Прогнози за неделя ( 30 ноември )

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Petar Simeonov
Мнения: 1129
Регистриран на: 15 авг 2008 14:09
Контакти:

Прогнози за неделя ( 30 ноември )

Мнениеот Petar Simeonov » 29 ное 2008 22:55

Манчестър Сити - Манчестър Юн 2 - Юнайтед няма накъде да отстъпва повече , ако иска да остане в битката за титлата , изоставайки с осем точки от Челси и Ливърпул " червените дяволи " ще излязат за победа в градското дерби на Манчестър. Въпреки двете загуби от Сити през миналия сезон сега Юнайтед е фаворит и според мен ще победи.

Челси - Арсенал X2 - Челси изпитва трудности когато играе срещу отбори от "голямата четворка" ( 0:1 с Ливърпул ; 1:1 с Ман Юн ) и сега няма да бъде по-различно. Въпреки , че "целият свят" ще избере единицата тук аз мисля , че Челси няма да победи Арсенал . На "артилеристите" им липсва постоянство в изявите , но когато играят срещу големите си противници - като Челси мобилизацията в отбора е на ниво.Франсеск Фабрегас ще дебютира като капитан , а се очаква завръщането в стартовия състав на Адебайор и Саня , докато за " сините" ще отсъстват Дидие Дрогба ( наказан) и Джо Коул.Коефициентите за двоен шанс са около 2.00 и според мен си струва да се опитат.

Тотнъм - Евертън 1 - Хари Реднап преобрази Тотнъм постигайки забележителен успех като мениджър на клуба , със седем победи , един равен и една загуба във всички турнири."Шпорите" са фаворит в двубоя срещу Евертън и според мен ще постигнат пореден успех.

Рома - Фиорентина 1 - Рома вече излезе от игровата криза в която отборът беше изпаднал и е след три поредни победи.Ключовият успех срещу Клуж може да се окаже повратна точка и очаквам Рома да направи серия от успешни резултати. Фиорентина загуби последните си две гостувания и мисля че ще загубят и сега.

НЕК Ниймеген - Волендам 1 - НЕК Ниймеген е с три победи и две равенства в петте си домакинства и сега посрещат аутсайдера Волендам , който е с шест загуби от шест мача като гост и голова разлика 0:20.Ниймеген победи в последното си домакинство ПСВ Айндховен и едва ли ще допусне изненада в този мач.

Пасош Ферейра - Ещрела Амадора 1 - Стратегията срещу Ещрела Амадора продължава да носи успехи.Играчите на този клуб не получават заплатите си , а треньорът напусна отчаян от ситуацията.Пасош Ферейра са предпоследни , но победиха в последното си домакинство Навал и ще бъдат по-мобилизирани от своя съперник. Коефициенти за единица са около 2.20 - 2.30 и според мен са отлична възможност за успех.

ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ !

Потребителски аватар
palante
Мнения: 475
Регистриран на: 09 юли 2008 16:23
Местоположение: хасково
Контакти:

Re: Прогнози за неделя ( 30 ноември )

Мнениеот palante » 29 ное 2008 23:20

аз утре виждам Тулуза - Марсилия - 2ка. Мисля че след равния на Лион, Марсилия ще се напънат да съкратят разлика с Лион!!!
"Хем знам, че с три жени е тъпо, ама кво да ги правя, като били приятелки и движели навсякъде заедно"

Bushwacker
Мнения: 117
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:14
Местоположение: София , Надежда
Контакти:

Re: Прогнози за неделя ( 30 ноември )

Мнениеот Bushwacker » 29 ное 2008 23:41

Челси - Арсенал - Избягвам такива мачове с двони прогнози .
Тотнъм - Евертън 1 !

Рома - Фиорентина 1 - Рома играят доста колебливо , но все пак 1
НЕК Ниймеген - Волендам 1!
Пасош Ферейра - Ещрела Амадора 1/1 . Успех на всички . :P
Дори и в Ада да горим , и вечен огън да ни пари , с чарът си неустоим и там ще бъдем господари.

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: Прогнози за неделя ( 30 ноември )

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 30 ное 2008 09:59

Челси-арсенал 0;1, Тотнъм-Еввертън 1-;, Манчестър сити-Манчестър Юнайтед 0;0, Рома-фиорентина 1:0, Нек Ниймеген-волейндам 1:2, Пасшо Ферейра-ещрела Мадора 1:1. Левски завинаги в моето сърце.
Последна промяна от ЛЕВСКАРКА на 30 ное 2008 23:43, променено общо 3 пъти.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.

Petar Simeonov
Мнения: 1129
Регистриран на: 15 авг 2008 14:09
Контакти:

Re: Прогнози за неделя ( 30 ноември )

Мнениеот Petar Simeonov » 30 ное 2008 20:39

Благодаря Ви за вниманието !


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта