Революционни идеи: Мнения, предложения и коментари!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Революционни идеи: Мнения, предложения и коментари!

Мнениеот dreben23 » 14 мар 2020 13:39

Добър ден, колеги!

Тъй като мечтите на много хора се сбъднаха, а именно да няма футболни събития, а и въобще спорт както се вижда и чете, предлагам на вашето внимание някои, съвсем бегло нахвърлени, революционни идеи. :mrgreen:

Първо, кинтите спечелени от букитата да бъдат прехвърляни към здравните министерства! :lol: Във всяка страна съществуват(ха) т.нар. букмейкъри :mrgreen: , които се грижеха основно за спорта. Сега предлагам тези пари и въобще компании да се пренасочат в помощ борбата в световен мащаб срещу Коронавируса! :) По този начин един ден отново ще имаме здрави фенове и стадиони, зали и площадки с публика, а съответно ще се завърнат и спортисти и отбори на тренировки и ще имаме пак спорт.
В цялата си история от древните Олимпийски игри, спортът никога и за нищо на света не е спирал да съществува, а сега го няма, изчезна - казаха му Ариведерчи, Алфидерзейн, Бай, бай и т.н. почти всички държави! Няма самолети дори с които да пропътуваш за екзотични дестинации. Всичко спря за отрицателно време. :mrgreen: :)


В такъв случай на какво ще се слагат сега коефициенти? Отговарям си сам, на интелигентността и творчеството. Оттук ми хрумва следната революционна идея:


Понеже ще има много хора под карантина, трябва да се върнат нещата хиляди години назад що се отнася до финансиране, връща се человечеството в изначалните си времена, но в малко по-добър технологичен вид. :mrgreen:
Най-добре е да се направят първо някакви сайтове, където всеки по-заможен гражданин на света, а и не само те, да може да се подпомогне финансово борбата с коронавирус в болници, лаборатории, лечебни заведения, а после да се откликне и за закъсали барове, хотели, молове, дискотеки и т.н. Целият шоубизнес направо го замразиха! :mrgreen:


Второ, трябва да се направят сайтове за работа от дистанция от страна на фирми, предприятия, които да не фалират ако служителите им не ходят на работа или не им се позволява, защото са под карантина. Макар да си в пълна изолация, ти трябва пак да се храниш от нещо, нали? Очевидно животът на хората няма да бъде да същият, затова всеки може да даде своя собствена идея.

Второ, може би трябва да се направят сайтове за учебни и образователни цели, както и поне временни сайтове за т.нар. "ентъртейнмънт" :mrgreen: , където да можем всички ние да се върнем към изконните традиции на нашите деди, а именно покер, табла, пастра, сантасе, Рум :mrgreen: , белот, билярд за мъжете и жените, снукър и виртуални големи спортни форуми дори, сайтове за спортни и развлекателни игри в мрежа! А за децата - Не се сърди човече, Дама, Черен Петър и т.н. :mrgreen: Като няма да се гледа или спортува спорт, според мен всичко живо ще изкукурига, защото все нещо трябва да се прави, поне докато финансовите загуби на високотехнологичните компании по света не ударят кръглата 0 и не изчезне и нета по някое време, особено тия, които са гледали или спортували не от вчера. На тях ще е най-тежко. Да не говорим, за онези маниаци, които залагаха. Те лично за мен си бяха изкукуригали от отдавна. :mrgreen: :geek: :mrgreen:

Аз с удоволствие бих се включил в някакви турнири битки, щом като няма футболче! :mrgreen: Дори тези дни ще си изпиша на една тетрадка останалите недоиграни мачове от първенствата и ще ги изиграя на Фифата малко по малко (в мрежа не е възможно, сървърите май не работят от отдавна), а някога ако отново се възстанови равновесието в природата и животът започне нормално да си върви, ще ги имате получилите се резултати като прогнози, ако отново има нали букита или фалшиви сайтове за прогнози, от които всяко буки ми ги вземаше и си правеше после тиражите по тях! :mrgreen:

В частност ще кажа, че моите силни страни може да се проявят в табла, сантасе, белот, пастра и най-вече Рум и Макао и Гледай си работата, ако някой реши да отвори такъв сайт, моля известете ме с едно лично съобщение, макар че аз не ги и чета. Нямах време, трябваше да ме боли главата докато им измисля прогнозите. :mrgreen:

С други думи в тежки времена на изолация и криза се откриват нови възможности и пред програмистите, така че пари нема, действайте... Сайтът форте отпада навярно в моя дневен ред, там не мога да си вляза в профила след много опити за забравена парола, а нов няма да правя, това е мой неписан закон. Не на вторите профили! :mrgreen: Знаете...


Може да предлагате в темата и сега съществуващи сайтове за забавление, където да има гореспоменатите неща, а и всякакви интересни страници, за наука, шоубизнес, мода, киноиндустрия и т.н., за да не губим вяра, че един ден всичко ще протича в нормално русло. Първоначално си мисля, че Фейсбук ще генерира най-много печалби заради карантините. Ама така ако продължи да се топи финансов ресурс и да измират хора по света от "неизвестни" за технологично напредналата медицина вируси, то няма да има и банки, в които да ги внесат или магазини, в които да ги похарчат и хора, които да ги посещават! При създалите се обстоятелства дори не могат да избягат на екзотични дестинации, летищата са затворени, морските пътища също. Какво става със света, полудеха нещо хората, а никой не знае причината...

Само прочетете финансовите загуби за няколко седмици на всички заможни хора по света и трябва да започнем да прогнозираме по кое време нета окончателно ще спре и ще настъпи информациионно затъмнение. Фалира всичко, момци. Технологичен напредък скоро Ариведерчи май! :lol:


И последно предложение, сайтове за плащане на сметки трябва да се измислят май, иначе предстоят борби с неустойки или светлинно затъмнение. Ако нямаш ток или телефон кажете ми как ще се извести личния лекар, значи, още една забележителна идея ми хрумва съответно, да започне да се разсъждава с патешките ни мозъци! :!: Как ще се спира разпространение на една зараза, ако нямаш как да съобщиш за нея! :mrgreen: Работите са все по-зле и по-зле, а здравата мисъл и тя намалява.
В кризисни периоди според мен светът ще има нужда от сериозно стъпили на земята здравомислещи хора. Пълната изолация от света означава да живееш като монасите от манистира "Шао Лин". :lol: Изтрещяха си хорицата за отрицателно време и това си е, а всички бяха така добре преди две, три седмици, с добре устроен начин на живот, със спорт, с всичко, с магазини, с молове, с бизнеси, сега какво че правим, человеци? Ни йедене, ни пийене, ни купони, ни нада! :mrgreen:

Присъди за разнасяне на грипна епидемия, честита Глобилизация! :arrow:


П.П. Ако играем карти някъде, предлагам партньорство. На всичко друго ще избера синглите! Иначе ще доигравам празнествата на фифата, ама не гарантирам много голове в тях, и аз като Клопо с една тактика ги работя - ва банк напреш, а назад сигурна защита, по средата каквото стане. :)


Не знам дали е в правилния раздел темата, обаче не виждам секция "Революционни идеи при извънредни ситуации" , ако отнеса БАН, ще почивам повече дни дори, отколкото се почива при коронавирус. Така че няма да е съвсем справедливо. Трябва да се предлагат тези идеи сега, момци, после може да фалират и създателите на Интернета.
[offtopic]Иначе Нострадамус беше май прогнозирал, че светът ще има и свой край един ден, всеки чакаше Еди коя си година, абе дали е било заради Коронавируса? Позна май, само 20 години позакъсняха с нещата. :lol: :mrgreen:[/offtopic]


Бъдете здрави и мислете така революционно! :mrgreen: :)
Последна промяна от dreben23 на 14 мар 2020 13:49, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Революционни идеи: Мнения, предложения и коментари!

Мнениеот Warped » 14 мар 2020 13:46

Тия неща вече ги има бе мен. Спорта е спирал през войни, а когато е имало епидемия 15 век също. Доколко е било организиран спорт тогава :lol: :lol:
Сайтове за работа от дистанция пълно. Сайтове да видиш и дариш по сметка на болница също.
Пълно е с всичко което си написАл :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Революционни идеи: Мнения, предложения и коментари!

Мнениеот dreben23 » 14 мар 2020 13:55

Добре де, пропуснал съм ги аз, сигурно само на мен нетът ми беше средство за забавление и затова нямам и работа от 15 тина години. :mrgreen:

Ти предложи на хората, които ги няма, нали ги знаеш. Например, обясни ми сега, мен, как да си платят бедните хора сметките за вода, ток, телефони, парно и други комунални услуги, ако нямат кредитни карти или дебитни и не са ходили на касите? Само за бедняците ли ще е затъмнението в такъв случай. Има, ама друг път! :mrgreen:

Мен в частност ме интересуват сайтове за забавление, ама като повечето ползват нета не за купон, навярно ще ми предложат сайтове на банки и интернет банкиране. Карти ще играем, отде кинти за друго? А и скоро и при вас ще свършат! Мисля, че при коронавирус няма разделение на прослойки от хора, нали така? Като дори най-големите разпространители на заразата са и първите заразени по света - всички, които шонкаха напреш -назад по света. Те в момента са и тези, губещи всичко "спечелено". Оказва, че те са тези, които са движели света. Абе майната им на богаташите, давайте сайта за белот като хапнем да се почваме... :lol: :mrgreen:

Един персонален въпрос, бачо Асене, кво стана с фалшивите игри с прогнози, сега 1:0 или 1:1 на какво ще писваме? :mrgreen: :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Революционни идеи: Мнения, предложения и коментари!

Мнениеот Warped » 14 мар 2020 14:11

Е сайтове за забавление ли не може да намериш. Миниклипове и тн пълно.
Учиш през гоогле меет и спец. платформи на университете.
Пощите и "касите" няма ли да работят?
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Революционни идеи: Мнения, предложения и коментари!

Мнениеот dreben23 » 14 мар 2020 20:03

Да, аз примерно не ги знам сайтовете за забави, както казах досега не е спирал и футбола да съществува. Дълбоко бях привързан към тази игра и съм си загърбил целия живот зарад нея. :lol: А с моята професия пък точно сега ми се струва удобен моментът да се почне да се бачка. Но аз после надали ще се завърна в света на футбола, просто ще бъда претрупан. Мисля, че точно сега учениците като не ходят на училище би могло да им дотрябва един добър даскал или колегите ще им се показват на конферентна връзка. Милите дечинки, изтърваха си матриала, англиски мога да им го преподавам по всяко време на денонощието. Но как ще стане плащането, аз ще взимам дебели цени, като за кризисни времена. Па и аз си бях и преди в кризи и имам да наваксвам. :mrgreen: Но хвана ли се с нещо, няма да има ни прогнози, ни мрогнози и футболът ще загине и да се завърне отново. Все пак познах и докарвах най-много бум буми на глава от населението в света, но всеки се правеше на ударен. Зарежа ли я, ще бъде завинаги. :lol: :lol:

Те пък сега по телевизора викат, че ше се мре.. :| :cry:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Революционни идеи: Мнения, предложения и коментари!

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 16 мар 2020 11:09

Колко мъка има по света, боже.... :cry:

14500 мнения, а ?! :o :shock:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Революционни идеи: Мнения, предложения и коментари!

Мнениеот dreben23 » 28 мар 2020 05:00

А ти колко мнения искаш да бъдат, при положение, че съм първият жител във форума и да речем един или двама учени от БАН ни бяха на гости за целия период адресна регистрация! :)

А тея мнения са такава цифра, щото ги ломутех едно време на прогнози! Стани шампионче на бундеслигата, па да видим до 100 000 при теб ще се случат ли нещата! Божиите мъки бяха големи, чудеха се как станах шампион още в шести кръг. Останалото е история! :mrgreen: :)

Но тази тема не е за светоните постижения, тя е да поддържаме силен и така творчески дух. Моля, ако нямате какво важно и революционно предложите във връзка с темата, недейте да остроумничите. Какъв е проблемът да имаш мнения, коментари във форуми, те са затова, а знаеш ли и че половината са добри и конструктивни футболни анализи, игри и прогнози? Може да са прекратили първенствата, защото се срамуват, че падат. Години минаха, докато се саднеме, но няма как, класата не идва с короната, първо е класата, после е короната!! :) :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта