Здравейте.
Eй ме на и мене=) Малко със закъснение. Мислех че тази година няма въобще да успея да водя, но какво пък, може и да имам времето. А и видях че две от другите игри са на пауза този сезон, така че трябва да опитаме да посъхраним каквото е останало. Ако има желаещи, разбира се=))
А, да не забравя - Честит празник на всички също така:)
Игра с прогнози в турнира Лига Европа (2022-23)
Победител от 2015/16 - sunscres92
победа на финала срещу valni
Победител от 2016/17 - valni
valni - radoslav_rashkov
Първа среща: 4:1
Втора среща: 1:1
Трета среща: 1:1
Общ резултат: 6:3
Победител от 2017/18 - miti4nia
miti4nia - valni
Общ резултат: 4:3
Победител от 2018/19 - gog88
gog88 - valni
Общ резултат: 4:1
Победител от 2019/20 - tevez
tevez - 1914.1902
Общ резултат: 3:3
(победа на tevez с повече точни резултати в предишните срещи)
Победител от 2020/21 - Zaash
Zaash - tevez
Общ резултат: 1:0
Победител от 2021/22 - gog88
NOMER14 - gog88
Общ резултат: 6:7
1. Начин на записване
1.1. Прогнозира се шампион и голмайстор
1.2. Прогнозират се всички победители в групите
2. Точкуване
2.1. За познат победител в турнира - 2 точки
2.2. За познат голмайстор в турнира - 2 точки
2.3. За познат победител в група - 2 точки
2.4. За познат точен резултат - 3 точки
2.5. За познат знак - 1 точка
3. Правила за продължаване (първа фаза)
3.1. Прави се една лига от всички участници , които са се записали . Прогнозират с резултатите от груповата фаза .
3.2. Всички участници продължават и през пролетта .
3.3. Прогнозират се плейофите между 8-те втори отбора от Лига Европа и 8-те трети отбора от Шампионска Лига .
3.4. След плейофите продължават само първите осем играча от нашата лига , като се разделят по двойки съобразно предварително направената таблица още при записването . :arrow:
4. Правила за прогнозиране (втора фаза)
4.1. На 1/4 финалите се прогнозират мачовете от осминафиналите[краен изход в редовното време на всеки мач].
4.2. На полуфиналите се прогнозират мачовете от четвъртфиналите [краен изход в редовното време на всеки мач].
5. Правила за продължаване (втора фаза)
5.1. В следващата фаза продължава потребителят събрал повече точки .
5.2. При равенство продължава потребителят събрал повече точки от първите срещи .
5.3. При второ равенство продължава потребителят , който е познал повече точни резултати и в първата среща , и в реванша.
5.4. При ново равенство продължава потребителят събрал повече точки в предишната фаза .
5.5. При още едно равенство продължава потребителят събрал повече точни резултати в предишната фаза .
6. Правила за прогнозиране на финала
6.1. На финала се прогнозират полуфиналите[краен изход в редовното време на всеки мач] и финала на турнирът[победител/първо полувреме/краен изход в редовното време/един предполагаем голмайстор в мача/eдин предполагаем автор на асистенция в мача].
6.2. При евентуално равенство се прогнозира и финала на Шампионска Лига.
6.3. При ново равенство - се броят познатите точни резултати на двамата финалисти през целия турнир.
7. Начин на изключване
7.1. Потребител се изключва , ако е пропуснал да даде прогнози в два последователни кръга.
8. За въпроси
8.1. На лично съобщение.
8.2. На който не му харесват правилата да не участва.
8.3. Ако имате някакви забележки относно регламента или предложения - спокойно може да ги споделите.
9. Успех на всички участници и нека късметът бъде с вас. 8-) :!:
Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)
Последна промяна от Harbinger на 06 сеп 2022 15:34, променено общо 3 пъти.
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)
Отбори по групи:
Група A: Арсенал, ПСВ Айндховен, Будьо/Глимт, Цюрих
Група B: Динамо Киев, Рен, Фенербахче, АЕК Ларнака
Група C: Рома, Лудогорец, Бетис, ХИК Хелзинки
Група D: Брага, Малмьо, Унион Берлин, Юнион Сен-Жилоа
Група E: Манчестър Юнайтед, Реал Сосиедад, Шериф Тираспол, Омония
Група F: Лацио, Фейенорд, Митюлан(Мидтиланд), Щурм Грац
Група G: Олимпиакос, Карабах, Фрайбург, Нант
Група H: Цървена Звезда, Монако, Ференцварош, Трабзонспор
Последна промяна от Harbinger на 06 сеп 2022 13:57, променено общо 3 пъти.
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)
Шампион на турнира:
Голмайстор на турнира:
Победител от група A:
Победител от група B:
Победител от група C:
Победител от група D:
Победител от група E:
Победител от група F:
Победител от група G:
Победител от група H:
Програма на 1-ви кръг
8 Септември /четвъртък/
19:45
Цюрих - Арсенал
ПСВ Айндховен - Будьо/Глимт
АЕК Ларнака - Рен
Фенербахче - Динамо Киев
Лудогорец - Рома
ХИК - Бетис
Малмьо - Брага
Унион Берлин - Сен-Жилоа
22:00
Лацио - Фейенорд
Щурм - Митюлан
Манчестър Юнайтед - Реал Сосиедад
Омония - Шериф
Нант - Олимпиакос
Фрайбург - Карабах
Цървена Звезда - Монако
Ференцварош - Трабзонспор
Голмайстор на турнира:
Победител от група A:
Победител от група B:
Победител от група C:
Победител от група D:
Победител от група E:
Победител от група F:
Победител от група G:
Победител от група H:
Програма на 1-ви кръг
8 Септември /четвъртък/
19:45
Цюрих - Арсенал
ПСВ Айндховен - Будьо/Глимт
АЕК Ларнака - Рен
Фенербахче - Динамо Киев
Лудогорец - Рома
ХИК - Бетис
Малмьо - Брага
Унион Берлин - Сен-Жилоа
22:00
Лацио - Фейенорд
Щурм - Митюлан
Манчестър Юнайтед - Реал Сосиедад
Омония - Шериф
Нант - Олимпиакос
Фрайбург - Карабах
Цървена Звезда - Монако
Ференцварош - Трабзонспор
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)
СУПЕР! Записвам се, успех на автора и на всички участници в играта!
- Udoji90
- Мнения: 16764
- Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
- Skype: udoji90
- Местоположение: София
- Контакти:
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)
Участвам, скоро давам прогнози.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)
Вътре, вътре...
- Udoji90
- Мнения: 16764
- Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
- Skype: udoji90
- Местоположение: София
- Контакти:
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)
Шампион на турнира: Манчестър Юнайтед
Голмайстор на турнира: Кристиано Роналдо
Победител от група A: Арсенал
Победител от група B: Фенербахче
Победител от група C: Рома
Победител от група D: Унион Берлин
Победител от група E: Манчестър Юнайтед
Победител от група F: Лацио
Победител от група G: Фрайбург
Победител от група H: Монако
1-ви кръг
8 Септември /четвъртък/
19:45
Цюрих - Арсенал 1-2
ПСВ Айндховен - Будьо/Глимт 2-0
АЕК Ларнака - Рен 0-1
Фенербахче - Динамо Киев 3-1
Лудогорец - Рома 0-2
ХИК - Бетис 1-3
Малмьо - Брага 1-1
Унион Берлин - Сен-Жилоа 2-0
22:00
Лацио - Фейенорд 2-1
Щурм - Митюлан 1-1
Манчестър Юнайтед - Реал Сосиедад 3-1
Омония - Шериф 0-0
Нант - Олимпиакос 1-0
Фрайбург - Карабах 2-0
Цървена Звезда - Монако 1-0
Ференцварош - Трабзонспор 1-2
Голмайстор на турнира: Кристиано Роналдо
Победител от група A: Арсенал
Победител от група B: Фенербахче
Победител от група C: Рома
Победител от група D: Унион Берлин
Победител от група E: Манчестър Юнайтед
Победител от група F: Лацио
Победител от група G: Фрайбург
Победител от група H: Монако
1-ви кръг
8 Септември /четвъртък/
19:45
Цюрих - Арсенал 1-2
ПСВ Айндховен - Будьо/Глимт 2-0
АЕК Ларнака - Рен 0-1
Фенербахче - Динамо Киев 3-1
Лудогорец - Рома 0-2
ХИК - Бетис 1-3
Малмьо - Брага 1-1
Унион Берлин - Сен-Жилоа 2-0
22:00
Лацио - Фейенорд 2-1
Щурм - Митюлан 1-1
Манчестър Юнайтед - Реал Сосиедад 3-1
Омония - Шериф 0-0
Нант - Олимпиакос 1-0
Фрайбург - Карабах 2-0
Цървена Звезда - Монако 1-0
Ференцварош - Трабзонспор 1-2
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)
Участвам! Успех на всички участници, и най вече на организатора!
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)
[quote="Udoji90"]Шампион на турнира: Манчестър Юнайтед
Голмайстор на турнира: Антъни
Победител от група A: Арсенал
Победител от група B: Рен
Победител от група C: Рома
Победител от група D: Брага
Победител от група E: Манчестър Юнайтед
Победител от група F: Лацио
Победител от група G: Нант
Победител от група H: Ференцварош
1-ви кръг
8 Септември /четвъртък/
19:45
Цюрих - Арсенал 1-2
ПСВ Айндховен - Будьо/Глимт 2-1
АЕК Ларнака - Рен 0-1
Фенербахче - Динамо Киев 2-1
Лудогорец - Рома 2-2
ХИК - Бетис 0-3
Малмьо - Брага 1-2
Унион Берлин - Сен-Жилоа 2-0
22:00
Лацио - Фейенорд 2-1
Щурм - Митюлан 2-1
Манчестър Юнайтед - Реал Сосиедад 3-0
Омония - Шериф 1-0
Нант - Олимпиакос 1-0
Фрайбург - Карабах 3-1
Цървена Звезда - Монако 2-2
Ференцварош - Трабзонспор 2-1
Голмайстор на турнира: Антъни
Победител от група A: Арсенал
Победител от група B: Рен
Победител от група C: Рома
Победител от група D: Брага
Победител от група E: Манчестър Юнайтед
Победител от група F: Лацио
Победител от група G: Нант
Победител от група H: Ференцварош
1-ви кръг
8 Септември /четвъртък/
19:45
Цюрих - Арсенал 1-2
ПСВ Айндховен - Будьо/Глимт 2-1
АЕК Ларнака - Рен 0-1
Фенербахче - Динамо Киев 2-1
Лудогорец - Рома 2-2
ХИК - Бетис 0-3
Малмьо - Брага 1-2
Унион Берлин - Сен-Жилоа 2-0
22:00
Лацио - Фейенорд 2-1
Щурм - Митюлан 2-1
Манчестър Юнайтед - Реал Сосиедад 3-0
Омония - Шериф 1-0
Нант - Олимпиакос 1-0
Фрайбург - Карабах 3-1
Цървена Звезда - Монако 2-2
Ференцварош - Трабзонспор 2-1
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2022-23)
Шампион на турнира: Арсенал
Голмайстор на турнира: Габриел Жезус
Победител от група A: Арсенал
Победител от група B: Рен
Победител от група C: Бетис
Победител от група D: Унион Берлин
Победител от група E: Манчестър Юнайтед
Победител от група F: Лацио
Победител от група G: Фрайбург
Победител от група H: Монако
1-ви кръг
8 Септември /четвъртък/
19:45
Цюрих - Арсенал 0:2
ПСВ Айндховен - Будьо/Глимт 1:1
АЕК Ларнака - Рен 1:2
Фенербахче - Динамо Киев 3:0
Лудогорец - Рома 1:3
ХИК - Бетис 0:2
Малмьо - Брага 1:1
Унион Берлин - Сен-Жилоа 3:0
22:00
Лацио - Фейенорд 3:1
Щурм - Митюлан 2:2
Манчестър Юнайтед - Реал Сосиедад 2:1
Омония - Шериф 1:0
Нант - Олимпиакос 1:1
Фрайбург - Карабах 2:0
Цървена Звезда - Монако 1:2
Ференцварош - Трабзонспор 1:1
Голмайстор на турнира: Габриел Жезус
Победител от група A: Арсенал
Победител от група B: Рен
Победител от група C: Бетис
Победител от група D: Унион Берлин
Победител от група E: Манчестър Юнайтед
Победител от група F: Лацио
Победител от група G: Фрайбург
Победител от група H: Монако
1-ви кръг
8 Септември /четвъртък/
19:45
Цюрих - Арсенал 0:2
ПСВ Айндховен - Будьо/Глимт 1:1
АЕК Ларнака - Рен 1:2
Фенербахче - Динамо Киев 3:0
Лудогорец - Рома 1:3
ХИК - Бетис 0:2
Малмьо - Брага 1:1
Унион Берлин - Сен-Жилоа 3:0
22:00
Лацио - Фейенорд 3:1
Щурм - Митюлан 2:2
Манчестър Юнайтед - Реал Сосиедад 2:1
Омония - Шериф 1:0
Нант - Олимпиакос 1:1
Фрайбург - Карабах 2:0
Цървена Звезда - Монако 1:2
Ференцварош - Трабзонспор 1:1
Върни се в “Игри и забавления”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта