''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 14 апр 2019 22:35

Дидо написа:
mizantrop написа:вие пак нищо не сте разбрали - хватката,и нишката е да се види в дългосрочен план има ли СТОЙНОСТ в този ВИД залагане....много ясно че по-честият случай ще е да се губи...конкретно колегата Дидо е запознат с дупките,и знае че повечето залози там губят...важно е накрая на месеца като удариш чертата как си
иначе аз днес съм на чиста печалба 360 лева,но изобщо не мисля да ви казвам от какво и как :) ...последните две години чета,уча се,мъча се,пробвам - няма как да ви снеса готови знания сега.... :mrgreen:
въпросът е да търсим печеливша стратегия за ВАШИЯТ начин на залагане

p.p. Парма мисля че свърши хикс,като първото полувреме знам че отърваха дузпа... :?

Този който печели редовно не лака по форумите а си действа без много шум.
Бил спечелил но нямало да ни каже какво и как,все едно от джоба си ще ги извадиш тия пари за да ни споделиш схемата си ако изобщо има такава.
То всички схеми са ясни,просто е нужен късмет.


кои схеми са ти ясни ?
знаеш ли как се краде бонус ?
а безплатен залог как се краде ? - и какъв ''късмет'' ти е нужен за това...
обясни,да видим знаеш ли ''всички схеми''...
ако искаш даже ми покажи 15-точкови дупки,щото аз и такива мога да ти извадя :)
Последна промяна от mizantrop на 14 апр 2019 22:38, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот Дидо » 14 апр 2019 22:38

На теб няма какво да ти обяснявам.
Не говорим за кражби на бонуси и безплатни залози а за познаване на спортни събития които ти не умееш.
Аз даже избягвам всякакви видове бонуси и си залагам без да мисля колко % би ми се увеличила печалбата ако взема еди какъв си бонус.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 14 апр 2019 22:44

Дидо написа:На теб няма какво да ти обяснявам.
Не говорим за кражби на бонуси и безплатни залози а за познаване на спортни събития които ти не умееш.
Аз даже избягвам всякакви видове бонуси и си залагам без да мисля колко % би ми се увеличила печалбата ако взема еди какъв си бонус.


Виждам че нищо не знаеш,очевидно е...
пък ако толкова много ти се познават спортни събития - прогнозирай си ги на една тетрадка и после след мачовете си сверявай колко си познал :) ....няма смисъл да залагаш,хората които залагаме търсим печалба,независимо от метода и начина.
даже мисля тук във форума на гонг има игри с прогнози,играйкай си там,на мен ми трябват пари и си ги вземам :mrgreen: - и то брутално,това не е старо вино да се лигавиш с него :)

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот Дидо » 14 апр 2019 22:48

То и ти нищо незнаеш но само разтягаш локуми.
Щом си толкова отворен сподели какво и как си спечелил днес или предния ден.
Аз никога и никъде не съм казал,че знам и ,че печеля редовно но такива самохвалковци като теб са ми ясни.
А аз виждам,че дори не можеш да пишеш "не знаеш" са две отделни думи а ти на истина нищо не знаеш. ;)
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 14 апр 2019 22:51

Дидо написа:То и ти нищо незнаеш но само разтягаш локуми.
Щом си толкова отворен сподели какво и как си спечелил днес или предния ден.
Аз никога и никъде не съм казал,че знам и ,че печеля редовно но такива самохвалковци като теб са ми ясни.
А аз виждам,че дори не можеш да пишеш "не знаеш" са две отделни думи а ти на истина нищо не знаеш. ;)


уфф,мноо си смотан :) (това е метафора !)
къде видя да съм написал ''незнаеш''...то ти си написал ''на истина'' - което си е цяла дума ''наистина''...
ай стига детски градини,че ше ни се смеят хората :)
искам да творим тука в тая тема,да мислим и отгатваме печеливши варианти...

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот Дидо » 14 апр 2019 23:03

Да мислим и отгатваме но ти не споделяш,а казваш някакви невъзможни мачове с големи коефиценти,не че не бяха възможни но точно днес нямаше как да станат.е аз в петък сложих на три мача с висок коефицент,единия го прекратиха за жалост но все пак уцелих нещо.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 14 апр 2019 23:10

Дидо написа:Да мислим и отгатваме но ти не споделяш,а казваш някакви невъзможни мачове с големи коефиценти,не че не бяха възможни но точно днес нямаше как да станат.е аз в петък сложих на три мача с висок коефицент,единия го прекратиха за жалост но все пак уцелих нещо.


Темата е точно за това - за 'невъзможните' мачове !

напиши си тука кво си играл,кво мислиш....а моята игра 'на сигурно' много ясно че никога няма да я обяснявам тук - щото знаеш при дупките как е - ''най-бързият печели'',що да си създавам сам конкуренция да ми сваля коефициентите и да ставаме много маймуни на клона...не съм безумец :)...сам видя и че кинг-а година и половина след като пусна 'оная' тема осъзна грешката си и я изтри ;)

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот Дидо » 14 апр 2019 23:15

Е щом не споделяш няма как да стане темата.
Мога да ти пожелая само лека нощ и успех с прогнозите.
И аз си имам моя теория за невъзможни мачове но не винаги сработва.
Само мога да споделя,че утре Реал няма да бият.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Kalts
Мнения: 83
Регистриран на: 18 юли 2008 23:01
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот Kalts » 15 апр 2019 00:46

leedsuafc написа:Виж сега приятел, залагам от 93г. от началото на Еврофутбол,всеки божи ден и нощ(зависи какво има в Южна Америка). Чета ви тук и ви се чудя, всякакви спортове изреждате, а то всъщност няма никакво значение спорта и под/над и т.н. Авторе ,само за едно единствено нещо си прав, че само сингъл трябва да се играе, букмейкъра и той е прав ,че ако гледаш мача и можеш да четеш играта, имаш огромен шанс.
Има само един начин да спечелиш и това е с Мартингейл и до до към 7 максимум 8-мия опит.След него просто се отказваш,дори да не искаш,така ,че стига сте заблуждавали младежта тук!

Пробвал съм Мартингейл с Х-ве няколко пъти и все с един и същи резултат - зануляване. За Мартингейл ти трябват огромна банка (ако я имаш, едва ли ще се занимаваш с това) и чифт големи топки :) Лично аз съм стигал до серия от 14-15 поредни грешни... В общи линии фалитът е неизбежен, а и като дойде моментът да сложиш последните си пари от банката, чувството не е готино. Но дори и да печелиш от Мартингейл, вероятно ще те засекат и лимитират по някое време ;)

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 15 апр 2019 07:40

Крайния резултат за зарибените по хазарта е винаги един и същ, каквото и да ви говорят.... ;)

Но разбира се, нищо и никой не може да ви пречи да си дадете и последните парички на тарикатите... те затова са тарикати, а вие сте просто комарджии, иначе казано лузъри.

Изображение


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта