''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот hydetoshi » 14 апр 2019 09:58

Новата реклама на ефбет мисля,че беше е уникална. Спечелете 77777лв ,като познаете САМО 5 точни резултата. Тези сигурно си мислят ,че нивото на хората е паднало до ниво зелена еуглена. Кой знае,може пък и така да е.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Kalts
Мнения: 83
Регистриран на: 18 юли 2008 23:01
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот Kalts » 14 апр 2019 10:25

Интересна тема :) С удоволствие ще се включа в нея като човек с дългогодишен опит като залагащ, а в момента и работещ професионално за букмейкър :mrgreen: Играейки рискови залози, по терминологията на колегата mizantrop, в дългосрочен план можеш да си на плюс, но го правят много малък процент от играчите. Основната причина е, че букмейкърът винаги има предимство поради начина, по който са структурирани коефициентите и предварително включения в тях маржин, който задържа за себе си (обяснен по-горе в темата). И все пак, при сериозен подход играчът има своите шансове в тази неравностойна битка... Лично за себе си съм стигнал до няколко златни правила, които ми помагат в дългосрочен план да съм на плюс:
- винаги залагай на сингли (без колонки и системи), на пазари с 2 или най-много 3 опции за краен изход - чисто математически вероятността за успех е по-голяма;
- залагай на пазари с възможно най-високи коефициенти (Азиатски линии; 1Х2; Над/Под);
- избягвай ниските коефициенти (под 1.80), търси стойности залози;
- възползвай се от промоциите на букитата (бонуси, фрий бетове);
- играй на живо - когато гледаш мача, лесно се вижда какво ще се случи (ако умееш да четеш играта);
- не залагай на сляпо само заради имената на отборите, проучвай, търси информация;
- играй разумно и дисциплинирано, не залагай цялата си банка на 1 мач - колкото и сигурен да изглежда, винаги има какво да се обърка;
Естествено късметът е основен определящ фактор дали един залог ще излезе или не, но ако се играе правилно в дългосрочен план той няма да влияе толкова (един път ще имаш късмет, друг не и нещата се балансират).За мен основният трик в залаганията, който малцина разбират, е винаги да търсиш стойностния залог (т.е. да заложиш на селекция, за която смяташ, че шансовете й да излезе са по-големи, отколкото ги оценява букмейкърът). Например - вчера в 60-та минута при 0:0, единицата за Рома срещу Удинезе беше 2.25, което според букмейкъра е вероятност под 50%. Всъщност обаче Рома са домакини, по-силният отбор и натискаха здраво, т.е. вероятността за мене беше далеч по-голяма. Ако ви се чете повече по темата, тук е описано подробно как букитата определят коефициентите си, що е то маржин и как да се опитаме да го преодолеем, търсейки стойностните залози.

В заключение, бих посъветвал да не гледате на залозите като начин да забогатеете или да се издържате, защото е твърде малко вероятно да се случи. Те по-скоро могат да бъдат източник на странични доходи. Лично за мен са забавление - носи ми удоволствие да си тествам познанията, докато гледам любимата игра ;)

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 14 апр 2019 11:04

Последното мнение е много добро.Наистина един човек,който разбира за кво иде реч и какво съм целял с темата си.
Бих допълнил следното - от залози човек може да се издържа.Чисто теоретично и игрово е възможно.Проблемът е че когато започнеш да печелиш постоянно им светваш в 'червено' и започват да те гонят като империалисти - лимити,блокажи и т.н.
Оттам нататък вече се иска голяма организация - създаване на нови и нови профили,VPN - и,изобщо - става сложно.
Аз в момента печеля без проблем по 400-500 на месец от моя си профил и съм 'на ръба' така да се каже,въобще не ми е проблем да регна още на един човек и да правя и там тези пари месечно...Но ще ме хванат.Като сравнят залозите и сумите,веднага ще ме разкрият и ще загубя и титулярния си акаунт.
Освен това колегата който твърди,че работи в букмейкър е забравил да спомене и за досиетата на играчите - описани са подробно в една статия на topgaps - накратко - всеки нов профил получава коеф. 1 при регистрация - тоест има право да залага макс. позволения залог за дадено събитие - примерно 1000 лв.След известно време на базата на играта му,отчитайки много показатели - какво,как,кога играе,както и най-важния въпрос - дали печели или губи - този коеф. се променя.Ако играчът губи често и големи суми му вдигат коеф. на 2-3(тоест дават му 2-3 хил. максбет),ако пък печели в дългосрочен план коеф. му пада - тоест това е рисков играч,от който букито губи - ако ти е 0,5 коеф. - максбета ти става 500 лв - при 1000 за другите играчи с коеф. 1.
В най-лошия случай мисля може да ти определят коеф 0,1...Когато почне да ти пада личния коеф. - първо полека-лека виждаш как максбета ти става все по-малък,после ти спират регулярните (седмични,дневни) бонуси,докато продължавайки да печелиш - накрая стигаш на лимит 1-2 лева или евро.....в момента така съм в бетфеър - 2 евро лимит.Става въпрос за сингъли !,с колонките си ок,щот там сам си режеш главата :)

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 14 апр 2019 11:18

А ти много си се взел на сериозно,когато свърши мача и аз мога да кажа,че съм го познал,но преди мача никой нищо не споменава.
Айде остани си със здраве и си печели колкото си искаш без да натрапваш с твоите безсмислени теории.
Кинга поне споделяше къде и какво е играл преди мачовете,а ти....
Ти само се хвалиш.
Този който печели много не се хвали а си действа без много шум.[/quote]

мрън-мрън :)
ето ти два мача за днес,пробвай се
Ливърпул - Челси Х2
Кристъл Палас - Ман Сити 1Х

не е за вярване,но има частичен резон - първо - във вчерашните мачове фаворитите биха - Тотнъм и Ман. Юн - малко не е за вярване 4-те фаворита във ВЛ да регистрират 4 победи за 2 дни,второ - в четвъртък Ман Сити падна,може да отекне ''ехото'' тук,трето - ако Ман С се издъни,а той е ранният мач всичко живо ще чака 'задължителна' победа за Ливърпул,за да ги измести от върха,а знаем как завършват такива мачове...тоест в тази малка моя стратегия за днес възлов се явява първия мач,затова заложих първо само него - най-добрия коеф. за 1Х двоен шанс е 3,75,но поотделно заложени единицата и хикса в ефбет дават среден коеф. 3,919 - което е нелоша оптимизация :P

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот Warped » 14 апр 2019 18:02

Пичага кво стана с парма - Сасуоло?? :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

leedsuafc
Мнения: 103
Регистриран на: 24 юли 2009 11:55
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот leedsuafc » 14 апр 2019 19:17

Виж сега приятел, залагам от 93г. от началото на Еврофутбол,всеки божи ден и нощ(зависи какво има в Южна Америка). Чета ви тук и ви се чудя, всякакви спортове изреждате, а то всъщност няма никакво значение спорта и под/над и т.н. Авторе ,само за едно единствено нещо си прав, че само сингъл трябва да се играе, букмейкъра и той е прав ,че ако гледаш мача и можеш да четеш играта, имаш огромен шанс.
Има само един начин да спечелиш и това е с Мартингейл и до до към 7 максимум 8-мия опит.След него просто се отказваш,дори да не искаш,така ,че стига сте заблуждавали младежта тук!

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот Дидо » 14 апр 2019 21:32

Мрън-мрън,какво стана ве разбирачо?
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот Kiril2681 » 14 апр 2019 21:49

Дидо написа:Мрън-мрън,какво стана ве разбирачо?

Хвана всички мачове - и Сити, и Ливърпул хвана...за шлифера :)
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот mizantrop » 14 апр 2019 22:28

вие пак нищо не сте разбрали - хватката,и нишката е да се види в дългосрочен план има ли СТОЙНОСТ в този ВИД залагане....много ясно че по-честият случай ще е да се губи...конкретно колегата Дидо е запознат с дупките,и знае че повечето залози там губят...важно е накрая на месеца като удариш чертата как си
иначе аз днес съм на чиста печалба 360 лева,но изобщо не мисля да ви казвам от какво и как :) ...последните две години усилено чета,уча се,мъча се,пробвам - няма как да ви снеса готови знания сега.... :mrgreen:
въпросът е да търсим печеливша стратегия за ВАШИЯТ начин на залагане

p.p. Парма мисля че свърши хикс,като първото полувреме знам че отърваха дузпа... :?

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: ''Ефектът на ехото'' и ''Колонката на смъртта''

Мнениеот Дидо » 14 апр 2019 22:33

mizantrop написа:вие пак нищо не сте разбрали - хватката,и нишката е да се види в дългосрочен план има ли СТОЙНОСТ в този ВИД залагане....много ясно че по-честият случай ще е да се губи...конкретно колегата Дидо е запознат с дупките,и знае че повечето залози там губят...важно е накрая на месеца като удариш чертата как си
иначе аз днес съм на чиста печалба 360 лева,но изобщо не мисля да ви казвам от какво и как :) ...последните две години чета,уча се,мъча се,пробвам - няма как да ви снеса готови знания сега.... :mrgreen:
въпросът е да търсим печеливша стратегия за ВАШИЯТ начин на залагане

p.p. Парма мисля че свърши хикс,като първото полувреме знам че отърваха дузпа... :?

Този който печели редовно не лака по форумите а си действа без много шум.
Бил спечелил но нямало да ни каже какво и как,все едно от джоба си ще ги извадиш тия пари за да ни споделиш схемата си ако изобщо има такава.
То всички схеми са ясни,просто е нужен късмет.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта