Всичко за Еврофутбол и Онлайн Букмейкъри

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22551
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за Еврофутбол и Онлайн Букмейкъри

Мнениеот NOMER14 » 06 окт 2018 16:37

Warped написа:Пичове досега съм играл само еврофутбол и тото1, кажете в кой онлайн саит е най добре да се регна. Като за новак,

bet365
От 8 години и нещо не съм влизал в пункт на Еврофутбол. Преди играех тото1, като мога да се похваля с 13-ка от английски тираж веднага след идването на Демокрацията (магазините празни :( ). При строга дисциплина може да се вземе нещо от тях(бет365), защото коефициентите са височки. Вече не ми е интересно да залагам. Излекувах се, като играя в тукашните игри без пари. Най-хубавото на бет365 е, че предават на живо почти всичко, което може да се даде. Вярно, на малък екран, но виждаш що-годе развитието на нещата. Не само футбол, но и любимите снукър и волейбол...

bobby2wagner
Мнения: 10
Регистриран на: 26 мар 2018 00:48
Контакти:

Re: Всичко за Еврофутбол и Онлайн Букмейкъри

Мнениеот bobby2wagner » 03 дек 2018 11:49

Warped написа:Пичове досега съм играл само еврофутбол и тото1, кажете в кой онлайн саит е най добре да се регна. Като за новак,


Здравей, според мен няма смисъл наистина да се ходи по пунктове и тем подобни. Има доста добри онлайн букмейкъри, даже дават начални бонуси и можеш да прочетеш доста неща предварително. Това е един от сайтовете в който предоставят нещо като ревюта и можеш да видиш най-общо казано, какви предимства и недостатъци имат различните сайтове и да си избереш. По принцип бет365 си бяха лидер, обаче последно време, чета не толкова добри отзиви за тях и за това препоръчвам да попрочетеш преди да се регистрираш веднага.

pass4o
Мнения: 117
Регистриран на: 06 юли 2010 11:33
Контакти:

Re: Всичко за Еврофутбол и Онлайн Букмейкъри

Мнениеот pass4o » 24 яну 2019 22:52

Уинбет също са много добри препоръчвам ги

pass4o
Мнения: 117
Регистриран на: 06 юли 2010 11:33
Контакти:

Re: Всичко за Еврофутбол и Онлайн Букмейкъри

Мнениеот pass4o » 24 яну 2019 22:57

Warped написа:Пичове досега съм играл само еврофутбол и тото1, кажете в кой онлайн саит е най добре да се регна. Като за новак,



Ако ще залагаш големи суми гледай да се регистрираш в Pinnacle , нямат лимит , всички други букита блокират сметки.

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Всичко за Еврофутбол и Онлайн Букмейкъри

Мнениеот Дидо » 03 фев 2019 17:42

pass4o написа:Уинбет също са много добри препоръчвам ги

Те са добри но нямат лиценз за България,а 7777 ги копират дословно , и дават хубави бонуси и понякога безплатни игри.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Сайтове за онлайн залагания

Мнениеот LSFC 1914 » 07 фев 2019 13:53

Може ли да ми препоръчате сайтове за онлайн залагания на футбол и други видове спорт? И също така да ми кажете къде коефициента е най-голям.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4386
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Сайтове за онлайн залагания

Мнениеот Kotooshu » 07 фев 2019 14:24

Само и единствено , Бетфеър ! Разучи , спортната борса - там е истината . Има и "нормални" залагания , за всякакви предпочитания .
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Сайтове за онлайн залагания

Мнениеот LSFC 1914 » 07 фев 2019 15:40

Kotooshu написа:Само и единствено , Бетфеър ! Разучи , спортната борса - там е истината . Има и "нормални" залагания , за всякакви предпочитания .


За бетфеър.ком ли става въпрос ?

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4386
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Сайтове за онлайн залагания

Мнениеот Kotooshu » 07 фев 2019 16:54

LSFC 1914 написа:
Kotooshu написа:Само и единствено , Бетфеър ! Разучи , спортната борса - там е истината . Има и "нормални" залагания , за всякакви предпочитания .


За бетфеър.ком ли става въпрос ?


да , преди регистрация , виж спортните сайтове ... имат все някакви промоции .
Относно борсата има много инфо в нета , но не се подлъгвай за стратегиите особено на принципа на мартингел .
Винаги играй по един мач на живо , задължително го гледай .... сам ще си направиш стратегия , кеш аута не е за подценяване във всеки букмейкър .
Успех :mrgreen:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18030
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Сайтове за онлайн залагания

Мнениеот kingofpop » 07 фев 2019 17:37

не се занимавай с тая борса.....феъра е ташак, играй в пинакъл, тва е сайта с най-високи коефи и е единственият сайт, който никога няма да те лимитира....друг е въпросът, че няма кой знае колко много пазари за футбол понеже не знам точно какво искаш да залагаш
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта