го няма за PC. А и като цяло тея всички евро, световно напоследък ги правят само за Xbox и PS, а за PC разни хакерчета правят бъгави версийки. Най-добре си играй обикновената фифа и това е.

stifler написа:Бог на фифа 10 :) :oops: като си взема новия комп съм готов за схватки :devil:

Ша' та' пробами' ! :mrgreen:

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Въпроси за всякакъв вид компютърни игри, конзоли и т.н.

Мнениеот batmanlevski » 12 авг 2011 17:01

pepsi 1914 написа:И аз имамам един малко глупав въпрос за фифа 11 .Не ми е много по вкуса тая игра ,но се опитвам да я играя,та питам следното ,с кое копче от клавятурата се тича по-бързо .Аз играя само с бутоните A,S.D никой друг бутон от клавятурата не отговаря?

има настройки ,аз съм го сложил на буква Е
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Въпроси за всякакъв вид компютърни игри, конзоли и т.н.

Мнениеот batmanlevski » 12 авг 2011 17:06

някой знае ли за ПЕС 11 ,след като вкараш гол и го сейвиш,после как да го гледаш без да пускаш играта,аз злизам във сейвовете и вземама файла,но той е BIN формат и компа не го отваря ,как мога да го пускам за да го гледам някаква спец.програма ли има ? или плеър ?
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта