Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

gog88
Мнения: 1957
Регистриран на: 01 окт 2008 22:24
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)

Мнениеот gog88 » 01 юни 2023 09:28

Честита победа на Udoji90, осигури си участие в Шампионата лига догодина :). Сърдечни благодарности на администратора на играта за възможността да се забавляваме давайки прогнози в Лига Европа, който е втори по сила турнир. Незабравимо лято от мен!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16752
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)

Мнениеот Udoji90 » 01 юни 2023 10:18

И нашият финал беше максимално оспорван и решен в последния момент като истинския такъв. :)
Принципно винаги в тази игра съм бил подчертано по-слаб, отколкото в тези за ВЛ, Примера, ШЛ, СП и ЕП. Реално форматът с елиминации ми даде шанс, тъй като през цялото време в груповата фаза бях извън 8-цата и се докопах до нея в последния възможен момент. Обективно не смятам, че съм най-заслужилият, но е комплимент все пак, че успях да се преборя със силни съперници като вас. Благодаря за играта, поздравления за организатора и участниците.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

gog88
Мнения: 1957
Регистриран на: 01 окт 2008 22:24
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)

Мнениеот gog88 » 01 юни 2023 14:38

Udoji90 написа:И нашият финал беше максимално оспорван и решен в последния момент като истинския такъв. :)
Принципно винаги в тази игра съм бил подчертано по-слаб, отколкото в тези за ВЛ, Примера, ШЛ, СП и ЕП. Реално форматът с елиминации ми даде шанс, тъй като през цялото време в груповата фаза бях извън 8-цата и се докопах до нея в последния възможен момент. Обективно не смятам, че съм най-заслужилият, но е комплимент все пак, че успях да се преборя със силни съперници като вас. Благодаря за играта, поздравления за организатора и участниците.


По всички правила на играта сте победител, тоест най-заслужил. Всичко останало са подробности.


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта