zalozi

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

okkredit
Мнения: 1
Регистриран на: 25 апр 2008 22:26
Контакти:

zalozi

Мнениеот okkredit » 29 сеп 2008 17:22

abe hora obadete se na nqkoi bukmeikar i gi pitaite da li moje da se zaloji takava suma

LIMASSOL
Мнения: 2284
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:08
Местоположение: CY
Контакти:

Re: zalozi

Мнениеот LIMASSOL » 29 сеп 2008 17:59

Те не са заложени всичките пари на куп.Това е невъзможно
Някъде четох че са заложени в 37 букита,а залозите са били малки - м/у 700-1000 долара
сега друг е въпроса дали може да се направи такава организация
но както казват хората - "евритинг ис посибъл" :lol:
аз лично не вярвам,ама в БГ нищто не може да ме учуди

Потребителски аватар
krivia
Мнения: 57
Регистриран на: 24 мар 2008 17:27
Контакти:

Re: zalozi

Мнениеот krivia » 29 сеп 2008 18:17

Това което, твърди Н. Александров, че "системата автоматично блокира даден мач", когато постъпят големи залагания, са такива безподобни глупости, каквито скоро не бях чувал. Лично съм виждал, как човек слага 2 000 лв на мач в пунк на Еврофутбол за изход от мач. В крайна сметка не е никакъв проблем да се направят в 7-8 къщи по 20 залога средно между 100 и 1000$, което при коефициент от общо 100-120 за първо/краен, е една много, много значителна сума.
Много ми беше смешно да слушам дискусията, която правеше на абсолютни глупаци всеки средностатически слушател. В днешно време, когато се разиграват сумати милиони всяка седмица, да се твърди, че няма нагласени мачове с цел печалва от залози, както на букмейкъри, така и на отделни "играчи" е смехотворно. Още повече, че доста често напоследък излизат признания и информации за подобни "печалби".
Та в опитите да хвърляте прах в очите на хората и да се твърди, че всико е чисто и няма подобни неща в БГ футбола, са много смешни за мен. Плюс това, нещата които излязоха покрай Б. Ал. и И. Лек. са крайно обезпокоителни, ама в Гонг минаха само с официалното инфо от съд и прокуратура.
При случая с И. Сл. бяха далеч по-жестоки "кучета". Сега много тишина много нещо.

Talic
Мнения: 271
Регистриран на: 11 авг 2008 19:03
Skype: doom-wizard
Контакти:

Re: zalozi

Мнениеот Talic » 29 сеп 2008 18:36

Аз предлагам на модераторите и администраторите ( не разбирам много много ... :D ) да се направи един раздел със залагания ... вижда се , че много хора постещават форума и ще е добре всеки да си изкаже мнението (и не само който играе еврофутбол , спортингбет и т.н) Ще е много полезно !

И НЕКА ВСИЧКИ ЗАЕДНО ДА ОБЕРЕМ ЕВРОФУТБОЛА :D
GLORY GLORY MANCHESTER UNITED

Потребителски аватар
palante
Мнения: 475
Регистриран на: 09 юли 2008 16:23
Местоположение: хасково
Контакти:

Re: zalozi

Мнениеот palante » 29 сеп 2008 19:05

Talic написа:Аз предлагам на модераторите и администраторите ( не разбирам много много ... :D ) да се направи един раздел със залагания ... вижда се , че много хора постещават форума и ще е добре всеки да си изкаже мнението (и не само който играе еврофутбол , спортингбет и т.н) Ще е много полезно !

И НЕКА ВСИЧКИ ЗАЕДНО ДА ОБЕРЕМ ЕВРОФУТБОЛА :D

грешка да ОБЕРЕМ ВАСИЛ БОЖКОВ :D :D :D
"Хем знам, че с три жени е тъпо, ама кво да ги правя, като били приятелки и движели навсякъде заедно"


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта