Забавление IQ тест

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Забавление IQ тест

Мнениеот tornadooo » 18 юли 2017 12:55

Спортен форум е, но все пак има и секция за забавление, който иска да си пробва умствения капацитет. Ако има разочаровани от нивото си да не се сърдят на мен :) Шегувам се, весело да става. http://iq.tochica.com/r/18683/

Потребителски аватар
velez
Мнения: 295
Регистриран на: 28 май 2009 15:19
Контакти:

Re: Забавление IQ тест

Мнениеот velez » 18 юли 2017 13:32

Супер :) Само, че като отвориш страницата пише: Резултатът от самия IQ тест и сертификат от сайта се заплащат - 2.40 лв с ДДС.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Забавление IQ тест

Мнениеот organzata » 18 юли 2017 14:01

velez написа:Супер :) Само, че като отвориш страницата пише: Резултатът от самия IQ тест и сертификат от сайта се заплащат - 2.40 лв с ДДС.



E и,но за цигари и кафета имате по 10-15 кинта на ден!

Потребителски аватар
velez
Мнения: 295
Регистриран на: 28 май 2009 15:19
Контакти:

Re: Забавление IQ тест

Мнениеот velez » 18 юли 2017 15:39

organzata написа:
velez написа:Супер :) Само, че като отвориш страницата пише: Резултатът от самия IQ тест и сертификат от сайта се заплащат - 2.40 лв с ДДС.



E и,но за цигари и кафета имате по 10-15 кинта на ден!



Аз колко имам на ден си е моя работа ;)
Просто отбелязвам на тези които тръгнат да си правят теста, че когато го завършат ще има изненада...

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Забавление IQ тест

Мнениеот kiril.a.d » 19 юли 2017 12:41

velez написа:Супер :) Само, че като отвориш страницата пише: Резултатът от самия IQ тест и сертификат от сайта се заплащат - 2.40 лв с ДДС.

:lol: Чaст от IQ тестa е, дa знaеш че безплaтен обяд нямa и нaкря винaги се плaщa ;) ...Тaкa че, до тук си с...отрицaтелно IQ! :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Забавление IQ тест

Мнениеот dreben23 » 19 юли 2017 13:17

30 :30 Aма СМС имат да чакат да им пратим. Трябва ли някой друг да ми покаже, че съм гений? Че аз си го знам товачка, как иначе ще сториш бум,бум! Че да си платя и да ми каже, баце Таско ю ар а джиниъс, хем и на него да му стане гадно. Не, аз съм добър и не искам да садвам хората! Никъв СМС не им трябва, за да не садват излишно филанкишиите. :)

Имаше и трудно две -три ама ги направих мотамо и без да ми пише в смс, дължите 2.40.. Ей сега на тях ще им паричките за две фишо. :lol: :)

Внимавайте, има една две уловки и малко помисли с патешкия мозък. Лесно е бе, не мойте провада смс да садвате хората, че сте много умни и без тва! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта