''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 15 апр 2019 07:50

Air_Smuggler_FU написа:Крайния резултат за зарибените по хазарта е винаги един и същ, каквото и да ви говорят.... ;)

Но разбира се, нищо и никой не може да ви пречи да си дадете и последните парички на тарикатите... те затова са тарикати, а вие сте просто комарджии, иначе казано лузъри.

Изображение


Работата е там,че борбата е неравна - винаги можеш да ги биеш по непазарен начин - с арбитражи,но когато разберат че това се случва,просто ти отнемат оръжието :) като те лимитират....пак да повторя - не е НЕВЪЗМОЖНО чисто теоретично и игрово.
Мен ми е гъдел да разбера дали ако играеш по ТЕХНИЯ начин и успееш да ги надиграеш дали ще те лимитнат или ще имат достойнството да те оставят да печелиш,ЧЕСТНО

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 15 апр 2019 08:29

Kalts написа:
leedsuafc написа:Виж сега приятел, залагам от 93г. от началото на Еврофутбол,всеки божи ден и нощ(зависи какво има в Южна Америка). Чета ви тук и ви се чудя, всякакви спортове изреждате, а то всъщност няма никакво значение спорта и под/над и т.н. Авторе ,само за едно единствено нещо си прав, че само сингъл трябва да се играе, букмейкъра и той е прав ,че ако гледаш мача и можеш да четеш играта, имаш огромен шанс.
Има само един начин да спечелиш и това е с Мартингейл и до до към 7 максимум 8-мия опит.След него просто се отказваш,дори да не искаш,така ,че стига сте заблуждавали младежта тук!

Пробвал съм Мартингейл с Х-ве няколко пъти и все с един и същи резултат - зануляване. За Мартингейл ти трябват огромна банка (ако я имаш, едва ли ще се занимаваш с това) и чифт големи топки :) Лично аз съм стигал до серия от 14-15 поредни грешни... В общи линии фалитът е неизбежен, а и като дойде моментът да сложиш последните си пари от банката, чувството не е готино. Но дори и да печелиш от Мартингейл, вероятно ще те засекат и лимитират по някое време ;)



Преди две години,когато залагах по вашия начин,бях разиграл подобна стратегия.Прочетох я в един английски сайт - за залог на сингъл на мач с над 0,5 гола.Коефициентът се препоръчваше задължително да е 1,10.Ако примерно си избереш резултатни отбори и премач коеф. е 1,05 чакаш на живо ако не падне гол в началото и достигне към 10-та,20-та,30-та минута 1,10 го слагаш....Помня даже случай чаках един шведски мач до 41-та мин.,заложих го на 1,10 и в 43-та падна гол :)
В статията беше описано след 15-та после 30-та стъпка евентуално как сумата става доста приятна...След всеки залог слагаш цялата спечелена сума на следващия.Почнах с 10 лв - първия залог печели 11,10,втори залог с 11,10 - за 12,21 и т.н.
Не знам до коя стъпка вече бях стигнал но имах 50 лева от първоначалните 10.Предстоеше залог 50 - за 55 печалба.Тогава загубих - последен кръг бундеслига,Херта като домакин свърши 0-0.Де факто загубих първоначалните си 10 лева,сега като се замисля ако почна със стъпка 50 след 6-7 залога сигурно стават 100 лева и можеш да прибереш 50 печалба и да почнеш отново.Тоест - това може да се пробва и на къси серии дали носи пари дългосрочно...
В случая с тая стратегия играех в бет 365,ако беше в днешно време никога не бих ги избрал,твърде са им ниски коеф.Може би в ефбет са най-добрите коеф. по мои наблюдения...
После се поразтърсих във всички сайтове за някой пазар с големи коеф.Харесах си нещо в Winbet - това всъщност е букито с най-ниски коеф.,но пък много богати пазари и точно там реших да играя на един комбиниран маркет - ''двоен шанс/под-над голове''.
Реших че ще играя 1Х и Х2 с над 3,5 гола.За целта избирах резултатни първенства - Австралия ниските дивизии най-вече,в Уелс съм слагал....Слагах по два мача в колонка - ако да кажем Х2 беше 2,50 коеф. - комбинирано с над 3,5 гола става 4 или 4,50(казвам някакви приблизителни числа,колко са точно сами може да проверите).Тоест от два такива мача става между 15 и 20 коеф.Ако уцелвам веднъж от 15 пъти си връщам парите.При по-голяма честота съм на печалба.Започнах тестово с по 1 лев на залог.Още от третия залог спечелих - помня че хванах първия мач,а втория вече го бях отписал - аутсайдер в Австралия(некви села) с коефициенти за мача нещо от рода 4,00 - 5,00 - 1,40 - губеше с 1-3 на полувреме,обаче межди 85-та и 90-та взеха че изравниха ! :) А от първите 15 залога(както ми бяха предварителните разчети) - хванах три пъти.
В тая стратегия де факто по-трудното се явява да хванеш двойния шанс,отколкото головете,Австралия си е мошеническа територия - най-залагащата нация в света,бет 365 им приемат залози даже по телефона :)
После заебах това,щото почнах с арбитражите.
Между другото - тая година Уинбет пуснаха още един комбиниран маркет - ''първо пол./краен - под/над голове''
Какъв е пиниза тука - ако някой реши да слага 'обръщалка' - това е мястото - примерно повечето сайтове дават за 2/1 ПП-КР коеф. между 25,00 - 30,00...в Уинбет да кажем ако коеф. е 29,00 - в упоменатия пазар ''2/1 и над 2,5 гола'' е 41,00 коеф....еми то много ясно че ако стане обръщалка ще е над 2,5 гола :) ...тоест - това е една неочаквана оптимизация....точно вчера даже мернах някъде печалба постигната наскоро в еврофутбол - играч с 4 лева спечелил 10 000 със 2 от 3 и 3 от 3(демек 2 от 3 и правата колонка на трите мача) - пишеше с два двубоя от холандска втора група и един от втора бундеслига....викам си - тоя идиот е познал три обръщалки с около 20,00 коеф всяка....20 по 20 по 20 е равно на 8000....ако ги е играл в уинбет на 40 коеф. - се получава коеф. 64 000....ама така - птичето веднъж каца на рамото,и ако междувременно имаш и акъл..... :mrgreen:

leedsuafc
Мнения: 103
Регистриран на: 24 юли 2009 11:55
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот leedsuafc » 15 апр 2019 23:55

Това дето го обясняваш за над 0,5 гола и коеф. 1,05-1,10, нали знаеш ,че няма нищо общо с Мартингейл?
Даже не е подобно. Всъщност и аз не играя Мартингейл, пробвал съм го с коефициент 2,50 и на третата стъпка вече бях отгоре,но с някакви малки пари започнах.Факт е обаче,че единствения начин който ти дава сто процента сигурна печалба,ако не те лимитират. При никакви други системи и врътки нямаш 100%!!!
Аз сега си играя само на първо полувреме и съм доволен, ето ти го в момента Кьолн,ето ти го и Арсенал и въобще дори нямам идея през второто полувреме как са свършили и не ме вълнува...за Арсенал коеф. си беше над 3,00 за П.П. :) :)

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот dindan » 15 апр 2019 23:58

Дидо написа:Е щом не споделяш няма как да стане темата.
Мога да ти пожелая само лека нощ и успех с прогнозите.
И аз си имам моя теория за невъзможни мачове но не винаги сработва.
Само мога да споделя,че утре Реал няма да бият.

Имах и други усещания но не всичко се случи.
Примерно Х на Аталанта и Х на Арсенал,играх ги комбо с Х Реал.
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 16 апр 2019 11:22

leedsuafc написа:Това дето го обясняваш за над 0,5 гола и коеф. 1,05-1,10, нали знаеш ,че няма нищо общо с Мартингейл?
Даже не е подобно. Всъщност и аз не играя Мартингейл, пробвал съм го с коефициент 2,50 и на третата стъпка вече бях отгоре,но с някакви малки пари започнах.Факт е обаче,че единствения начин който ти дава сто процента сигурна печалба,ако не те лимитират. При никакви други системи и врътки нямаш 100%!!!
Аз сега си играя само на първо полувреме и съм доволен, ето ти го в момента Кьолн,ето ти го и Арсенал и въобще дори нямам идея през второто полувреме как са свършили и не ме вълнува...за Арсенал коеф. си беше над 3,00 за П.П. :) :)


Така е - тази система няма нищо общо с МартингеЙ :) ,системата се казва Пароли - след всеки печеливш залог слагаш цялата сума на следващия...

Аз не ви знам кво правите с безплатните залози,примерно - по принцип има много лесен да се приберат парите гарантирано на 60 - 70 % от размера на безплатния залог.Тоест играеш коеф.0,6 - 0,7 и го печелиш на 100 % :)

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 17 апр 2019 18:21

за днес букмейкърите подсказват че на Порто - Ливърпул няма да има много голове,както и че ''да се класира'' май е по-вероятно Тотнъм,а не Ман Сити....да видим..

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 20 апр 2019 08:42

Славия снощи пак сцепиха мрака - с обръщалка тоя път :)
Иначе БФС глоби Верея есента за участие в ''съмнителни'' мачове :) Отборът на Славия обаче няма кой да го разследва...
Във фирма Трейс пък изобщо не се перат пари - нито през асфалт,нито през фирмения отбор Верея :)
Живеем като в някаква измислена приказка на Джани Родари...а хората на стадионите и пред екрана си мислят че гледат футбол.
Цирк !

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 28 апр 2019 11:39

Днес не мога да не продължа да търся 'под вола теле' с това:
:)
Бърнли - Ман Сити - 1Х
Лестър - Арсенал - 2

това нещо в колонка,и още един съвет - двойният шанс на Бърнли е 5,75 в 7777,и 5,25 в ефбет...НО - играни поотделно единицата и хикса в ефбет дават среден коеф. 5,977. Оптимизация ! :)
Арсенал е около 2,60..

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот dindan » 28 апр 2019 15:33

Като гледам Арсенал няма да ги хванеш дано за другите си прав!
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е







Podcast


mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 29 апр 2019 08:57

dindan написа:Като гледам Арсенал няма да ги хванеш дано за другите си прав!


важното е да си в 'стратегията' :)
за днес има подавки че този залог ще излезе - ''първи гол - ЦСКА''

между другото последната ми идея е за системата 1-3-2-6 - тъй като там се играе в четири стъпки по един мач на около 2,00 коеф. - аз съм измислил не един мач да играя - примерно 'единица' с 2,00 коеф.,а сбор от няколко залога със среден коеф. 2
а именно '' точен брой корнери'' - 9,10,11 и 12.Коефициентите им са съответно 7,50,7,50,8,00,8,00 - средно става коеф. 1,935..
Ако не сте запознати със системата,ето ви кратък материал:
https://www.prognozi365.com/%D1%81%D1%8 ... F-1-3-2-6/

..ако някой пък реши точно днес да се пробва с тая система,ето още един бонус от мен - Уинбет дава завишен коеф. за мача от Испания довечера ''точен брой корнери от 9 до 11'' - 3,75 коеф.,комбинирано с точен брой - 12 (8,00 коеф.) - дава среден коеф. 2,55
(само внимавайте със сумите - макс. залог в Уинбет за този мач е 20 лв - в секцията ''Супер-хот залози'')
..също така тоя коеф. 2,55 е изгоден да си покриете първата стъпка без риск,залагайки и под 8,5 и над 12,5 (съответно коеф. около 2,50 и 4,80)....абе четири крачки ако ви върже и - удванайсеторявате първоначалния капитал...дори шест пъти загуба на най-лошото ниво - второ,при един успешен рейд от четири познати си възстановявате загубите...мислете и играйте дългосрочно,това е ключът :)


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта